Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czułem się zdradzony, upokorzony i wykorzystany!"

355
Podziel się

Mel Gibson robi z siebie ofiarę... Wierzycie w jego wersję wydarzeń?

"Czułem się zdradzony, upokorzony i wykorzystany!"
bCyucnBx

Dopiero kilka dni temu Mel Gibson zdecydował się udzielić długiego wywiadu, w którym odpowiedział na pytania dotyczące jego związku z Oksaną Grigorievą. Przez rok, w trakcie którego trwała batalia w sądzie, aktor nie wypowiadał się na temat nagrania ani oskarżeń o maltretowanie byłej kochanki. W końcu postanowił opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Zdaniem Gibsona, Oksana wykorzystała go do zrobienia medialnej kariery i wyłudzenia alimentów oraz odszkodowania. Aktor zaprzeczył wszystkim doniesieniom świadków, a zeznania Grigorievy nazwał "wymysłami chorej osoby". Okazuje się, że to wszystko są "wydarzenia wyrwane z kontekstu". W rozmowie reżyser i aktor twierdzi:

Jestem na siebie bardzo zły. Jednak przez cały czas nikt nic mi nie mówił, że robię źle. Nawet jak popełniałem błędy, to nie byłem ich świadom. Nie podejrzewałem, że ktoś nagra mój emocjonalny wybuch. Kto mógłby uczynić coś tak nieludzkiego. Czułem się zdradzony, upokorzony i wykorzystany!

bCyucnBz

Nigdy nie traktowałem ludzi źle ze względu na ich płeć, rasę, religię czy orientację seksualną. Nie obwiniam nikogo, że mógł tak odebrać moje zachowanie. Na tych nagraniach jestem zdradzonym, nadal zakochanym i oszukanym człowiekiem. W takim stanie mówi się różne rzeczy. Trzeba to umieścić we właściwym kontekście. Zachowywałem się irracjonalnie i dlatego to tak źle wygląda.

Chciałem na początku wszystko naprawić, a potem wyrwać się z tego niezdrowego związku. To najgorszy, najcięższy okres w moim życiu - użala się nad sobą Gibson.

Czyli historie o biciu, pluciu, upokarzaniu dzieci i grożeniu śmierciąsą wyssane z palca? Zapewne znajdą się osoby gotowe w to uwierzyć. Ale co z dowodami – lekarzami, którzy potwierdzili obrażenia o Oksany oraz jej malutkiej córeczki, i oczywiście słynne nagranie z psychopatycznym Melem (zobacz: http://w561.wrzuta.pl/film/9iIXeU4FNKO/).

