Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak krytykuje swoją matkę!

1183
Podziel się

Bardzo bolesne słowa...

Górniak krytykuje swoją matkę!
bDYQIATF

Edyta Górniak twierdzi, że spodziewała się po matce wypowiedzi podobnych do tej z niedawnego wywiadu dla Faktu (zobacz: Matka chce zeznawać przeciwko Górniak!). Postanowiła zaatakować ją na łamach Super Expressu. Trzeba przyznać, że robi to najboleśniej jak się da, sugerując, że zawsze była złą, wręcz wyrodną matką:

Spodziewam się, iż słowa nieżyczliwości wobec mojej osoby, wypowiedziane publicznie przez bliskie mi osoby, są dla ludzi szokujące. Dla mnie nie są - stwierdziła. Dorastałam z nimi. Określone słowa czy zachowania, nawet jeśli wcześniej przez lata były dla mnie dotkliwe, dziś już takie być nie mogą.

Odebrałam swoją lekcję życia - kontynuuje. Nauczyłam się jej i znalazłam nową drogę, którą konsekwentnie podążam. Nie dla siebie - dla mojego syna. Odzyskałam siebie, więc odzyskałam szczęście. Powrót do prawdziwości w moim życiu, powrót radości życia i radości tworzenia muzyki daje niemierzalną siłę. Każdą sprawę, którą z moich zamkniętych już etapów życia muszę dokończyć, dokończę najszybciej jak będzie to możliwe.

bDYQIATH

Ostatnie zdanie skierowane jest wyraźnie do byłego męża. Powinien się właściwie cieszyć, że awansował z "bijącego słownie" do "zamkniętego etapu".

bDYQIAUi
KOMENTARZE
(1183)
gość
10 lat temu
Współczuję Edycie wyrodnej matki!!
gość
10 lat temu
O Mai zrobilo sie glosno, Doda wymyslila koniec romansu z Nergalem, a Edzia wojne z matka..... Zalosne sa i tyle.
gość
10 lat temu
pewnie to samo o niej kiedys powie jej syn!
bDYQIAUj
gość
10 lat temu
jak mają być do siebie podobne skoro edyta jest naszpikowana kwasem gdzie się da coby ładniej było :) swoją drogą opływa w luksusach, ma wszysto czego zapragnie i nie potrafi odwiedzić swojej mamy? kiedy ją wszyscy zostawią na starość - już będzie za późno.
gość
10 lat temu
no bo co to za matka która nie staje za swoim dzieckiem. matki najgorszych kryminalistów proszą o ułaskawienie ich. Nie wspominając już że nie pomogła molestowanemu dziecku. współczuje edycie matki mimo ze nie jest moją ulubioną artystką. a jej były mąż kim byłby teraz gdyby nie Edyta? Manager? przecież spieprzył karierę swojej żony. O zespole feel tez nikt juz nie pamięta mimo że byli bardzo znani. Mamusia i męzus walczą o pieniądze tylko.
Najnowsze komentarze (1183)
tik-tok
10 lat temu
Matka chora a ta d**a się lansuje!!!!!!
gość
10 lat temu
ZŁA GÓRNIAK- zapłać mamusi, będzie MOCNO KOCHAĆ:):):)
kupusia
10 lat temu
a jak mają byc podobne jak edyta ma tyle liftingu na twarzy
gość
10 lat temu
Edzia żal mi ciebie masz piękny głos ale charakter p******y pamiętaj twoje dziecko dorasta obyś nie skończyła jak Violetta Villas /sama i żebrząc
gość
10 lat temu
Co za podlosc , nawet najwiekszemu wrogowi nie zyczy sie smierci , chyba Ci rozumodjelo, skad w Tobie tyle nienawisci?
gość
10 lat temu
nie słyszałam o tym , żeby edzia kogokolwiek o coś prosiła, ale mamuśia i mężulek - PRAWDZIWE RUMUŃSKIE S**I...
gość
10 lat temu
Oj dokończ Edzia dokończ, najlepiej weź się powieś.
gość
10 lat temu
Kobieto będziesz jeszcze tych słów żałowała nie jeden raz jeszcze za matką w poduszkę łzy polecą /ale będzie już za późno/
bDYQIAUb
gość
10 lat temu
oj kobieto brzydki przykład dajesz swojemu synowi
gość
10 lat temu
zobaczycie jak matka jej umrze jakie będzie pod publiczkę łzy krokodyle wylewać
gość
10 lat temu
kobieto i ty jesteś matką zobaczymy co za 15 lat syn o tobie będzie mówił skończysz jak V.V.
gość
10 lat temu
Masz rację,Villas też syna zostawiła......
gość
10 lat temu
Edyto ! Miej żal tylko do siebie , rodzina powinna być ciepła aby była jednością najwiecej w trudnych chwilach życia. Mama to dar życia ,
gość
10 lat temu
zobaczycie ze faktycznie skonczy jak villas ,syn podrosnie to tez ja oleje ,wielka dama zostanie sama,historia lubi sie powtarzac
...
Następna strona
bDYQIAUD