Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mój były mąż nie chce okazać dokumentów!"

1532
Podziel się

Edyta Górniak oskarża.

"Mój były mąż nie chce okazać dokumentów!"
bDXNPIHV

Konflikt między Edytą Górniak a Dariuszem Krupą zaostrza się. Mimo starań jednej ze stron (a być może obu), by zakończyć go polubownie, po miesiącach przepychanek wrócił na łamy mediów. Wygląda na to, że nie ma już odwrotu od prania brudów. Zapewne już niedługo w prasie ukażą się kolejne wywiady na ten temat...

Edyta postanowiła odpowiedzieć na oświadczenie Krupy, które opublikowaliśmy jako pierwsi i które, jak przyznaje, przeczytała u nas. Jaka jest jej wersja wydarzeń? Sugeruje, że Dariusz ukrywa przed nią i sądem jakieś ważne dokumenty. To poważne oskarżenie.

Poniżej pełne oświadczenie:

bDXNPIHX

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją mojego byłego męża, aby upublicznić sprawy prywatne, poprzez przesłanie mediom opublikowanego w dniu wczorajszym Jego oświadczenia dotyczącego sprawy podziału wspólnego majątku - jestem zmuszona, wobec kierowanych do mnie kolejnych pytań, potwierdzić - dnia 23 marca 2011 roku złożyłam do Sądu wniosek o dokonanie przez Sąd podziału majątku wspólnego, powstałego w czasie trwania mojego małżeństwa z panem Dariuszem Krupą, majątku który powstał głównie w związku i dzięki mojej działalności artystycznej.

W złożonym wniosku zawarłam także prośbę kierowaną do Sądu, aby zobowiązał on byłego męża do przedstawienia mnie, za pośrednictwem Sądu, kompletu dokumentów (On bowiem prowadził je) dla okresu naszego małżeństwa, które pozwolą na dokonanie rozliczenia i podział majątku. Takie żądanie było konieczne dlatego, iż od niemalże roku, mimo wielokrotnych próśb i monitów, pan Dariusz Krupa nie wydał mnie ani nie dał możliwości spojrzenia na żadne z dokumentów koniecznych do rozliczenia oraz podziału.

Najpierw "dokumenty były gromadzone", a kolejno po miesiącach moich oczekiwań - zostałam poinformowana, że dokumenty są wprawdzie zebrane, ale nie zostaną mi ani wydane ani nawet okazane. To zmusiło mnie do skierowania sprawy do Sądu. Mimo oświadczeń mojego byłego męża, które przeczytałam w jednym z wczorajszych doniesień internetu - zarówno pan Krupa jak i ja wiemy, że nie złożył On w Sądzie "tydzień temu" żadnego wniosku czy pozwu o podział naszego majątku, zaś złożony w Sądzie pozostaje, oczekując na rozpoznanie, jedynie mój wniosek. To zresztą bezprzedmiotowym czyni złożenie kolejnego wniosku w tej samej sprawie przez mojego byłego męża, nawet jeśli stanowiłoby to spektakularną okoliczność medialną prezentowaną przez Niego.

bDXNPIId

Dla zachowania jednolitości wszystkich przekazów, wobec treści oświadczenia przesłanego mediom przez pana Dariusza Krupa, pozwalam sobie oświadczyć - że jestem mimo wszystko gotowa wstrzymać lub wycofać skierowane moje żądanie nakazania panu Dariuszowi Krupa wydania kompletu dokumentów potrzebnych do dokonania podziału majątku lub nawet gotowa jestem wycofać cały złożony wniosek o podział majątku przez Sąd - tylko jednak jeśli w terminie do 7 dni od dnia dzisiejszego pan Krupa przedstawi i wyda komplet kopii dokumentów niezbędnych do dokonania rozliczeń oraz dokonania podziału majątku i umożliwi merytoryczną rozmowę o warunkach podziału. Oczekuję pilnie teraz już nie oświadczeń (zwłaszcza kierowanych do mediów), ale - może tak nietypowo - Jego konkretnego działania.

