Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dygant przeprowadza się do Wrocławia

74
Podziel się:

Rodzina na pierwszym miejscu.

Dygant przeprowadza się do Wrocławia
bEBVYKIB

Agnieszka Dygant cały czas stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Aktorka postanowiła przeprowadzić się do Wrocławia, gdzie jej partner, Patrick Yoka, reżyseruje kolejne odcinki Świata według Kiepskich. Tam też mieszka jego rodzina, która chętnie pomaga w opiece nad synkiem pary, Xawerym. Dygant najwyraźniej nie ma zamiaru próbować żyć z nim na odległość.

Aktorka zawsze deklarowała, że do pracy jej się nie spieszy. Jej partner zarabia wystarczająco dużo, by mogła zostać w domu i zajmować się tym, co dla niej najważniejsze, czyli macierzyństwem. Poza tym aktorka uważa, że jej figura po porodzie pozostawia jeszcze co nieco do życzenia. Znajomi Dygant podkreślają, że jest ona bardzo opiekuńczą mamą i każda chwila spędzona bez synka wydaje jej się stracona. Stąd pewnie niechęć do wizyt w klubie fintess. Być może we Wrocławiu to się zmieni, gdyż na miejscu jest mama Patricka, która jest zakochana we wnuczku i bardzo chce się nim zajmować.

Xavery jest podobny do Agnieszki, ma ciemne włoski i jasną karnację - mówi Życiu na gorąco dumna babcia. Jest bardzo spokojnym dzieckiem, mało płacze i przesypia całe noce.

bEBVYKID

_

_

bEBVYKJe
KOMENTARZE
(74)
gość
11 lat temu
Jestem ZAŁAMANA :( Zrobiłam dziś test na stronie - czy on zdradzapl , potraktowałam to jako zabawe, ale mialam jednoczesnie zle przeczucia. Ostatnio jak wjeżdżałam na weekendy, to po powrocie był jakis inny… niby bardziej się staral, no i widziałam ze nocami pisze jakies smsy. Włamałam mu się na gg i okazalo sie ze mnie zdradzil z moja kolezanka i to nie raz… nie wiem co robic, jakmu to powiedziec ze wiem. I czy jest sens mu wybaczyc? Czy się da w ogole??Jestem ZAŁAMANA :( Zrobiłam dziś test na stronie - czy on zdradzapl , potraktowałam to jako zabawe, ale mialam jednoczesnie zle przeczucia. Ostatnio jak wjeżdżałam na weekendy, to po powrocie był jakis inny… niby bardziej się staral, no i widziałam ze nocami pisze jakies smsy. Włamałam mu się na gg i okazalo sie ze mnie zdradzil z moja kolezanka i to nie raz… nie wiem co robic, jakmu to powiedziec ze wiem. I czy jest sens mu wybaczyc? Czy się da w ogole??
gość
11 lat temu
jest ladna ,naturalna i fajna kobietka,lubie jej gre aktorska ,nie czepiajcie sie trolle
gość
11 lat temu
cz.Masakra !
bEBVYKJf
gość
11 lat temu
fajnie ze tacy ludzie jeszcze show biznecie,ze wola rodzine zamiast kasyy,,,,super!!!
gość
11 lat temu
I bardzo dobrze, niech s...l4 brzydka morda
Najnowsze komentarze (74)
sandra żach
7 lat temu
Czy Agnieszka Dygant mieszka we wrocławiu .Bardzo ją lubię i jestem jej fanką .Ja tesz mieszkam we wrocławiu i chce ją zobaczyć na żywo i chce sie dowiedzieć gdzie mieszka.
gość
11 lat temu
pani Agnieszka zawsze do tej pory była normalna i niech tak zostanie
gość
11 lat temu
alez ona brzydka i na dodatek skrzywdzila swoje dziecki, no bo jak mozna dac dziecku tak na imie, chyba ze ma sie mozdzek tego trepa wisniewskiego, to wtedy tak
gość
11 lat temu
fajna babka.....
gość
11 lat temu
a ono po co tu, niech się goni
gość
11 lat temu
super, może będzie można gdzieś panią spotkać, zapraszamy do Wrocławia:)
gośćTERESA
11 lat temu
WITAMY WE WROCŁAWIU. Pani Agnieszka choc jest znaną aktorka , to jest normalną i sympatyczną osobą.
gość
11 lat temu
Dygantowa niech Ci się nie wydaje, ze we Wrocławiu jesteś jesteś kimś ważnym, to że rozkraczyłaś giry i zmieszałaś geny nie uprawnia ciebie do zamieszkiwania w tym pięknym mieście
bEBVYKIX
gość
11 lat temu
fajna ona jest jako osoba,ale p******a jak nieszczęście
gość
11 lat temu
czesto widuje ja we wrocku. Zawsze przemyka tak, by nie zostac rozpoznana. :) wyglada na super spoczko
gość
11 lat temu
a feee, brzydota przekazała geny następnemu pokoleniu
gość
11 lat temu
ciekawe kiedy napisze książkę o wychowywaniu dzieci i męża
gość
11 lat temu
szkaradna jest
gość
11 lat temu
dzięki Bogu może będzie mniej tej koszmarnej szaragowo-ustnej baby w telewizji brrr koszmarna postać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBVYKJQ
bEBVYKJR
bEBVYKJS
bEBVYKJT
bEBVYKJU
bEBVYKJz