Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lekarz Jacksona NIE ZADZWONIŁ PO KARETKĘ!

468
Podziel się

Umarł przez niego?! Na ile lat więzienia zasługuje ten człowiek?

Lekarz Jacksona NIE ZADZWONIŁ PO KARETKĘ!
bDZVrRQR

Kolejny etap rozprawy sądowej przeciwko doktorowi Murray’owi, który przez wiele lat opiekował się (?) Michaelem Jacksonem, ujawnił szokujący fakt. Okazuje się, że lekarz nie wezwał pogotowia do znajdującego się w stanie krytycznym gwiazdora!

Policja dokładnie zbadała bilingi i okazało się, że po odnalezieniu leżącego bez wyraźnych oznak życia Michaela Jacksona Murray zadzwonił aż do 6 różnych osób, ale nie wybrał numery, który powinien wykręcić jako pierwszy: 911... Dopiero po rozmowie z menedżerem Jacksona, jego siostrą, matką, jednym z braci, ochroniarzami, a na koniec własną dziewczyną postanowił zadzwonić po lekarzy, którzy mogli udzielić pomocy piosenkarzowi.

Dodatkowo pielęgniarz, który przybył do willi Jacksona, zeznał, że Murray odegrał przed nimi małą szopkę. Dramatycznie płakał nad ciałem gwiazdora i twierdził, że "walczył o jego życie do samego końca". Pielęgniarz powiedział na sali sądowej, że ciało Michaela nie miało nawet rozchylonego ubrania, co zrobiłby każdy lekarz, aby dobrze wsłuchać się w pracę serca. Zeznania te potwierdza biling komórki Murraya, który to spokojnie wykonał sześć telefonów nad umierającym Jacksonem, nie podejmując próby ratowania go... Zależało mu tylko i wyłącznie na ratowaniu siebie.

bDZVrRQT

Zdaniem patologów powolna reakcja Murraya mogła przyczynić się do zgonu gwiazdora. Nigdy nie dowiemy się, czy jeśli zachowałby się właściwie i udzielił pierwszej pomocy, a następnie wezwał pogotowie, Michael Jackson nadal by żył...

bDZVrRRu
KOMENTARZE
(468)
gość
10 lat temu
OMG z każdym dniem coraz bardziej nie nawidzę tego doktorka. nie napisaliście jeszcze że udzielał "reanimacji" na łóżku i to jedną ręką co jest niedopuszczalne!!!!!!! a grożą mu co najwyżej 4 lata! to jest absurd! jaki ten świat jest niesprawiedliwy
gość
10 lat temu
cholerny lekarz, powinni wsadzić go do pudła i odebrać prawo wykonywania zawodu. RIP MJ
gość
10 lat temu
Michael kocham Cię!!!!!!!!!!!!!!
bDZVrRRv
gość
10 lat temu
nie umarł przez niego tylko przez siebie..
Missyou
10 lat temu
Dziwne, że ta kreatura jeszcze żyje!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (468)
gość
8 lat temu
michel by pewnie ieszcze żył gdybu zadzwoniłpokaretkeen glui doktor n
Monia
9 lat temu
Czytam te wasze komentarze, i zastanawiam się, jak to się stało, że przed jego śmiercią większość z was nie wiedziała kim jest Michael Jackson. Z całym szacunkiem dla tych, którzy byli jego prawdziwymi fanami kiedy jeszcze żył, te słowa nie są kierowane do was. Ludzie, nie rozumiem was. Zanim MJ umarł, kto nie słyszał słów: "Michael Jackson", "Król Popu"?? Każdy spotkał się z takim określeniem. Mimo to "fani" pojawili się dopiero po jego śmierci. Rozumiem, że wcześniej mogliście nie mieć styczności z jego muzyką, ale w tej chwili ludzie wykorzystują jego śmierć, żeby się pochwalić jak bardzo go kochali i nigdy o nim nie zapomną. Błagam, chociaż zachowajcie jakieś skrupuły i nie nazywajcie się jego największymi fanami. Być fanem, to mieć kogoś za idola zawsze i wszędzie, a nie wtedy, kiedy jest na to moda.
gość
9 lat temu
b****k
gość
9 lat temu
Nie nawidze tego lekarza to przez niego michael jackson nie żyje
550
9 lat temu
nalezy mu sie wjezienie , szkoda ze tylko 4 lata
Nemelitetuh
9 lat temu
czemu nie:)
gość
9 lat temu
to jest okropne zabił go powinien dostać dożywocie Michael był wspaniałym człowiekiem dlatego powinniśmy cieszyć się że był taki wspaniały człowiek na świecie.
gość
10 lat temu
Michael , na zawsze w naszych sercach jeśli ten b****k , potwór , zwierzę ........jeśli sąd go nie u kara to prędzej czy później zrobią to fani . To coś zasługuje na śmierć !!
bDZVrRRn
aa
10 lat temu
dajcie spokój
gosia fan jac...
10 lat temu
na wiecznosc
KASIA1958
10 lat temu
MICHAEL O M G PRZYŻEKAM NA SWOJE ŻYCIE ,ŻE GO ZNAJDĘ I ZABIJĘ KOOOOOOOOOOCHAM CIĘ I NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNĘ !
gość
10 lat temu
Dożywocie
gość
10 lat temu
G***i doktorek kocham Michaela
gość
10 lat temu
Biedny facet??? Należy mu się dożywocie, wstrętne bydlę niecierpię Murraya!!!
...
Następna strona
bDZVrRRP