Trwa ładowanie...
Przejdź na

Akcja Katolicka bojkotuje koncert Dody! "NIESIE ANTYWARTOŚCI!"

1229
Podziel się

Rabczewska nie wystąpi w Nowej Rudzie? "Kontrakt został podpisany już w roku ubiegłym".

Akcja Katolicka bojkotuje koncert Dody! "NIESIE ANTYWARTOŚCI!"
bCXwTUxx

Doda zdecydowanie nie należy do ulubionych artystek działaczy organizacji katolickich. Od kiedy związała się z "księciem ciemności", Nergalem, tym bardziej jest na ich celowniku. Przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, Ryszard Nowak, wyjątkowo upodobał sobie procesowanie się z Rabczewską i Darskim. Przypomnijmy tylko ostatnią sprawę: Chcieli odwołać koncert "BLUŹNIERCZEJ DODY"

Teraz Dorota ma nowe problemy: Akcja Katolicka przy parafii św. Katarzyny w Nowej Rudzie chce zablokować jej planowany na czerwiec koncert w tym mieście. Jej członkowie argumentują, że podczas miejskiego święta nie powinien występować ktoś tak kontrowersyjny.

Uznaliśmy, że Dni Nowej Rudy jest to po prostu święto miasta i w związku z tym powinien to być zespół, który będzie godnie reprezentował świat artystyczny - mówi w rozmowie z TV Sudecką Teresa Bazała, wiceprezes Akcji. Uważamy, że powinien to być zespół, którego twórczość niesie ze sobą wartości, również dla mieszkańców miasta, dla młodych mieszkańców miasta. Nie możemy tego powiedzieć o występach pani Dody, które niosą antywartości. Naszym obowiązkiem jest stać na straży moralności, na straży promowania wartości, dobrych przykładów. Uważam, że Dom Kultury, czy Urząd Miasta, z racji swoich funkcji, powinien promować dobrą kulturę, na wysokim poziomie artystycznym, wartościowym i taka jest jego misja.

bCXwTUxz

Wygląda jednak na to, że taki protest nie ma nawet najmniejszych szans powodzenia - miasto podpisało umowę na koncert już dawno, a wycofanie się z niej oznaczałoby konieczność zapłacenia kary.

Kontrakt został podpisany już w roku ubiegłym i kary finansowe związane z jego zerwaniem byłyby olbrzymie - Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. Zresztą, nie rozpatrujemy nawet kwestii odwołania. Jest to jak najbardziej topowa, dobra artystka polska.

Ciekawe, czy protestujący zapoznali się już z nowym, wołowym show Dody. I czy przypadnie im do gustu "ręka trupa"…

bCXwTUxF
bCXwTUxG
bCXwTUya
KOMENTARZE
(1229)
gość
10 lat temu
Lepsze sa wartosci Dody niz wartosci które reprezentuje Koscioł katolicki w Polsce czyli złodziejstwo,pedofilia,okradanie panstwa,przesladowanie inaczej myslacych,próby terroryzowania legalnie wybranych władz panstwowych. Oto wasze zakłamane wartosci wpełnej krasie,jako 38 letni ojciec dwojga córek wolę puscic je na koncert Dody niż do koscioła gdzie bedą indoktrynowane i narazone na molestowanie.
gość
10 lat temu
Doda robi tylko to co chce ogladac nasze katolickie spoleczenstwo,bo gdyby nie chcialo to Doda bylaby nikim!!!Sami ja taka tworzymy przeciez.
gość
10 lat temu
i racje maja.doda dno
bCXwTUyb
gość
10 lat temu
KTO NIE CHCE NIE IDZIE NA KONCERT TEGO ZERA I TO WSZYSTKO
gość
10 lat temu
zero oryginalnosci zero talentu smiech na sali
Najnowsze komentarze (1229)
To jest zawsz...
8 lat temu
To jest zawsze jakieś rykzyo. Towarzystwo zdaje sobie sprawę, że Tusk (a jeśli on nie to i cała P0) jest nie do obrony (zapewne rzeczywiste poparcie dla P0 wynosi w tej chwili około 25%) i podjęło wysiłek kolejnego przewinięcia zwojf3w mf3zgowych (w szczegf3lności tych młodych, głupich z dużych miast) z odpowiednim zapasem czasu. Innej drogi nie mają, ale muszę przyznać, że ten ich diabelski trans między dżumą i cholerą w celu zachowania piekła na polskiej ziemi, jest komiczny. Mam nadzieję, że młodzi, g***i z wielkich miast w odpowiednim czasie pf3jdą na dyskoteki, do pubf3w, do łf3żek, słowem tam, gdzie jest ich miejsce. A kiedy dojrzeją, wrf3cf3 do urn.
Zug8uO , [url...
8 lat temu
Zug8uO , [url= [link=
zts4yB , [url...
8 lat temu
zts4yB , [url= [link=
ejpj3l hhcez...
8 lat temu
ejpj3l <a href="
hNne8f llobh...
8 lat temu
hNne8f <a href="
iDnKeU wsgxn...
8 lat temu
iDnKeU <a href="
mL6WKB abkwb...
8 lat temu
mL6WKB <a href="
Kompetentny?C...
8 lat temu
Kompetentny?Czy szef służby, z ktf3rej materiały opeyjcrane wyciekają do prasy jest kompetentny?Czy urzędnik państwowy, ktf3ry przed wyborami ujawnia aferę w obozie swoich przeciwnikf3w i wykorzystuje to do pouczania społeczeństwa, na kogo głosować, jest kompetentny? Zwłaszcza jeśli aferę w swoim obozie ujawnia po wyborach?Czy kompetentny jest szef, ktf3ry tworzy służbę z ludzi pozbawionych kwalifikacji a wskazanych przez aparat partyjny?
bCXwTUxT
Kati,It was s...
8 lat temu
Kati,It was so nice talking to you today at Lee's Cyclery! This is the grteseat cupcake EVER!! I've had several others from around town, and this is by far the most moist, flavorful and delicious! I just didn't think German Chocolate could get any better than it was, but you definitely proved me wrong!! My co-workers agreed best cupcakes ever!! Can't wait to find you at other locations to try different flavors! Thanks!
gość
9 lat temu
RADIO MARYJA I TV TRWAM TO SYF!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
no bo oni wolą słuchać Radio Maryja, i wierzyć wszystko co mówi R****k takie jest ich pokolenie i sposób spędzania wolnego czasu ja nie wierzę w Rydzyka i nie lubię Radia Maryja też nie bo dla mnie to polityczne bagno .
gość
9 lat temu
weźcie skończcie i zajmijcie sie lepiej mohery tym swoim kościołem i nie wpier*dalajcie się w jej życie. nie znacie jej a skandal zdrobiliście w całej Polsce. doda ma świetny wokal choć przyznam, że jest wredna czyli innymi słowy mówi co myśli. i to w niej cenię najbardziej. DODA MA ZAGRAĆ! tyle z mojej strony.
gość
9 lat temu
co to ma za uszyyy???????
gość
10 lat temu
DODA to najlepsza polska wokalistka......!! śpiewa zajeebiście i robi odjazdowe show.
...
Następna strona
bCXwTUyv