Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż o Superniani: "To Doda polskiej psychologii!"

751
Podziel się:

Nie za bardzo się rozkręcają?

Mąż o Superniani: "To Doda polskiej psychologii!"
bECrLXAR

Ponoć znajomi Doroty Zawadzkiej nie mogą się nadziwić, jak dieta i udział w Tańcu z gwiazdami odmieniły jej charakter. Przez 12 lat była poważnym nauczycielem akademickim i stateczna panią domu. Wszystko zmieniło się, gdy w castingu pokonała 50 innych kandydatek i została Supernianią. Praca w telewizji, a następnie udział w tanecznym show uczyniły z niej osobę publiczną, która chętnie udziela się na Facebooku i ocenia znajome gwiazdy. Najchętniej krytykuje Edzię Górniak.

Superniania budzi mieszane uczucia: jedni chwalą ją za szczerość, a inni krytykują za szydzenie z Górniak. Zawadzka broni się na swoim profilu, że wcale nie chce robić kariery kosztem Edzi:

Nie wiedzieć czemu zwolennicy Pani Górniak czytają między wierszami. Ja pisząc o botoksie (że nie służy) czytam, że szydzę... Pisząc, że piękne nogi, ale kiepsko tańczą, czytam, że dokuczam. Porównanie mojej diety (dla zdrowia) i botoksu (dla próżności)... ciekawostka. Ciekawe studium psychologii się tu jawi. I jeszcze jedno... moje komentarze są NIEPEDAGOGICZNE???

bECrLXAT

Kontrowersyjne i bezkompromisowe zachowanie Superniani przypomina momentami zachowanie innej gwiazdy. Jak podaje Show były mąż Doroty zwykł nazywać ją "Dodą polskiej psychologii".

Jak oceniacie, czy trochę nie za bardzo się rozkręca?

bECrLXBu
KOMENTARZE
(751)
gość
11 lat temu
jak dwie krople wody
gość
11 lat temu
Odbija jej powoli
gość
11 lat temu
jak mała dziewczynka, żałosne
bECrLXBv
gość
11 lat temu
Nianiu ,jesteś zakłamana,czy swoim dzieciom też margarynę wpychałaś ??/Nie wierzę!Margaryna jest dobrym zastępstwem, gdy ktoś ma wysoki cholesterol.Dzieciom daje się masło i ty Nianiu ! dobrze o tym wiesz!!!
gość
11 lat temu
jest gruba, brzydka i nawet jak schudnie to nie bedzie atrakcyjna...stad te komentarze, nie lubie Gorniak, ale nie rozumiem po co Zawadzka pisze o jej botoksie i o tym, ze slabo tanczy...kompleksow nigdy sie nie wyzbedzie, a tego typu komentarzami po porostu poprawia sobie samopoczucie
Najnowsze komentarze (751)
Wyjątkowa ;)
11 lat temu
Ta niania powinna wrócić do domu , kompocik wnukom zrobić i przy kominku jakiś sweterek na drutach zrobić . Uważa się za bóg wie jaką gwiadę ... Wogule , jak ona się odzywała i zachowywała w tańcu z gwiazdami ...
gośćParys
11 lat temu
A kim jest Doda?
LesBoy
11 lat temu
ŹLE WYCHOWANA PANIUSIA Z PRZEROSTEM EGO. NIE PISZCIE JUŻ O NIEJ.
gość
11 lat temu
kompletne zero
gość
11 lat temu
zazdrosna brzydka kupa
gość79
11 lat temu
Jest za Tobą - od kiedy w Polsce nie można mówić prawdy - tylko wc.....ć w d..ę
gość
11 lat temu
smiech na beke
dodzia czyli ...
11 lat temu
no.. niance daleko do DODUNI!!
bECrLXBn
MARLENA2003
11 lat temu
DODA JEST Z*******A I JUZ!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Oj jak pani Dorota wypiekniala.A swoja droga to fakt,ze nadmiar botoksu szkodzi.Co Edzia sobie wstrzyknie za 20 lat!Powinna rozsadnie dozowac botoks.Bo cyganki brzydko sie starzeja.I botoks nic nie pomoze.Bo od stosowania botoksu,nie ubywa lat!
gość
11 lat temu
przesadzona jest!!! uczy wychowywac dzieci, a razi od niej nienawiscia!!!
gość
11 lat temu
kobieta nie ma na siebie pomysłu więc wrzuca takie złośliwe komentarze (będące wynikiem menopauzalnej zawiści, jak sądzę) żeby o niej nie zapomnieli. Ona nie ma żadnego talentu, nie jest artystką i nigdy nie zrozumie innych w showbiznesie
gość Eryk Błę...
11 lat temu
Vel Niania taki psycholog, a źle oceniła swoje szanse.Oj nie pchaj się na afisz...
gość
11 lat temu
żenua
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrLXCg
bECrLXCh
bECrLXCi
bECrLXCj
bECrLXCk
bECrLXBP