Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosińska złoży skargę na prokuratora!

473
Podziel się

"Doda nie może bezkarnie atakować innych ludzi, lżyć ich i bić!"

Jarosińska złoży skargę na prokuratora!
bDgOSNIl

Jak niedawno pisaliśmy, warszawska prokuratura postanowiła umorzyć postępowanie w sprawie gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała, jakich w styczniu tego roku dopuściła sie rzekomo Dorota Rabczewska wobec Moniki Jarosińskiej (zobacz: Postępowanie w sprawie Dody i Jarosińskiej UMORZONE!). Oburzona Jarosińska już zapowiedziała, że "tak tego nie zostawi". Myśl tę rozwija w tygodniku Twoje Imperium:

Zamierzam złożyć zażalenie na decyzję prokuratora, a jeśli trzeba będzie, jestem gotowa sama pójść do sądu i walczyć o sprawiedliwość - odgraża się. Zależy mi na tym, by pani Rabczewska zrozumiała wreszcie, że nie może bezkarnie atakować innych ludzi, lżyć ich i bić. Musi ona odczuć na własnej skórze, że bycie celebrytą wcale nie zwalnia jej z odpowiedzialności za swe czyny. Niech lepiej pożegna się z myślą, że znów jej się upiekło**.**

Niestety, Prokuratura Okręgowa w Warszawie nie wróży Jarosińskiej powodzenia w tej sprawie.

bDgOSNIn

Prokurator uznał, że nie zajmie się ta sprawą z urzędu, gdyż nie ma w niej interesu społecznego, a obrażenia, jakich doznała pani Jarosińska, wymagały leczenia krótszego niż 7 dni - wyjaśnia Biuro Prasowe warszawskiej prokuratury.

Jarosińska wprawdzie obiecała przyjąć przeprosiny, których się domaga od Dody, ale nie przewiduje, by mogło to jakoś ukoić jej nerwy.

Przeprosiny mogłabym przyjąć, ale o spotkaniu z panią Rabczewską nie ma mowy. Co najwyżej możemy się spotkać na sali sądowej - zapowiada niezłomnie w tabloidzie.

Swoją drogą to ciekawe, jak mamy rozumieć. Jeżeli obrażenia po pobiciu znikają w ciągu 7 dni to nie ma sprawy?

bDgOSNIt
bDgOSNIO
KOMENTARZE
(473)
I Jarosinska ...
10 lat temu
Juz wystarczy tej samowolki ciechanowskiej blachary!!!! Mysli ciechanowska bladz, ze jej wszyst5ko wolno!!! Monika- daj tej szmcie tak popalic, zeby zapamietala to do konca zycia! Blachara ty ciechanowska franco- w*n z Warszawy ty smieciu!!!
gość
10 lat temu
jaroszewska krowo skoncz sie lansowac na dodzie!!!!!!
gość
10 lat temu
jarosinska ty jestes nikim...
bDgOSNIP
to skandal......
10 lat temu
a ty wypier dalaj stad z tym swoim bloiem franco
gość
10 lat temu
a kimze jest ta jarosinska pseudoaktoreczka znana tylko z tego ze podobno od Dody po ryju dostała hahahahaaaa
Najnowsze komentarze (473)
Benigna.bloog...
10 lat temu
Monika ma rację. Doda nie może bić ludzi tylko dlatego, że jej zdjęcia są w gazetach.
gość
10 lat temu
a co to za prokuratura no ciekawe, umorzyć sprawę bo ślady zniknęły po 7 dniach, ciekawe czy jest na to jakiś paragraf?bo jakby utrzymały sie 8 dni to Dodzia miałaby wyrok, hmm?czyli według naszego prawa można kogoś bezkarnie pobić pod warunkiem, że ślady znikną po tygodniu??????to już tu mamy prawo dżungli widzę, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
tej jarosińskiej pokrace sama bym chętnie przywaliła za sam wygląd!!
gość
10 lat temu
Doda to prymityw - ktoś jej powinien utrzeć paskudnego nosa!
gość
10 lat temu
PudelQ do prokuratury mozna ewentualnie wniesc doniesienie o popelnieniu przestepsta a skarge to mozna na kolezanke z pracy do szefa... zenada
Alegoria
10 lat temu
umarla dziewczyna. On ja zakopal w ziemi jak jeszcze byla zywa. Gdy ja zakopywal, powtarzal ciagle, "permanent cba pl". Skoro juz przeczytalas/les slowa ktore wypowiadal, poznasz ta dziewczynke. W srodku nocy, bedzie na twoim suficie. Udusi Cie w ten sam sposob jak uduszono ja. Rozeslij to 10 osoba, a moze Cie zostawi w spokju sory ze wklejam ale przeczytalem zbudzilo to we mnie niepokój ;/ sorka[/
gość
10 lat temu
zawsze racja jest gdzies po srodku hahahhah
gość
10 lat temu
bardzo dobrze niech wkońcu ktoś do dodę zgnoji
bDgOSNIH
gość
10 lat temu
Wszyscy wiemy ze Doda jest osoba która nie da sobie w kasze dmuchać wiec ciekawa jestem za co Doda przywaliła naszej poszkodowanej.... Za byle co by nie oberwała wiec musiała zasłużyć .... Brawo DODA!!!!!
gość
10 lat temu
najwyzszy czas aby wziac sie za ta wiesniare blachare robaczewska i dac jej nauczke raz na zawsze
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
mozna wszcząć, ale prywatnoskargowe, zainwestujcie w prawnika
gość
10 lat temu
ach to polskie prawo tylko dla bandytów
gość
10 lat temu
Doda WYGRA! THE BEST!
...
Następna strona
bDgOSNJj