Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hołdys krytykuje nowe show TVN, Polsatu i TVP!

521
Podziel się

"To szydzenie i poniżanie. Trzeba je traktować jako telewizyjne karaoke".

Hołdys krytykuje nowe show TVN, Polsatu i TVP!
bDgMyPkR

Czy z castingu można by wybierać najlepszego pilota w Polsce? - pytana dramatycznie w Fakcie. Zbigniew Hołdys postanowił podzielic się w czytelnikami tabloidu swoimi reflaksjami na temat 3 programów rozrywkowych, które miały premierę podczas minionego weekendu.

To są programy rozrywkowe i nie mają nic wspólnego ze sztuka czy nawet z muzyką - mówi Hołdys. W świecie muzyki zwycięzcy programów telewizyjnych się nie liczą. Tu chodzi wyłacznie o to, by dać widzom rozrywkę przez szydzenie i poniżanie przez niekompetentnych jurorów. Ludzie, którzy decydują się wziąć w nich udział, muszą wiedzieć, że jest to jedynie epizod, czasem zupełnie nieistotny w ich życiu. Nie twierdzę, że te programy nie są potrzebne. Ale trzeba je traktować jako telewizyjne karaoke, a nie programy wyławiające prawdziwe talenty.

Myślicie, że rzeczywiście marzenia młodych ludzi biorących w nich udział, są nadmiernie i cynicznie rozbudzone? Większość z nich myśli chyba, że zwycięstwo w takim programie to prawie gwarancja sukcesu. Jeden chłopak już polubił tabloidy... Zobacz: Uczestnik X Factor: "Wszyscy zastanawiają się, jaką mam orientację"

bDgMyPkT
bDgMyPlu
KOMENTARZE
(521)
gość
10 lat temu
co za analfabeta pisał ten artykuł??
gość
10 lat temu
Prawdziwy artysta nigdy kiedykolwiek tak się nie zachował, czy to jest polski czy też obcokrajowy, patrząc na wywiady takich jak grających muzykę ciężką gdzie ich styl wykonywania jest nie dla każdego do zaakceptowania ale ich wypowiedzi w wywiadach są inteligentne , czytelne i wyraziste nie nakłaniające do niczego. A jak wcześniej wspominałem jeśli nie możesz na siebie zwrócić uwagi to co robisz ??? Co w cyrku robi ten na kolorowa ubrany żeby zwrócić na siebie uwagę ten co dzieci rozśmiesza. I chyba wszystko tłumaczy kto w życiu jest i jaki czeka go sukces medialny bo ten z cyrku nigdy nie był poważny.
gość
10 lat temu
HOŁDYS JEST WSCIEKŁY, ZE NIKT GO NIE ZAPROSIŁ DO JURROWANIA !! CZAS JEGO MINAŁ, NIESTETY !!
bDgMyPlv
gość
10 lat temu
Tez tego gówna nie oglądam dla mnie to finansowy cyrk
gość
10 lat temu
przeciez sam tez byl jurorem w tego typu programie:)
Najnowsze komentarze (521)
bambo
9 lat temu
do wagonu dziada i na sybir
goœÌ
10 lat temu
Sduons great to me BWTHDIK
goœÌ
10 lat temu
Wow! That's a relaly neat answer!
goœÌ
10 lat temu
AKAIK you've got the awensr in one!
goœÌ
10 lat temu
Sounds great to me BWHTIDK
goœÌ
10 lat temu
YMMD with that aneswr! TX
goœÌ
10 lat temu
Hey, that's the geratest! So with ll this brain power AWHFY?
goœÌ
10 lat temu
You're the geartest! JMHO
bDgMyPln
goœÌ
10 lat temu
Very true! Makes a cahnge to see someone spell it out like that. :)
gość
10 lat temu
dobrze gada
gość
10 lat temu
panie Hołdys każda pana wypowiedz jest tak nudna że się płakać chce
gość
10 lat temu
nie chce ale musze nie chce ale musze wale sa usa usa usa wale sa sa sa wale ela w as as as as mas mas mas as as as was was was was wale sa wale as wale as wale as nie chce ale musze wale as as as as nie chce ale musze wale as as as was was was as as ass mas as as wale as as as nie chce ale musze wale as as as was was was was was was mas mas mas mas wale was nie chce ale musze wale was was was was was as as as as as asAS ASS ASA nasa wale sa wale usa wale sa wale as wale as wale as as as as was was mas mas wale as as mas mas ka mas ka mas ka po mas ka po mas ka po mas ka po mas ka po mas ka po maska po maska po maska maska maska maska maska pomaska pomaska pomaska pomaska pomaska mu cha cha cha mu mu mu
gość
10 lat temu
tran s misja tvn to stacja kreacja spacja sta c ja tvn scho dzi na psy sta c ja tvn to same psy stacja tvn schodzi na psy stacja tvn to same psy stacja kreacja spacja tran s misja tvn tn tv stacja kreacja tran s misja tajna misja tu s ka misja tajna tran s misja stacja kreacja spacja
gość
10 lat temu
Ma rację
...
Następna strona
bDgMyPlP