Jeśli, niejako w odwecie za powyższą prawdę (co mój były mąż już niestety mi zasygnalizował), spotka mnie publiczne wystąpienie przeciw mnie (lub cykl prezentowanych wiadomości informatorów) upublicznienie jakichkolwiek prywatnych spraw bądź złożenie kolejnych oświadczeń - przyjmę to z pokorą i bez zdziwienia. Dziwi mnie jedynie, iż mój były mąż wybrał drogę publicznych oświadczeń w miejsce, możliwych przecież, uzgodnień gabinetowych. Chcę jednak wierzyć, że jest to elementem przypadku lub nagłej emocji, mam nadzieje nie związanej z niezręcznością dla mojego byłego męża wobec odzyskanego przeze mnie po wielu miesiącach szczęścia, zarówno relacji osobistych jak i zawodowych.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę nie oczekiwać wystąpień kolejnych w tej sprawie.

Edyta Górniak

bDXNPIIe

_

_

bDXNPIIy
KOMENTARZE
(1532)
gość
10 lat temu
wszyscy tu piszący te komentarze zapominają o tym, że miłość jest ślepa, rozum śpi, cały świat należy do zakochanych jest to piękne uczucie, które nie jest dla każdego, miłość tą wielką szaloną przeżywają nieliczni i dlatego komentarze są tak różne, te ordynarne, brudne i bezduszne należą do ludzi, którzy nie przeżyli tej wielkiej gorącej miłości, a teraz wracam do naszych bohaterów otóż Darek w tym związku kochał tą wielką miłością, Edyta też bo dała mu syna ale ona jest artystką, a artysty nigdy nie zrozumieją ludzie tak zwani normalni więc nie zabawiajcie się w sędziów, prokuratorów i adwokatów niech to zrobi SAD!!!!
gość
10 lat temu
Pięknej i genialnej...hahaha, zapomniałeś dodać kure.wskiej.
gość
10 lat temu
Blad ortograficzny w artykule!!! "w prasie ukarza sie..." Ale wstyd!
bDXNPIIz
gość
10 lat temu
Wstretny karakan ze wzrostem 171. .Pewnie uwaza sie za przystojniaka. hahaha ale granda ja nie moge.
gość
10 lat temu
Ale żenada.
Najnowsze komentarze (1532)
gość
10 lat temu
ciota bez jaj
gość
10 lat temu
Na początku myślalam, że prawda leży po środku jak to w życiu przeważnie bywa, ale po przeczytaniu arytkułu w gazecie w którym matka Edyty pisze coś nieprawdopodobnego PRAWDA TYLKO JEST JEDNA EDYTA MA WYRODNĄ MATKĘ
gość
10 lat temu
ZŁA GÓRNIAK- zapłać Dareczkowi, będzie MOCNO KOCHAĆ:):):)
gość
10 lat temu
TAK TO JEST JAK SIĘ NIE PODPISUJE IONTERCYZY
gość
10 lat temu
g****a g****a
gość
10 lat temu
Darku nie daj się. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
EDZIA NIE WYSILAJ SIĘ I TAK CIE WSZYSCY MAMY W D.U.P.I.E
gość
10 lat temu
Edzia skończysz jak Villas
bDXNPIIr
gość
10 lat temu
Edyta nie szkoda ci czasu tak siedzieć na pudlu i klepać komentarze?...
gość
10 lat temu
hiena nie matka
gość
10 lat temu
Znajomy Matki molestował Edytkę to nie poszła do SĄDU bronić dziecka dobra MAMUSIA
gość
10 lat temu
Mama Edyty zapomniała jak jej Córka pomogła w chorobie czy PANI maSERCE czy KAMIEŃ.co Pani Zięć obiecał.
gość
10 lat temu
ZAZDROŚC was zżera bo EDYTA umie śpiewać.pocałujcie ją w D........e.AWy jesteście IDEALNI kołki.
gość
10 lat temu
TO JEST G****A I ROZKAPRYSZONA PANIUSIA ROBI TO TYLKO DLA ROZGŁOSU WOBEC SWOJEJ OSOBY.
...
Następna strona
bDXNPIIT