Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Michael i tak by szybko umarł"

263
Podziel się

Doktor Murray twierdzi, że jest niewinny i Jackson "sam doprowadził się do takiego stanu"...

"Michael i tak by szybko umarł"
bCyutqlh

Proces, który miał ostatecznie wykazać, co było przyczyną śmierci Króla Popu, powoli dobiega końca. Lekarz Michaela Jacksona w końcu postanowił wypowiedzieć się w swojej obronie. Prawnicy chyba powinni go lepiej przygotować do wystąpienia. Conrad Murray nadal nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że nawet jeśli popełnił błąd, to nie powinno się go oskarżać, gdyż gwiazdor i tak był bliski śmierci.

Michael i tak by szybko umarł. Sam doprowadził się do skrajnego wyczerpania i jego organizm dosłownie rozpadał się na kawałki. Dobiła go też nadchodząca trasa koncertowa – ogłosił Murray na sali sądowej. Nawet jeśli podawanie Propofolu było niezgodne z lekarskimi procedurami, to nie powinno się mnie winić za śmierć Jacksona. Przecież nie miał przed sobą zbyt długiego życia.

Doskonała obrona. Właściwie każdy z nas prędzej czy później umrze, zatem lekarze mogą z nami robić, co chcą…

bCyutqlj

Mamy nadzieję, że Murray odpowie za swoją zbrodnię, nie tylko dlatego, że przyczynił się do odejścia wielkiego gwiazdora, ale także dlatego, że nie okazał nawet cienia skruchy.

bCyutqlK
KOMENTARZE
(263)
gość
9 lat temu
michael jackson to krol popu . Nagral swietne hity i w ogole. ten lekarz ......
gość
9 lat temu
Ojjjj...jak ja nie cierpie tego gościa!//;d
gość
9 lat temu
facet bez serca i rozumu. tez mi k*****l.
bCyutqlL
gość
9 lat temu
cha, czyli jak zabiję stu latka to nie pójdę siedzieć, bo za maks. 15 lat i tak by zmarł?
gość
9 lat temu
Zabójstwo to zabójstwo, nic go nie usprawiedliwia.
Najnowsze komentarze (263)
55o
8 lat temu
No to mogu ten lekaz szypciej umzec... nikomu by ni bylo szkoda..
kasia1958
9 lat temu
to jest jakieś przegięcie!!!! nienawidze tego 'doktorka'!!!! przed MICHAELEM JACKSONEM jeszcze długie życie mogło być! MICHAEL JACKSON I LOVE YOU, AND I WILL NEEEVER FORGET YOU
gość
9 lat temu
Ta niech umiera g***i p*****l
gość
9 lat temu
Ja też popieram niech umiera w wielkich męczarniach
NatkaJackson2...
9 lat temu
to było tak MIchael może i miał problemy z lekami ale to przez sprawy sądowe, wiadomo, że takich leków nie wolno wypisywać bez powodu. Michael przekupywał lekarzy a oni temu ulegali. Nawet wypisywali recepty na jego ochroniarzy. TAK NIE WOLNO TO JEST KARALNE!!! NIECH CI WSZYSCY LEKARZE MNIE POSŁUCHAJĄ : niE MUSICIE UCIEKAĆ! POLICJA I TAK WAS DORWIE ! ( wszytko co tu napisałam to prawda)
k
9 lat temu
g***i ten murray on na pewno jest winny
kasia1958
9 lat temu
wszyscy kochają MICHAELA JACKSONA!!!! zgadzam się he kocham GOOOOOOOO
kasia1958
9 lat temu
za zabicie najwspanialszego człowieka na świecie !!! lecz sie !! on m usi umrzeć i ja już tego dopilnuję!!!!!;(
bCyutqlD
kasia1958
9 lat temu
zgadzam się z Tobą w 100000000000000000000000% kochamy MICHAELA JACKSONA
kasia1958
9 lat temu
czego sie niepotrzebnie odzywasz i*****o posrana zdechnij jak najszybciej zazdrosna szmat*!!!!!!!!!
kasia1958
9 lat temu
ty zjeba** jesteś i****o MICHAEL to jedyny i wieczny KRÓL debilu idiotyczny!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie o**e robbie williiams do MICHAELA JACKSONA on MU do pięt nie dorasta tak jak ty zjebie genetyczny.!!! jak dla mnie ty już żyć nie powinieneś możesz zdechnąć debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia1958
9 lat temu
Hej;) mam do Was prośbę: ''NIGDY NIE ZAPOMINAJCIE O MICHAELU JACKSONIE'' My JEGO fani jesteśmy MU potrzebni , bo ON teraz nie może się obronić ponieważ nie żyje;( dlatego My JEGO fani musimy GO bronić, i nie możemy pozwolić , aby ktokolwiek powiedział na MICHAELA złe słowa;** napewno wielu z Was jeszcze się nie otrząsnęło po JEGO śmierci, ale warto dla NIGO i za NIEGO płakać , to najlepiej wylane łzy:** ja cały czas płaczę nawet teraz , gdy Was o to proszę ;) MICHAEL BĘDZIE ŻYŁ WIECZNIE W NASZYCH SERCACH O DUSZACH!! ON NAS KOCHAŁ PAMIĘTAJCIE , O TYM;) BROŃMY MICHAELA JACKSONA:********** Papa:)
gość
9 lat temu
Ten lekarz ma racje. I uważam że królem popu jest Robbie Williams ponieważ on potrafi spiewać a michael nie. Robbie jest naturalny i seksowny. Proszę nie krytykowac mnie ponieważ mam prawo do swojego zdania.
gość
9 lat temu
lekarze i prawnicy to najgorsze s***e zerujące na ludzkim nieszczęściu
...
Następna strona
bCyutqmf