Foster o Stewart: "Jestem zdziwiona, że została aktorką!"

162
Podziel się

"Stewart wyjątkowo źle znosi sławę i nigdy nie nauczy się sobie z nią radzić. To ją może zniszczyć."

Foster o Stewart: "Jestem zdziwiona, że została aktorką!"

Jodie Foster poznała Kristen Stewart, gdy ta miała 12 lat i wspólnie zagrały w filmie Panic Room. Aktorka wspomina, że obecna gwiazda Zmierzchu bardzo źle czuła się na planie filmowym i po zakończeniu zdjęć deklarowała, że już więcej nie zagra w żadnym filmie. Ponoć gra ją męczyła i była dla niej wykańczająca psychicznie.

Bardzo ją kocham i uważam, za utalentowaną, ale jestem zdziwiona, że została aktorką! - powiedziała w wywiadzie Foster. Pamiętam, że po kolejnym ciężkim dniu zdjęć spytałam jej matkę, czy Kristen na pewno chce iść tą drogą. Odparła, że chyba tak, ale sami nie wiedzą czego ona do końca pragnie. Moim zdaniem Stewart wyjątkowo źle znosi sławę i nigdy nie nauczy się sobie z nią radzić. To ją może zniszczyć.

Gwiazda sagi Zmierzch niemal w każdym wywiadzie powtarza, że bardzo męczy ją bycie rozpoznawalną i chciałaby wrócić do normalnego życia. Myślicie, że Jodie Foster ma racje i młodziutka Kristen nie wytrzyma toksycznej atmosfery show-biznesu?

KOMENTARZE
(162)
malicex
9 lat temu
stewart ma coś ze szczęką, jest za bardzo wysunięta do przodu :D
malicex
9 lat temu
aaaaaa, nie śpię bo trzymam kredens
gość
9 lat temu
wyglądają jak matka z córką
gość
9 lat temu
ONA JEST TAKA DZIWNA!
gość
9 lat temu
lalala
Najnowsze komentarze (162)
gość
9 lat temu
da rade!!!!
gość
9 lat temu
myśle że wytrzyma za tyle kasy co ona dostaje każdy by wytrzymał.:+) ale ona ma nogi:)00
gość
9 lat temu
Bardzo dobrze, że gra w filmach. W którymś wywiadzie powiedziała, że nie widzi się w żadnej biurowej pracy, więc co miałaby niby według WAS robić całe dnie ?? Super, że rodzice jej pomogli wejść w ten biznes, inaczej miałaby zmarnowane życie. Ja też się nie widzę w żadnej pracy, ale nie mam żadnych znajomości, więc nie robię NIC. Całe dnie się obijam i robię co mi przyjdzie do głowy. I tak lepsze to niż udawać kogoś kim się nie jest i np. na siłę kończyć jakieś nudne studia. W ogóle niech wszyscy ludzie z ,, typową,, drogą życiową (szkoła póżniej praca )się schowają !!!!
Blinka
9 lat temu
Ooooy. To trzeba było nie garć w filamch! Nie lubię, cię Krysia, o nie.
gość
9 lat temu
W ogóle to ja ją kocham! O mnie też zawsze mówią, że jestem dziwna, że się zachowuję jakbym wyszła z jakiejś dziczy hahah ale tak już mamy w genach, ludzie są różni. Nie każdy jest taką roześmianą udającą że wszystkich kocha lalusią.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
wyglądają jak matka z córką
gość
9 lat temu
jak jej nie pasuje ja sie chetnie zamienie..;p;p
Claudia ;D
9 lat temu
moze lubi tą prace ale przytłacza ją to ze sie spokojnie wysrać nie może bo juz wszystko wszyscy wiedzą.. ciekawe czy wy byście tak chcieli. wiadomo ze ma z tego w c**l kasy ale napewno wolala by mieć mniej kasy i troche prywatności :)
gość
9 lat temu
bum szaka laka!!!!
ść
9 lat temu
To jest n a j l e p s z y koment - WSZECHCZASÓW!!!
gość
9 lat temu
powinna trochę wyluzować się i tak nie przejmowac
gość
9 lat temu
Właśnie że się nie znacie Stewart jest ładna i zarąbistą aktorką a co do zmierzchu zostawcie ten film w spokoju bo jest zajefajny lepsze od polskich filmów ...... Żal mi was idźcie do domu się schować oszołomy ............ :*) *:(
...
Następna strona