bCyucnCa
KOMENTARZE
(355)
gość
9 lat temu
Ma rację, media znalazły sobie kozła ofiarnego, tak się robi z człowieka błoto, niestety media mają władzę....
gość
9 lat temu
oczywiście nie bronię gibsona, bo to jest agresywny świr, ale musicie wziąć pod uwagę też to, że oksana może być podstawiona przez amerykańskich żydów, którym zależy na doszczętnym zniszczeniu jego kariery po jego występku z antysemickimi hasłami głoszonymi po pijaku. Przez 5 lat jego kariera zastygła, nie dostawał propozycji, nie chciano angażować go w żadne projekty po tym incydencie... amerykańscy masoni wypierali się jego oskarżeń, że 'Żydzi rządzą Ameryką i Hollywoodem" jednak musieli mu w końcu odpuścić, bo opinia publiczna zaczęła podejrzewać, że jakas prawda w tym musi być skoro fanatyczny k***l gibson obraził żydów i stanął w miejscu. No to jak się go pozbyc w inny sposób? podesłać mu lachona, który doprowadzi go do stanu, w którym nikt nie powinien był go zobaczyć. Myślicie, że takie ustawki nie są możliwe? nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki p***y jest świat show biznesu i jacy ludzie nim rządzą, z ukrycia. Masoni dobrze wiedzieli, że to może się udać, bo znają gibsona od lat - to jest zeschizowany p*****l, który ma problemy z opanowaniem swojego gniewu, gdy wytrąci się go z równowagi, więc ruska kochanka na zlecenie miała pole do popisu. Oczywiście gdy tylko zaczęło się psuć, zaczęła WSZYSTKO nagrywać, żeby gibson się z tego nie wywinął. Hollywood to zakłamany, wyrachowany świat zboków, prostaków, manipulantów i materialistów.
gość
9 lat temu
trzeba było myśleć głową a nie penisem pacanie!
bCyucnCb
gość
9 lat temu
popieram!
gość
9 lat temu
Wierze mu bo ona podobnie robila ze swoim ex tylko nie ta kasa i slawa
Najnowsze komentarze (355)
gość
4 lata temu
przecież te n człowiek jest chory psychicznie to kolejny dowód na to ze człowiek bogaty i wpływowy -to człowiek bezkarny .ja jej wierzę w 100 procentach........a tak go lubilam a to zwykły p*****l
Gość
5 lata temu
Podpadł Żydom i dlatego teraz jest taka nagonka na Mela.
gość
8 lat temu
W 2006 roku Pan Jezus powiedział do Cataliny Rivas, że "posłużył sie reżyserem filmowym żeby pokazać światu jak wyglądała jego męka" (Ron Tesoriero-"Powody aby Wierzyć"). Zapewne chodziło o Mela, stąd wnioskuje że jest on głęboko wierzącym człowiekiem, a nie takim jak opisuje go m.in. ten kłamliwy serwis. Szkoda tylko że sam jest sobie winien, skoro zostawił żonę po tylu latach, nie miał by takich problemów.
gość
9 lat temu
tak, wierzę w jego wersję!
gość
9 lat temu
on naprawdę ją kochał, a to s**a jest niestety
gość
9 lat temu
s**a to jest - ruskie ścierwo !
Filomena
9 lat temu
Łatwo mówić źle o innych, a gdy jeszcze okrutni, wyzuci z ludzkich uczuć "dziennikarze" ,dla których najważniejsze są sensacje i służba masonerii wydają opinię, by zniszczyć dobre imię Człowieka. Każdy człowiek ma prawo w swym życiu popełnić błąd, ale nikt nie ma prawa dokonywać publicznego linczu! Czy każdy ktokolwiek nie znając faktów, a wiadomo, że dziennikarze mogą kłamać, już ocenił w swym wpisie nigdy w swym życiu nie popełnił grzechu? Jakim prawem ocenia Innych! Wszyscy, którzy wydajecie opinie, zastanówcie się, jak na końcu waszego życia SPRAWIEDLIWY osądzi wasze czyny! Ten Sąd jest jedyny sprawiedliwy! Straszny może być koniec takich osób! Świat wdzięczny jest Melowi Gibsonowi za PASJE! "popielaty" się wścieka, gdyż wielu ludzi zostało uratowanych, dlatego przez osiłków niszczy Gibsona
gość
9 lat temu
a ja mu wierzę. wierzę. mysle że tylko naiwni ludzie uwierzyli tej babie. przeciez to nawet po jej mordzie widac jaka jest.. mysle ze Mel nie mial złych zamiarow. po prostu sie zakochal. uważam że więcej ludzi na świecie trzyma jego stronę. I NIECH TAK ZOSTANIE.
bCyucnBT
gość
9 lat temu
Oczywiście! Cwana Ukrainka go wydymała, a media to podłapały, powiązały z "Żydami" i Mel został wy...any.
gość
9 lat temu
dobra robota mel vagi ne trzeba golic i to skutecznie precz z oksana
gość
9 lat temu
Nakręcił `Pasję` to go zniszczyli...
gość
9 lat temu
a lekarze ,obdukcje?kto mu kazał wchodzić do jej łóżka???!!!
gość
9 lat temu
Trafił na lachona, których w Polsce też niemało i tyle w temacie
gość
9 lat temu
cwana rura i tyle
...
Następna strona
bCyucnCv