Trwa ładowanie...
Przejdź na

Papierska: "KOCHAM ZBĄSZYNEK! Chciałabym spróbować aktorstwa"

997
Podziel się

"Pozowanie jest niekiedy tak ciężkie, że następnego dnia masz zakwasy..." Żalenia się ciąg dalszy?

Papierska: "KOCHAM ZBĄSZYNEK! Chciałabym spróbować aktorstwa"
bDeEErxh

Dzięki Paulinie Papierskiej cała Polska dowiedziała się, gdzie leży Zbąszynek oraz że jest to najstraszniejsze miejsce na Ziemi. Mieszkańcy jej rodzinnego miasteczka nie mogą być raczej dumni z opinii, którą wystawiła im zwyciężczyni _**Top model. Zostań modelką**_. Opowieść o "szarej myszce z małej miejscowości bez perspektyw" znają wszyscy, którzy oglądali program, albo chociaż zaglądali na Pudelka.

Papierska zauważyła najwyraźniej, że ta strategia obróciła się przeciwko niej. W programie Uwaga TVN postanowiła więc wyznać, że tak naprawdę... uwielbia swoją "małą ojczyznę". Ba, nawet kocha!

Ja kocham Zbąszynek. Zbąszynek to jest miasto mojej młodości. I to, co piękne w moim życiu, działo się w Zbąszynku i było związane z ludźmi ze Zbąszynka. To nie jest tak, że Zbąszynek jest zabitą deskami dziurą, ale ja chcę spróbować czegoś nowego - zapewnia i dodaje: Chciałabym spróbować aktorstwa, chciałabym pojeździć na motorze, może skoczyć z jakiejś dużej wysokości, mam jakieś tam małe moje marzenia, które chcę sprobować.

bDeEErxj

Pierwsza polska Tap madl skorzystała również z okazji, aby wytłumaczyć zachowanie, które w dużej mierze złożyło się na jej zwycięstwo.

Często się zastanawiałam, dlaczego tak dużo mówiłam o tym, skąd pochodzę, o tym, że jestem nieśmiała, że jestem tą szarą myszką. Może dlatego, że w tamtym akurat momencie czułam się taką osobą. Często w moim życiu było tak, że nawet jeżeli miałam jakąś tam pewność siebie i widziałam w lustrze fajną dziewczynę, to ona szybko spadała w dół. Często było tak, że sama siebie dołowałam**.**

Teraz Paulina jest już, jak sama zapewniała podczas finału, "żyletą". I wszystko byłoby pięknie, gdyby w kilku ujęciach później nie narzekała na... ciężką pracę modelki.

Ja na początku myślałam, że praca modelki jest bardzo łatwa, że co to, chodzi po różnych castingach, poznaje nowych ludzi, wyjeżdża za granicę, ale tak naprawdę praca modelki jest bardzo ciężka - żali się Papierska. Samo pozowanie jest niekiedy tak ciężkie, że następnego dnia masz zakwasy, także naprawdę, to nie jest łatwa praca.

bDeEErxp

Jak myślicie, czy opowieść o "szarej myszce" zastąpi opowieść o "modelce z zakwasami"? Współczujemy.

bDeEErxK
KOMENTARZE
(997)
gość
10 lat temu
DEPECHE MODE!
gość
10 lat temu
'aj czlaj lern inglisz ewrydej' ;d;d;d
gość
10 lat temu
Co wy chcecie, czepiacie się jej. Dajcie spokój dziewczynie!
bDeEErxL
gość
10 lat temu
cos się dziewczyna gubi w tym co mówi
gość
10 lat temu
już nie cofnie słów obrażających Zbąsyznek
Najnowsze komentarze (997)
gość
6 lat temu
:-)
gość
9 lat temu
ona chyba lubi słowo Zbąszynek xd. I tak nie wiem gdzie to jest ;d
gość
10 lat temu
zamknij gębę i przestań robić taką wiochę dziewuszko
gość
10 lat temu
gdzie jest zbąszynek? bo ja nie wiem
niezadowoloni...
10 lat temu
dziewczyno zastanów się co mówisz !! jak chcesz aktorstwa to po co poszłaś do top model ? t**a baba !
gość
10 lat temu
Ona strasznie udaje "udawaczka" jedna
gość
10 lat temu
od aktorstwa poszła w*n
.
10 lat temu
;P
bDeEErxD
gość
10 lat temu
bieda
gość
10 lat temu
jury dawało jej szanse to teraz maja.
gość
10 lat temu
beznadziejna osoba
gość
10 lat temu
ale ona jest g****a.... niech ona już nic lepiej nie mówi...
gość
10 lat temu
Ja nie wiem co Wy wszyscy od niej chcecie? Każdy ma prawo miec chwile słabości, ale dziewczyna jest szczera. A współczucie to dla pudelka który musi sklecac te wszystkie głupoty.
gość
10 lat temu
"mam jakieś tam małe marzenia, które chcę spróbować" tymi słowami udowadnia, że nieznajomość angielskiego to pryszcz w stosunku do nieznajomości polskiego
...
Następna strona
bDeEEryf