Poniedziałek 28.02.2011

Oscarowe kreacje 2011! (DUŻO ZDJĘĆ)

Natalie Portman Nicole Kidman Anne Hathaway Scarlett Johansson Hailee Steinfield Hilary Swank

Oscarowe kreacje 2011! (DUŻO ZDJĘĆ)Agencja FORUM/

Nie ma drugiej równie ważnej imprezy w show biznesie. O przejściu się po tym czerwonym dywanie marzy chyba każda gwiazda na świecie. Wczoraj wieczorem w słynnym Kodak Theatre w Los Angeles już po raz 83. rozdano Nagrody Akademii Filmowej, potocznie zwanych Oscarami. Obok prestiżowych statuetek kluczowe role odegrały oczywiście kreacje.

Natalie Portman, najlepsza aktorka minionego roku, zaprezentowała się w uroczej, śliwkowej sukience z dość głębokim dekoltem. Prowadząca Anne Hathaway na czerwonym dywanie pozowała fotografom w imponującej, czerwonej sukni z długim trenem, a galę prowadziła już w bogato zdobionej, białej kreacji. Na ten sam kolor tego wieczora postawiły również jak zawsze piękna Nicole Kidman, Celine Dion, Gwyneth Partlow, a także żona zdobywcy Oscara za najlepszą rolę męską, Colina Firtha. W czerni do twarzy było Sharon Stone, Reese Witherspoon i żonie Matthew McConaughey'a, Camilii Alves. W tym samym kolorze wystąpiła ekscentryczna Helena Bonam-Carter, nie jesteśmy jednak pewni, czy można uznać to za występ udany... Na czerwień postawiły Sandra Bullock oraz chwaląca się świetną figurą Jennifer Hudson.

Naszą uwagę zwróciły również kreacje Hilary Swank i Halle Berry, a także nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, chwalona za wielki talent, 14-letnia Hailee Steinfeld. To chyba najlepszy debiut na czerwonym dywanie w tym roku. Jeżeli w przyszłych latach będzie jej szło równie dobrze, to bez wątpienia możemy liczyć na to, że wyrośnie nie tylko na świetną aktorkę, ale również nową ikonę mody. W pięknej fioletowej sukni z wycięciem na plecach zaprezentowała się śliczna Scarlett Johansson, a ciekawą fiołkową kreację miała na sobie Cate Blanchett. Symbolem elegancji w starszym wieku pozostaje nadal Helen Mirren. Po raz pierwszy po porodzie na oficjalnej imprezie mogliśmy też zobaczyć Penelopę Cruz i Javiera Bardema.

 

Która ze stylizacji podoba Wam się najbardziej? Portman jest poza konkurencją z oczywistych powodów, ale nam do gustu wyjątkowo przypadła Kidman, Johannson i młodziutka Steinfeld. Jeżeli chodzi o prowadzącą Hathaway, mimo wszystko mamy mieszane uczucia.

A jakie są Wasze faworytki?

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (713)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 713
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 28.02.2011 13:25
kate blanchet pieknie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.02.2011 13:25
wszystkie śliczne :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.02.2011 13:26
jednak nie jestem najbledszym człowiekiem świata, Anne jest :D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.02.2011 13:26
Hilary swank super i natalie portman jest po prostu the best:-)))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Vilya 28.02.2011 13:26
Sharon już nieco starzej wygląda
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 713