Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusza casting do "Must be the music. Tylko muzyka"!

147
Podziel się:

Krupa w jury?

Rusza casting do "Must be the music. Tylko muzyka"!
bEEabxQl

W marcu w ramówce Polsatu pojawi się kolejne muzyczne show, które ma być konkurencją dla TVN-owskiego X Factor. Już w najbliższy weekend ruszają castingi do Must be the music. Tylko muzyka – pierwszy odbędzie się w Gdańsku, zaś kolejny w Warszawie. Styczniowe poszukiwanie uczestników odbędzie się w miastach w całej Polsce.

Polsat ostro ruszył z ofensywą promującą show. Must be the music. Tylko muzyka to pierwszy program, w którym uczestnicy będą zarabiać pieniądze za wykonywane utwory. Widzowie będą mogli wyrażać swoje opinie, które przełożą się na wymierne korzyści finansowe dla początkujących gwiazd.

Finałową nagrodą dla zwycięzcy Must be the music będzie 100 tysięcy złotych oraz udział w koncercie podczas festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie.

bEEabxQn

Już wiadomo, że program poprowadzi Maciek Rock, zaś jednym z jurorów został Adam Sztaba. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na castingu pojawi się też Dariusz Krupa, który jest faworytem wśród kandydatów na kolejnego sędziego.

Czy jury programu rozrywkowego to miejsce dla menedżera? Jeszcze chwila i Krupa wypromuje się na większą gwiazdę od swoich podopiecznych. Podobnie jak Maja Sablewska już jest bardziej znana niż jej "gwiazda" Marina Łuczenko.

bEEabxQO
KOMENTARZE
(147)
siiiiiiiiiiii...
11 lat temu
must be music będzie klapą... napewno... kur*a dopiero teraz sę obudzili! ja i tak bd oglądać x-factor
gość
11 lat temu
asia
gość
11 lat temu
1
bEEabxQP
gość
11 lat temu
ten koleś ma pomalowane usta ? ;ooo pierwsza !!!!!!!!
gość
11 lat temu
Krupa juz POdstrzraly się zrobił Lysieje A Edzia bez niego odmłodniała taka
Najnowsze komentarze (147)
deT3js wywtw...
9 lat temu
deT3js <a href=" [url= [link=
yqapfa
10 lat temu
dbDLCk <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
bardzo kocham muzykę
gość7
10 lat temu
a beedzie druga edycja (od nowa castingi) ?.
gość7
10 lat temu
a beedzie druga edycja (od nowa castingi)
wokalista
11 lat temu
Ja tam dotsałem się do trzech programów:"X-Factor","Must by the music" oraz "Bitwa na Głosy".Miałem wybór i twardy orzech do zgryzienia.Wiecie co wybrałem...?Must by the music w Polsacie:-)
gość
11 lat temu
jeszcze się nie zaczęły O_o od ostatniego idola kilka lat temu, nie było żdnego programu dla śpiewających w takim formacie... a Tobie nikt nie każe ich oglądać
7txycghghjvmn...
11 lat temu
ytuuuuu
bEEabxQH
7txycghghjvmn...
11 lat temu
ytuuuuu
7txycghghjvmn...
11 lat temu
spoko
gość
11 lat temu
spoko
t.bag
11 lat temu
[ krytykują ci co nie mają za grosz talentu... tylko fotel pilot i krytyka... macie jeszcze tyle innych programów nie chcecie to nie oglądajcie... przy okazji pozdor dla wszystkich wspaniałych ludzi z precastingu w warzawie ... było superrrrrrr.
gość
11 lat temu
wszyscy przeciwnicy niech zrozumieją że dla niektórych to szansa na spełnienie marzeń,nie musicie tego oglądać jest wiele innych kanałów które powinny spełnić wasze oczekiwania.Poza tym program muzyczny zawsze jest lepszy niż ten w którym ludzie piorą swoje rodzinne brudy jak np "chwila prawdy"
gość
11 lat temu
Te programy są żałosne ale nie za to że muzyczne czy coś takiego ...tylko casting jest ciągle albo w Warszawie albo w Gdańsku nie możecie dodać jakiś mniejszych miast ??? Np . Bydgoszcz ... Kielce ... itp ja mieszkam niedaleko Bydgoszczy a daleko Gdańska albo Warszawy ...kocham śpiewać ale jak mam się rozwijać ...za bogata to ja nie jeste, mamusia by mnie nie puściła samej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEabxRA
bEEabxRB
bEEabxRC
bEEabxRD
bEEabxRE
bEEabxRj