Rodowicz podpali sobie głowę!

328
Podziel się

Przesada?

Rodowicz podpali sobie głowę!

Zarówno organizatorzy jak i gwiazdy koncertów sylwestrowych prześcigają się w pomysłach na to, jak prześcignąć konkurencję. Telewizyjna Dwójka, która w tym roku organizuje imprezę sylwestrową we Wrocławiu, stawia na efekty pirotechniczne. Jak donosi Fakt jedna z gwiazd wieczoru, Maryla Rodowicz, pozwoliła... podpalić sobie kapelusz. W kulminacyjnym punkcie występu z jej nakrycia głowy mają wystrzelić prawdziwe petardy.

Tak, to prawda, będzie mi płonąć głowa - potwierdza w rozmowie z Faktem piosenkarka. Mam tylko nadzieję, że nie zapalą mi się włosy, bo tego bym nie chciała.

Gratulujemy pomysłu.

KOMENTARZE
(328)
koszewska k.....
9 lat temu
b
gość
9 lat temu
ale będą jaja jak jej czerep zspłonie...
gość
9 lat temu
jestem piękna i mam fajne cycuszki z twarzy podobna do angeliny kto chce mój nr ? ;**
pierwsza xd
9 lat temu
faajnie chce to zobaczyć !!!
gość
9 lat temu
xD ale żal .xDD
Najnowsze komentarze (328)
gość
9 lat temu
FAKT JEST TAKI ZE W PEWNYM WIEKU NIE MA CO NA SILE ODMLADZAC SIE------------ BIEGAJACA W SKAPYM STROJU 65 LETNIA BABCIA!!!! OKROPNE!!!!! NIE JESTES TINA !!!!! WSTYD TAK SIE UBIERAC !!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Kto ciebie zechce?? Z pewnością PEDOBEAR;p
gość
9 lat temu
Z pewnością Pedobear ;>
gość
9 lat temu
oo ja jebe..
gość
9 lat temu
o kurvva...
gość
9 lat temu
dla kasy zrobi wszystko żal
gość
9 lat temu
CO ZA DURNY POMYSł, żENADA
gość
9 lat temu
ona nie musi na siłe sie promowac , i tak jest jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek ..
gość
9 lat temu
gruba.oblesina.stara.baba.na.emeryture.sie.szykuj.a.nie.glupoty.jej.w.glowie
Karmail
9 lat temu
To nie jest tak jak "GOŚĆ" niżej napisał, cyt. "masakra ;/ kobita chce na siłę się wypromować", bo człowieku Ona już miała swój czas na promowanie swojej osoby. Teraz po prostu chce zrobić jakiś show, a sylwester to akurat dobry moment.
gość
9 lat temu
:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA :*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* SAHKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA :*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
gość
9 lat temu
:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
gość
9 lat temu
oj rodowicz daj spokój z tymi głupimi pomysłami!!
carolus79
9 lat temu
zapomniałem dodać w poprzednim komentarzu... BUJAJCIE SIĘ WSZYSCY którzy nie potraficie dostrzec talentu i ciężkiej pracy... Jeśli ma się 65 lat i nadal robi się to, co potrafi się najlepiej, to tylko pozazdrościć... Wielu z Was zapewne będzie w tym wieku pchać tylko wózek z wnukami (lub prawnukami). Życzyłbym sobie w Polsce więcej ludzi tej klasy... Jedna Maryla to zdecydowanie za mało!!!! ŻAL MI, ŻE NIE POTRAFIMY DOCENIAĆ TEGO, CO JEST NASZYM NARODOWYM SKARBEM...
...
Następna strona