Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok też ma problemy z alkoholem?

463
Podziel się

"Kamil jest przemęczony, zestresowany i osamotniony".

Durczok też ma problemy z alkoholem?
bDYzebqZ

O tym, że jest coś na rzeczy, można było wywnioskować z niedawnych słów Jarosława Kuźniara, który zgodził się z Piotrem Najszubem, że alkoholizm jest chorobą zawodową dziennikarzy i sam przyznał się do wypijania co wieczór butelki wina (zobacz: Kuźniar pije co wieczór przed snem BUTELKĘ ALKOHOLU?).

Zdaniem tygodnika Na żywo ten sam problem może dotyczyć również Kamila Durczoka. Szczególnie odkąd jego żona wróciła z synem do Katowic. Kawalerskie życie w stolicy najwyraźniej mu nie służy. Dziennikarz dziwnie zachowywał się podczas niedawnego wywiadu z Januszem Palikotem.

Kamil, co się dzieje, chcesz o tym porozmawiać? - pytał zaniepokojony jego stanem jeden z szefów TVN-u. Palikot po rozmowie z Durczokiem stwierdził zaś: Ja generalnie lubię rozmowy po kielichu. Są ludzie, którzy upijają się na smutno i na wesoło. Cieszę się, że Durczok jest w tej drugiej grupie.

bDYzebrb

Problem w tym, że rozmowa nie odbyła się w restauracji, tylko w telewizyjnym studio. TVN próbuje chronić Durczoka usuwając feralny wywiad z portali internetowych. Ale jak pamiętamy po aferze z "upierdolonym stołem", nie jest to najlepszy pomysł.

Zdaniem znajomych Durczok ciężko znosi rozłąkę z rodziną: _**Kamil jest przemęczony, zestresowany i osamotniony**_ - mówi tabloidowi jego przyjaciel. Powinien sprowadzić do Warszawy żonę i syna.

bDYzebrC
KOMENTARZE
(463)
mexx
10 lat temu
ćpa kokę i p*****y co popadnie. z małolatami coraz to młodszymi, które się dumnie tym obnoszą. bunga bunga to przy nim pikuś! czas wyjść z ukrycia panie dupczok.
gość
10 lat temu
nie może sprowadzić do Warszawy żony, bo mu przeszkadza w seksualnych eskapadach. Biedna kobieta, za cenę bycia panią Durczakową przymyka oko na zdrady.
gość
10 lat temu
Uczniowie i nauczyciele ze szkoły, w której uczy się młody Durczok chętnie pomgą w pakowaniu i odetchną z ulgą kiedy pozbędą się w/w ucznia.
bDYzebrD
gość
10 lat temu
Tak,osamotniony i teskni za rodzina !!!A jak w wakacje wynajal pokoj z mlodziutka laseczka w hotelu w mojej miejscowosci to pewnie tez baaaaardzo tesknil:)) !!!
gość
10 lat temu
brzydal
Najnowsze komentarze (463)
Gość
6 lat temu
Wiemy ze ma
gość
7 lat temu
kamil bardzo dobrym ojcem ale oglodam fakty żal mi przykro mi
gość
10 lat temu
Nie tak dawno wygral zycie-przeszedl chorobe nowotworowa a teraz znalazl kolezanke butelke,
gość
10 lat temu
tak tak przemęczony jak Kwaśniewski był to się nazywa chorobą Filipińską albo pomroczność
gość
10 lat temu
wszak to przyjaciel Rusin i Marczuk
gość
10 lat temu
Durczok ma chorobę Filipińską jak Kwaśniewski
gość
10 lat temu
co tam pracują prawie sami pijacy?!!!
gość
10 lat temu
a może należy mu się dłuższy urlop , wypoczynkowy oczywiście
bDYzebrv
gość
10 lat temu
Bzdura. Kamil nie pije!!!!!!!!!!!! Znam go osobiście!
gość
10 lat temu
Pamiętam jak Agata Młynarska w Sylwestra dawno temu prowadziła w TVP program nawalona jak stodoła i jeszcze zapijała szampana z gwinta. I co?
gość
10 lat temu
niech chłopak się szanuje,przecież dostał drugie życie.
gość
10 lat temu
to chyba normal dla tego goscia
gość
10 lat temu
niech sobie sprowadzi jakieś ździry i tyle na ten temat.
gość
10 lat temu
dupczok
...
Następna strona
bDYzebrX