Trwa ładowanie...
Przejdź na

NIE IDZIE DO WIĘZIENIA!

199
Podziel się:

Gibsonowi udało się dogadać z byłą kochanką i przekonać do siebie sędziów.

NIE IDZIE DO WIĘZIENIA!

Mel Gibson będzie miał dziś udany wieczór. Może nawet upije się wreszcie na wesoło... Sąd w Los Angeles wydał właśnie wyrok w jego sprawie. Była kochanka, Oksana Grigorieva, oskarżała go o znęcanie się nad nią, ich córeczką Lucią, a także o zastraszanie i pobicie. Aktor postanowił dogadać się z nią, by uniknąć jeszcze większego skandalu (o ile to w ogóle możliwe) i poszedł na ugodę.

Co jednak ciekawe, w sądzie nie przyznał się do popełnienia jednego, najpoważniejszego z zarzucanych mu czynów, czyli napadu z pobiciem. Jednocześnie zapewnił, że jest w stanie udowodnić swoją niewinność. Skorzystał tym samym z prawnego kruczka, który nazywa się "przyznaniem Westa" ("West plea") i w praktyce oznacza nie tyle przyznanie się do winy, ale możliwość poddania się karze, jeżeli winę mu się udowodni.

Tym samym więc dostał karę w zawieszeniu. Okres próbny trwać będzie 36 miesięcy. Oksana otrzymała również sądowe pozwolenie na nagrywanie ich rozmów telefonicznych (pamiętając jego poprzednie wybryki, może się to przydać). Ponadto Mel będzie musiał odpracować 16 godzin w służbie społeczeństwu, a także poddać się 52-tygodniowej terapii rodzinnej.

Sądzicie, że to sprawiedliwa kara? Przypomnijmy: "Mel prawie ZABIŁ NASZĄ CÓRKĘ!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(199)
gość
13 lat temu
ta p***a chciała go wrobić i wydebic kase od niego, to wszystko ma na celu zniszczenie go
gość
13 lat temu
wiadomo, że pieniądze nie śmierdzą. Co zyskałaby na wsadzeniu go do ciupy?
gość
13 lat temu
z dziwką idzie się dogadać
gość
13 lat temu
kto to słyszał, żeby takich genialnych twórców i aktorów umieszczać w więzieniu
gość
13 lat temu
No i git!!!
Najnowsze komentarze (199)
QMAsLP , [url...
12 lat temu
QMAsLP , [url= [link=
SGprCD wazgr...
12 lat temu
SGprCD <a href="
CpZ0sj , [url...
12 lat temu
CpZ0sj , [url= [link=
qGjJOC fgzpw...
12 lat temu
qGjJOC <a href="
Czasteczki sa...
12 lat temu
Czasteczki sa a raz ich nie ma, zależy jak patrzy. Jest i nie ma . A jeśli sięgnąć jzzscee dalej i zajrzeć do trzeciego, albo jzzscee dalej poza nie ma to może by i ducha znalazł.Przypomniałem sobie teraz, jak to znajomy na zlocie oobe, spal przez 2 nocki z moja głowa. Wszystko miał po staremu , tylko głowa, cholewka mu optycznie nie pasowała. NIby ja miał, ale przecież nie miał, choć skradł jak chłopaki w siec księżyc.Na początku się dziwiłem, ze z oczu, poza ciałem, promieniuje człowiekowi światło. Jak iskrzące diamenty o rożnym odcieniu. Człowiek przyzwyczajony jest do patrzenia, przywiązuje do wzroku wielka wagę, ciągnąc nimi punkt uwagi po obserwowanych przedmiotach. A co to punkt skupienia uwagi i co może sprawić,- haha?Kiedyś nawet pokosiłem się na klasyfikacje tych oddziaływających oczu. Najmizerniej wyglądają śpiący duchowo, mający tępe oczy a najpiękniej wspaniali i kochający ludzie, promieniujący złotawe światło, rodzaj niemaniącej złotej poświaty.Aktywiści- dźgacze, okładali za to jak siepaczami, ciężkim i przejmującym do szpiku kości, dziwnym ciemnoświatłem- ciężarem. To ci rozrabiają nicponie!!!!12.10.Mamy suwak na pulpicie stanf3w swiadomosci, co daje sie przesuwać. Na gorze pełny spokf3j i analiza , na dole szal emocji.Przy konfliktach wewnętrznych i braku wewnętrznej realizacji, niedogrzania własnej wartości, dajemy gazu zsuwając suwak. Stajemy się nerwowi, jak nam coś zajdzie za skore. Wtedy pstryk i myślimy przeciwko nam ,- lubudu z siekierami ruszamy.Sa rożne sposoby1. Ustawić suwak swiadomosci w plany mentalne, rozmyślając zaspokoić potrzebę posiadania racji i załagodzić poczucia krzywdy( cialkowo, ciało astralne siedzi spokojnie i nie dostarcza nam emocji)2- Obserwować i analizować rodzaje emocji, aż do ich zaniku. ( poprzez obserwowanie wymuszamy na astralniaku bezruch)3.- Gimnastyka niefizyczna. ( wyobrażanie sobie niefizycznego ruszani
gość
13 lat temu
cacy lubie tego aktora ;]
gość
13 lat temu
jasne jasne - widzicie drodzy rodacy - wystarczy publicznie wyrazić niechęć do żydów i zrobią z ciebie wariata, damskiego boksera i pijaka. !!!
gość
13 lat temu
Gdyby mężczyźni częściej używali mózgów, niż fiucików, nie byłoby tyle nieszczęść! Jak taki gość jak Gibson mógł stracić głowę dla czegoś takiego jak Oksana? Czy ona nie jest przypadkiem ukraińską Żydówką, która dowaliła Melowi za "Pasję"??
gość
13 lat temu
Powinien być UNIEWINNIONY!!!! Jeśli Gibson krzywdził Oksanę, czemu nie chciała się wyprowadzić z jego domu i powrócić do swojego? Wstrętna, pazerna, wyrachowana baba!
gość
13 lat temu
Cwaniara mogła odejśc jak był niedobry ! Forsa jej pachniala zrobić dała sobie dziecko a teraz niech placi !Taka sama jak moja baba ,klamliwa i fałszywa!
gość
13 lat temu
Baby wiecznie są święte i zawsze facet jest winien Ja widzę co wyrabia moja sąsiadka aby maż nie mial kontaktu z dzieckiem to kłamie i wymyśla na niego niestworzone rzeczy i on boi sie chodzić do dziecka bo to jest ZOŁZA STRASZNA!
gość
13 lat temu
Bardzo żle wyglada, postarzał się, wyglada jakby był bardzo chory.
gość
13 lat temu
ty sie martw aby twój własny pijak ciebie nie lał. Takiego geniusza nie łatwo zniszczyć nawet Zydom
gość
13 lat temu
a wiadomo z kim to ruskie q...szcze miało drugiego bachora? Mel Górą!!!!
...
Następna strona