Trwa ładowanie...
Przejdź na

Która zaczęła? PRZECZYTAJ RELACJE!

970
Podziel się

Jarosińska robi z siebie ofiarę? Zobaczcie, co pisała na swojej tablicy na Facebooku...

Która zaczęła? PRZECZYTAJ RELACJE!
bDYWNUwl

Wczorajszy Super Express opublikował obszerną i szokującą relację z tego, co wydarzyło się w piątek w klubie Show. Między Dodą a Moniką Jarosińską doszło wtedy do ostrej szarpaniny zakończonej wymianą oskarżeń najcięższego kalibru (przypomnijmy: "Ruchałaś się z Radkiem! ŚMIERDZISZ! ZDECHNIESZ NA BIAŁACZKĘ!"). Z relacji przedstawionej w tabloidzie wynika, że prowodyrką bójki była Rabczewska. Ponoć zaatakowała aktorkę bez żadnego powodu. Do nas docierają jednak również inne wersje tego, co wtedy zaszło. Doda raczej na pewno zachowała się skandalicznie, ale czy Jarosińska jest naprawdę tak niewinna, jak się przedstawia? Oceńcie sami.

Byłam świadkiem tego zdarzenia, nie chciałam tego komentować, ale nie mogę patrzeć na to jaką ofiarę robi z siebie Monika - mówi nasza informatorka. Doda stała przy barze w swojej "Bad strefie", gdy nagle w jej pobliżu znalazła się Jarosińska, zaczęła z nią rozmawiać bardzo emocjonalnie i głośno mówiła coś o Majdanie. Nie wyglądało to tak, jak opisuje Jarosińska.

We wczorajszym Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która kontaktowała się z menedżerem Dody, stwierdziła, że ten nie chce niczego komentować. Dlaczego? Twierdzi ponoć, że cała sprawa została rozdmuchana przez Jarosińską, która chce wypromować w ten sposób swoją debiutancką płytę.

bDYWNUwn

W porządku, ale czy można puścić mimo uszu oskarżenie takiego kalibru, jakie wysuwa? Przecież jeżeli mówi prawdę, Doda powiedziała chyba najbardziej skandaliczne słowa, o jakich słyszeliśmy w show biznesie (no, może pomijając Mela Gibsona). Życzyć komuś w furii śmierci na białaczkę? Nawet w najbardziej patologicznym środowisku uznane zostałoby to za przekroczenie wszelkich granic.

Trzeba jednak przyznać, że postawa Jarosińskiej też budzi pewne wątpliwości. Jaka była jej rola? Czym sprowokowała Dodę do wykrzyczenia tak strasznych słów? Nasz informator przysłał nam skan wpisu z jej tablicy na Facebooku, w którym skomentowała zajście na gorąco. Co ciekawe, usunęła go po kilku godzinach. Nie pasowało do jej wersji z Super Expressu?

Jej komentarze mogą świadczyć o tym, jak się czuła po domniemanym pobiciu i zwyzywaniu przez Rabczewską. Nie wynika z tego, że była zszokowana i zaszczuta. Raczej nakręcona i nastawiona bojowo. Pisze np: jebać frajerów i dziwki bez osobowości, które powinny iść do psychiatry. Albo: _**mam bekę, bo ośmieszyła się na maxa, z MO J zadzierać to trzeba być stukniętym**_. Oraz dalej: Grożenie publicznie śmiercią drugiej osobie jest karalne.

bDYWNUwt

Rzeczywiście. W wypadku Dody to nie pierwsze tego typu agresywne zajście. Przypomnijmy tylko kilka ostatnich:

bDYWNUwu

Może to jest moment, żeby trochę ochłonąć? Jak myślicie, czyja wina była większa? I czy jakiekolwiek zachowanie Jarosińskiej może tłumaczyć uderzenie jej i życzenie śmierci na białaczkę?

bDYWNUwO
KOMENTARZE
(970)
Grzesio-pedzi...
10 lat temu
Ale, że co? Potrafię coś tam coś tam. Zresztą spotkamy się w sądzie!!!
gość
10 lat temu
przeciez ona nie powiedziala ze ja zabije tylko stwierdzila ze umrze na bialaczke, wiec co tu ma byc karane?nie bylo tu zadnej grozby przeciez nie mozna kogos zabic bialaczka jak np bronia, bylo tylko dosyc skandaliczne i nieladne zyczenie komus smierci ale na to moje sloneczka kochane artykulu w kk nie ma buziaki
gość
10 lat temu
niech uważa bo sama zdechnie,wulgarne ochydne b****o z dody
bDYWNUwP
gość
10 lat temu
Popieram Dode,jarosińska to kolejne beztalencie które lansuje sie kosztem Dody!!!!!!!!
gość
10 lat temu
szukała guza to go znalazła a teraz niech nie robi z siebie ofiary losu.jestem z dodą
Najnowsze komentarze (970)
Gość
7 lat temu
doda to szmelc na pszetop do kielc jest zwyklom zdzirom z trasy k****m pospolitom i w******** by sie z kulawym psem
ouzrggof
9 lat temu
yJkSEO <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
Dobre :)
gość
10 lat temu
Jarosinska w pierwszej kolejnosci powinna nauczyc sie poprawnej polszczyzny :P Chociaz łacinę opanowala do perfekcji...
gość
10 lat temu
Mo-J? Prawie jak J-Lo HAHAHAHAH :D
gość
10 lat temu
jeszcze dodam JAROSINSKA BEKA !!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
i tak wszyscy jestescie pokopani, kultury zycze.
gość
10 lat temu
doda to i*****a
bDYWNUwH
gość
10 lat temu
one nie potrafią się wypromować swoim głosem/śpiewaniem/bo go nie mają tylko skandalami bo tak by nikt na nie nie zwrócił uwagi
gość
10 lat temu
nie wydaje mi się żeby pani Dorota powiedziała coś takiego bez powodu..
gość
10 lat temu
Co za s**a z tej Jarosińskiej
gość
10 lat temu
Nie, no ta druga, ni wim jak sie nazywala... Jaroszowka? Czy cos tam, cieszy sie z tego ze Doda zostala osmieszona, i ja wiem ze musiala Dode sprowokowac i sama se wyrwala wlosy i sie podrapala!!!
gość
10 lat temu
dwie płytkie niunie :)
gość
10 lat temu
ale kim jest ta jarosinska? ;|
...
Następna strona
bDYWNUxj