Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Z góry było wiadomo, że Magda nie zrobi kariery"

988
Podziel się:

Czyli bolesna prawda o kulisach "Mam talent"... Okrutne?

"Z góry było wiadomo, że Magda nie zrobi kariery"
bEDDbdYR

W nowym Wprost przeczytać można dość obrazoburczy artykuł o polskich show "wyławiających" talenty. Obrazoburczy dla wszystkich, którzy sądzą, że cokolwiek, co w nich oglądają, dzieje się naprawdę. Przepytani przez tygodnik specjaliści nie pozostawiają złudzeń - wszystko jest w nich reżyserowane, a zwycięzcy dobierani według ról wyznaczonych w podręczniku zakupionym od właściciela licencji. Wszyscy wiedzą, że nie zrobią oni żadnych karier, ale wcale nie o to chodzi. W następnej edycji i tak będą kolejni.

Z artykułu dowiadujemy się między innymi, że "sukces" Magdy Welc był jedną wielką ściemą, a telewizja zagrała sobie cynicznie jej życiem i marzeniami:

W takich programach z góry wiadomo, jaki typ uczestników ma wystąpić, bo to formaty a nie produkcje własne - mówi Wprost Stanisław Trzciński, szef STC Records. Dlatego musi być nie tylko zdolna wokalistka, ale i uzdolniony skrzypek czy niepełnosprawny akordeonista, który podbije oglądalność. W przypadku "Mam talent" z góry było wiadomo, że mała dziewczynka, która zwyciężyła, nie zrobi kariery. Bo ona wcale dobrze nie śpiewa, tylko fajnie wykonuje jedną wyuczoną piosenkę, chwytającą za serce. To jest wybór pod publiczkę, niezwiązany z jakąkolwiek przyszłością artystyczną, zwykła ściema medialna.

bEDDbdYT

Szkoda trochę dziewczynki, której telewizja wmówiła, że została gwiazdą. Ona mogła naprawdę w to uwierzyć.

bEDDbdZu
KOMENTARZE
(988)
gość
11 lat temu
to chyba jasne wszystko..
gość
11 lat temu
Niby jak muzyk śpiewający tylko covery (bo nic innego w TV nie puszczą) ma zrobić karierę?
gość
11 lat temu
rodzicom kasa się przydała... powinni wypłacac dopiero po skończeniu 18 roku życia
bEDDbdZv
RW
11 lat temu
Może jej sie udać
gość
11 lat temu
Obrazoburczy dla wszystkich, którzy sądzą, że cokolwiek, co w nich oglądają, dzieje się naprawdę.- nie rozumiem tego zdania!!!!! o co tu chodzi ?????????
Najnowsze komentarze (988)
gość
4 lata temu
najważniejsze że wygrałą kasę i postawiła rodzine na nogi,
gość
10 lat temu
kubie wlosy dembem stajom bo jest spoko
gość
10 lat temu
tak
gość
10 lat temu
no proszę ktoś odkrył Amerykę , że takie programy są wyreżyserowane ; ] . jakbym tego nie wiedziała , wiadomo , że te sms'y , które ludzie masowo wysyłają wcale nie są liczone, a to ludzie tacy jak producent i reżyser wybierają kto odpada, a kto wygrywa . ;) . dlatego nigdy nie głosuję, nawet jeśli mam faworyta.
gość
10 lat temu
Racja, Kasia Sawczuk is the best!
gość
10 lat temu
To było do przewidzenia. Natomiast uważam, że karierę zrobi Kasia Sawczuk z 2 edycji MT (Tańczące Eurydyki śpiewała), wg. mnie śpiewa wiele lepiej od Madzi;) Ale i tak obu dziewczynkom życzę dobrze...
gość
10 lat temu
na aparat na zęby niech wyda te kase
gość
11 lat temu
a ja trzymam za nią kciuki, wyrobi się, może wyrośnie nam gwiazda z prawdziwego zdarzenia, britney spears tez zaczynała mając 8 lat w klubie myszki miki, życzę jej wytrwałości w dążeniu do celu, wiary we własne siły i marzenia, polacy potrafią jedynie obrabiac tyłki i ciagnac w dół zamiast motywować się do wypłynięcia na światowym rynku... a Kuba? jest głupszy z dnia na dzien, za to mu płacą, jego zdanie liczy się tyle co ten komentarz :> .. .
bEDDbdZn
martyśka
11 lat temu
ja to wiedziałam od poczatku! Welc brała ludzi na litość, co było conajmniej żałosne!
gość
11 lat temu
niech przestaną wpuszczać małe dziewczynki z krzywimi zębami do mam talent.
hroop
11 lat temu
Kubo Wojewódzki.. Pani Małgosiu Foremniak.. to wy nie szczędziliście tej dziewczynce głosów pochwały.. a teraz boicie sie nawet pisnąć słowko w jej obronie.. tyle wam zapłacili za uczestnictwo w tym programie i granie tak jak wam zatańczą? Odezwijcie się. Każdy wie ze jesteście tylko aktorami i prowadzącymi talk-show ale tutaj ktos zaigral z ludzkimi uczuciami i was wzywam do obudzenia w sobie ludzkich uczuc...
hroop
11 lat temu
dziewczynka naprawdę ma talent... jeśli ludzie sławy i karierowicze tak o niej piszą to są w błędzie. Ci, którzy o niej teraz tak mówią, niech pomyślą o tym, że kiedys się zestarzeją. a ona dorośnie.. a wtedy bedzie pełnowartościową gwiazdą i wdepcze w ziemię tych dupków, którzy teraz teoretycznie wgnietli ją w ziemię. Magda.. trzymamy kciuki..
gość
11 lat temu
wzięła na litość publiczność, sama prawda, wyuczony jeden, dwa numery, wszystko pod publiczność
gość
11 lat temu
i chyba ma racje. zwycięzcy big brothera (czy iinych reality show), idola, czy teraz mam talent i top model - nie zrobili i nie zrobią kariery.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDbeag
bEDDbeah
bEDDbeai
bEDDbeaj
bEDDbeak
bEDDbdZP