Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maleńczuk weźmie pieniądze za koncert WOŚP!

4503
Podziel się:

Hołdys jest wściekły...

Maleńczuk weźmie pieniądze za koncert WOŚP!

Ta historia powtarza się co roku. Niektóre gwiazdy nigdy nie uczą się na błędach innych. A może po prostu mają gdzieś, to co inni o nich myślą. Pomimo że większość artystów deklaruje, że występuje w tym roku za darmo na koncertach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Maciej Maleńczuk zażądał zapłaty za pojawienie się na koncercie w Krakowie. Jak podaje Gazeta Krakowska gaży za występ podczas największej imprezy charytatywnej w Polsce zażyczyły sobie także zespół BiFF i założona przez Andrzeja Lamperta grupa PIN.

Zbigniew Hołdys, który jak co roku pomaga przy organizacji akcji, nie kryje oburzenia. Zdaniem muzyka takie postępowanie nie znajduje wytłumaczenia. Przyznajemy, że był znacznie delikatniejszy niż roku temu, gdy Elektryczne Gitary, Bracia Cugowscy i Arka Noego zażądali wygórowanych kwot nazwał ich "zdemoralizowanymi chujami" (zobacz: "To zdemoralizowane chuje! Nie podam im ręki!").

Płacenie za występ artystom oznacza, że Krakowskie Biuro Festiwalowe będzie musiało wnieść wszystkie opłaty jak przy organizacji normalnego koncertu – cytuje wypowiedz Owsiaka Gazeta Krakowska. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej ZAIKS zwolnił z opłat tylko organizatorów koncertów charytatywnych.

Biuro Festiwalowe odmówiło ujawnienia kwoty, jakiej żąda Maleńczuk i reszta zespołów. Wiadomo jedynie, że całość imprezy będzie kosztować 200 tysięcy złotych, które zostały w budżecie Biura po odwołanych w ubiegłym roku krakowskich Wiankach.

Ciekawe, czy dzięki występowi Maleńczuka uda się zebrać do puszek więcej, niż on na tym zarobi... Jak myślicie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4503)
gość
12 lat temu
no tak
gość
12 lat temu
to na ch*j go zapraszać...
gość
12 lat temu
ŻAL MI GO WSTRĘTNA MORDA I'M NR 1
bbaaabka
12 lat temu
cham i p*****k, pewnie zaraz na 'przelew' to pojdzie
gość
12 lat temu
...
Najnowsze komentarze (4503)
jack
11 lat temu
a Owsiak za darmo wszystko robi :))
jack
11 lat temu
a Owsiak za darmo wszystko robi :))
gość
11 lat temu
Artyści dobrze robia biorac gażę bo to ich praca i z tego żyją. Wy sie zapytajcie ile na tym zarabia Owsiak i jego rodzina a potem komentujcie
gość
12 lat temu
ile można grać za darmola? Skoro Fundacja na tym zarabia, na siebie też, przecież nikt oprócz artystów nie pracuje tam za darmo. Zarabiają księgowe, technicy, operatorzy, kierowcy etc... ale artysta ma to robić charytatywnie.
gość
12 lat temu
d***l bez serca..poza tym fałszuje, że słuchać tego nie idzie..
gość
12 lat temu
Nie dziwi mnie to. Od jakichś 10 lat wystarczy poczytać z nim jakikolwiek wywiad, aby się zorientować, że mózg tego człowieka już dawno przestał funkcjonować w sposób właściwy. To jest człowiek bez zasad, artysta - s****a.
czy ktos wery...
12 lat temu
W związku z niedokładnymi informacjami na temat WOŚP w Krakowie cytujemy wypowiedź Krakowskiego Biura Festiwalowego: " W tegorocznym finale zagrają (...) muzycy, którzy mieli pojawić się na krakowskich Wiankach w czerwcu 2010 r. Impreza została przez nas odwołana, ale kontrakty nie wygasły. Artyści zobowiązali się zagrać koncerty podczas WOŚP, dlatego gaże otrzymają w zamian za Wianki "- tłumaczy gazecie Aleksandra Nalepa z działu promocji Krakowskiego Biura Festiwalowego.
gość
12 lat temu
egoista !!
Enolka
12 lat temu
Moim zdaniem koncerty Wielkiej Orkiestry to zaszczyt a każdy kto żąda pieniędzy za występ na tym koncercie jest zwykłym idiotom i powinien się wstydzić.
gość
12 lat temu
Ty cwelu
gość
12 lat temu
wiadomo że to ma być charytatywne a jakieś debile chcą pieniędzy choć i tak mają ich w brud. Teraz pewnie pan Maleńczuk / żałosny / straci swoich fanów - o ile ich wg ma !
gość
12 lat temu
Wstręrna g****a morda ten Maleńczuk!!
gość
12 lat temu
Jeżeli się tak oburzacie to proponuję aby każdy z nas raz w roku w dzień WOŚPu przepracował te kilka godzin jak Ci artyści w styczniu niezależnie od minusowej teperatury i oddał swoje wunagrodzenie za tę prace na rzecz WOŚP. Ciekawe ile osób z Was byłoby chętnych????
gość
12 lat temu
i bardzo dobrze jestem ciekaw czy ktoś z was chciałby pracować za darmoche ?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie