Trwa ładowanie...
Przejdź na

Postępowanie w sprawie Dody i Jarosińskiej UMORZONE!

240
Podziel się

"Ja tego tak nie zostawię!" - zapowiada Jarosińska.

Postępowanie w sprawie Dody i Jarosińskiej UMORZONE!
bDYAWPTp

Nie wiadomo, co przesłuchującym ją policjantom powiedziała Doda, kiedy wreszcie odwiedziła ich na komendzie. Najwyraźniej musiało to być coś przekonującego, bo krótko później prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie pobicia i grożenia śmiercią Monice Jarosińskiej.

Postępowanie w sprawie gróźb karalnych, z powodu braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa zostało umorzone - przyznaje w rozmowie z Super Expressem rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Monika Lewandowka. W sprawie uszkodzenia ciała Moniki Jarosińskiej prokurator uznał, że nie będzie się zajmował tą sprawą z urzędu, bo nie ma w tym interesu społecznego.

Oznacza to, że jeżeli Jarosińska będzie chciała dochodzić swoich spraw, to jedynie na drodze postępowania cywilnego. Aktorka Samego życia zapewnia, że to jeszcze nie koniec jej walki z Dorotą. Zamierza ją pozwać.

bDYAWPTr

_**Ja tego tak nie zostawię!**_ - zapowiada w rozmowie z tabloidem. Najważniejsze, żeby Doda została ukarana, a nie czuła się bezkarna. Bo skoro jej może się upiec, to jest to przyzwolenie dla innych na takie zachowanie.

Przypomnijmy - Monika twierdzi, że Doda życzyła jej między innymi "zdechnięcia" na raka.

bDYAWPTS
KOMENTARZE
(240)
gość
10 lat temu
nienawidzę Dodzi . blee ;/
gość
10 lat temu
Komentując w tak żałosny sposób jak co niektórzy z Was - chyba Wam czegoś brakuje w życiu. Teksty typu - ,, żenujący śmieć '' lub , że potrafi tylko pokazać tyłek .. ludzie widać że co niektórzy z Was mają po 15 lat i komentując to nie wiedzą co piszą. Ostry makijaż , niecenzuralne słowa Doroty Rabczewskiej nie oznaczają że jest ś******m czy pustą lalką ;) zastanówcie się co piszecie.
gość
10 lat temu
każdy wie że doda to p*****k chamowaty ale nie oznacza to że ma być bezkarna pani jarosińska na pewno nie powinna odpuścić
bDYAWPTT
gość
10 lat temu
ja jestem za dodą gdyby mój chłopak był tak chory jak jej i ktoś by powiedział że i tak zdechnie to posunęła bym się chyba dalej:(
gość
10 lat temu
nie dziwne że Jarosińska nie chce odpuscić , któż by o niej słyszał gdby nie ta kłótnia z Dodą - powinna jej jeszcze podziękować:))
Najnowsze komentarze (240)
mm
10 lat temu
doda to scierwo!!! w*******a!!!
gość
10 lat temu
sarkazm*
gość
10 lat temu
to był sarkaz oczywiście!
gość
10 lat temu
doda jest super!!!!
gość
10 lat temu
to dodzie tez mozna p*******c?? haha chetnie to zrobie... A swoja droga gdzie jest ta nasza piekna sprawiedliwosc
gość
10 lat temu
Jarosinska to wredna baba i ma nie wyparzony jezor.Doda gora
gość
10 lat temu
haha ale debilki
gość
10 lat temu
haha
bDYAWPTL
sylwia97
10 lat temu
oby dwie są paskudne doda jest jak maszyna cała sztuczna a jarosinska ma chamski wyraz twarzyoby dwie są paskudne doda jest jak maszyna cała sztuczna a jarosinska ma chamski wyraz twarzyoby dwie są paskudne doda jest jak maszyna cała sztuczna a jarosinska ma chamski wyraz twarzyoby dwie są paskudne doda jest jak maszyna cała sztuczna a jarosinska ma chamski wyraz twarzy
gość
10 lat temu
chetnie zrobię listę czego życze lampucerze
gość
10 lat temu
ja myślę o tym otworze gębowym zakonczonym pochwą jak najgorzej i najgorszego jej zyczę a jak sie wkurze to przywale bo tez umorzą... najgorsze ,że deprawuje dzieci swoim dziwkarskim sposobem bycia i mentalem.
sylwia97
10 lat temu
jarosińska ma chamski wyraz twarzy a doda to sam plastik cała jest sztuczna
gość
10 lat temu
proponuje Jarosińskiej za każdym razem gdy spodka tą durną l***ę zamiast witam np. a żeby ci cycki wybuchły i tasiemiec zeżarł,no bo cóż ją za to spotka? nic
gość
10 lat temu
jarocińska to świruska chce sie wypromować w ten sposów ŻENADA!!!
...
Następna strona
bDYAWPUn