Trwa ładowanie...
Przejdź na

PiS oburzone emisją "X Factor" w rocznicę katastrofy!

3230
Podziel się

"Okazuje się, że stacje epatowały nieszczerą żałobą!"

PiS oburzone emisją "X Factor" w rocznicę katastrofy!
bDZtSTVh

TVN przewidziało półfinałowy odcinek X Factor dokładnie w rocznicę tragicznego wypadku lotniczego w Smoleńsku. Podczas show emitowanego 10 kwietnia zostanie wybrana finałowa piętnastka uczestników. Poseł Joachimn Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Faktem wyraził swoje oburzenie z powodu decyzji właścicieli stacji.

_**Okazuje się, że stacje epatowały nieszczerą żałobą**_ – oskarża. Mam nadzieję, że widzowie przełączą się wtedy na inny kanał!

Rzecznik prasowy TVN odpowiedział na zarzuty posła i podkreślił, że stacja ma zaplanowaną specjalną rocznicową ramówkę, w której znajdzie się m.in. film dokumentalny Ewy Ewart W milczeniu, relacje z obchodów i uroczystości rocznicowych, specjalne wydania Kropki nad i, Rozmowy Rymanowskiego, a także Faktów po faktach. Na dodatek 10 kwietnia Fakty, najważniejszy serwis informacyjny TVN, będą prowadzone ze Smoleńska.

bDZtSTVj

_**Absolutnie nie lekceważymy rocznicy**_ – zostanie ona uczczona zarówno w TVN, jak i TVN24. Nie tylko 10 kwietnia, ale już kilka dni wcześniej – zapowiada Lidia Zagórska z TVN.

Czy Waszym zdaniem w rocznicę katastrofy w Smoleńsku w telewizji nie powinny być emitowane żadne programy rozrywkowe?

bDZtSTVK
KOMENTARZE
(3230)
gość
10 lat temu
taaak, wezmy sie za ręce, i do końca naszych dni rozpaczajmy po ofiarach 10.04. jasna sprawa, poza tą datą ludzie nie umierają, i nikt po nikim innym sie nie smuci. na zawsze polak maly musi rozpaczać po tamtych, co za debilny kraj i ludzie bez mózgu. joachim brudzinski jak wiemy doskonały jest i zawsze ma rację,no i w ogole nie jkest chamem i prostakiem.
gość
10 lat temu
ano własnie, najlepiej między 1 a 15 kwietnia rozpaczajmy do konca świata. reklam tez nie puszczajmy, A! na ulicach niech beda mandaty za radosną minę.
gość
10 lat temu
a niech ich wszystkich w d... pocałują... ile można o tym czytać- nic tylko Smoleńsk na okrągło- dajcie już spokój...
bDZtSTVL
gość
10 lat temu
niech wszyscy przestana pracowac, tv niczego nie nadaje poza wstazka na caly ekran i ckliwa melodia a wszyscy owobiazkowo do kosciola. bo jak nie to wiezienie!
gość
10 lat temu
dlaczego niby nie powinny? w rocznice smierci papieza sa emitowane, w rocznice bitwy pod Grunwaldem tez, a takze w rocznice wybuchy wojny jedne i drugiej, powstania warszawskiego, ataku na WTC, a nawet - wyobrazcie to sobie - w rocznice katastrofy "Tadeusza Kosciuszki" w Lesie Kabackim! czy to nie skandal?
Najnowsze komentarze (3230)
gość
5 lata temu
witam w 2016 roku... PiS jest u wadzy!!!
http://www.ch...
8 lat temu
Check THIS Out
gość
10 lat temu
Żal mi ich jakaś zajaba** żałoba ... Ja ogladałam X-Factor bo to mój ulubiny program !!
gość
10 lat temu
Brudziński + Fakt = Niezła kaszanka Tak przełączę na telezakupy Mango i będę cierpiał cały dzień.
gość
10 lat temu
ja obejrzę X-faktor, bo lubię ... relację ze Smoleńska również obejrzałam i oglądam. Polska przeżyła już wiele wzniosłych i smutnych chwil...mi wystarczy wtedy wspomnienie,film/reportaż o tym w TV, potem chwila refleksji i modlitwa... a nie to co TV funduje 24 godzinny maraton relacji z uroczystości i gnębienie tym rodzin tej katastrofy!!! I tak ma być na każdym kanale!!! Taki maraton TV oburza mnie tak samo jak fakt gdyby jakaś stacja nie wspomniała o tym!!!
pawek2
10 lat temu
Ja apeluje by zbojkotwac idiote brudzinskiego.
gość
10 lat temu
...
gość
10 lat temu
A czemu nie przyczepił się że Dwójka wyemituje Szansę na sukces? Tam też śpiewają i dobrze się bawią
bDZtSTVD
gość
10 lat temu
Chyba tego nie skomentuję!Najlepiej wszyscy pozamykajmy się w domach i módlmy się od rana do wieczora...śmiechu warte
gość
10 lat temu
Najlepiej zrobić żałobę do końca naszych dni.Przesada,kto będzie chciał będzie u czestniczył w uroczystościach,ktoś inny będzie oglądał program rozrywkowy.
gość
10 lat temu
Przeciez żałoba narodowa już była, można oddac hołd poległym, ale wieczór jest dla wszystkich kto nie chce rozrywki może przełączyc kanał. PIS lepszą rozrywkę robi każdego 10 miesiąca.
gość
10 lat temu
Nikt nie ma prawa nikomu narzucać żałoby, żałoba jest dla najbliższej rodziny i przyjaciół . Każdego dnia ginie wielu ludzi czy w takim razie żałoba dla kraju ma trwać każdego dnia
gość
10 lat temu
tu nie chodzi o to żeby się umartwiać... ale większość tego nie rozumie
gość
10 lat temu
Oh jej, to znowu mamy się umartwiać??
...
Następna strona
bDZtSTWf