Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zakazała tancerzom alkoholu, narkotyków i... słodyczy!

187
Podziel się:

Współpracownicy Britney pilnują, by gwiazda znowu nie przytyła.

Zakazała tancerzom alkoholu, narkotyków i... słodyczy!
bEUINhOt

Organizatorzy poprzedniej trasy koncertowej Britney Spears, The Circus Starring Britney Spears, pilnowali, by wszystkie osoby, które pracują nad tournee, były trzeźwe. Również po godzinach pracy. Tancerzom, muzykom, jak i technikom zabroniono spożywania alkoholu i brania narkotyków. Rutynowe badania sprawiły, że dwóch choreografów pożegnało się już z trasą. Zobacz: Britney zwolniła choreografów! ĆPALI!

Również podczas ostatnich występów promujących nową płytę gwiazdy, tancerze nie mogli pić alkoholu (zobacz: Zabroniła tancerzom pić alkohol!). Zarządzenie zostało wydłużone na całą trasę koncertową Femme Fatale, która rozpocznie się w połowie czerwca w Stanach Zjednoczonych. Tyle, że tym razem zasady dotyczą również diety pracowników. Organizatorzy boją się bowiem, że Britney znów mocno przytyje.

Dali firmie cateringowej bardzo restrykcyjne wytyczne co do jedzenia serwowanego pracownikom. Nikt nie będzie mógł jeść fast foodów ani słodyczy. Hot dogi, pizza i lody są zabronione – pisze The Sun. Pracownicy nie będą mogli wypić nawet puszki piwa po całym dniu pracy.

bEUINhOv

Co ciekawe, Britney zażądała również, by w przerwach wszędzie było słychać piosenki Michaela Jacksona. Kupiła płyty DVD z zapisem jego tras koncertowych i zatrudniła choreografów, którzy z nim współpracowali. Zamówiła również nawilżacze powietrza po tym, gdy dowiedziała się, że w ten sposób o swój głos dba Beyonce. Zastanawiamy się jednak, po co... W końcu to żadna tajemnica, że na koncertach Britney wszystko leci z taśmy.

bEUINhOW
KOMENTARZE
(187)
gość
11 lat temu
brit żądzi
gość
11 lat temu
jak już to rządzi...ale to porażka...
gość
11 lat temu
"Co ciekawe, Britney zażądała również, by w przerwach wszędzie było słychać piosenki Michaela Jacksona" jest świetna i zna się na muzyce ;p
bEUINhOX
gość
11 lat temu
:p
gość
11 lat temu
Oj Britney.....
Najnowsze komentarze (187)
gość
10 lat temu
Ona jest śliczna !!
gość
11 lat temu
tyj kochanie tyj i tak jesteś i będziesz piękna
fiszu
11 lat temu
ale mina, jakby ją w dziesięciu brali
gość
11 lat temu
Britney Spears to przykład tego jak showbiznes niszczy ludzi. Britney zawsze byłe naiwna i nie umiała śpiewać. Jej zadaniem było tylko bycie słodkim kociakiem i uśmiechanie się w reklamach. Swoje występy sceniczne ratował jej jedyny talent jaki posiadała - taniec. Reszta to był playback i pirotechnika. Obecnie Britney z księżniczki popu zmieniła się w przedwcześnie starzejącą się, zniszczoną kobietę i nic nie zostało z jej dawnej chwały. Najnowszą płytę nagrała pod wpływem silnych psychotropów, które wyniszczają ciało i zaburzają pracę mózgu. Gdyby nie one, które są jej wciskane w ogromnych ilościach, nie potrafiła by sobie zamówić kawy w ukochanym Starbucks. To właśnie przez te substancje straciła swój atut sceniczny. Nie wie jak ma tańczyć, porusza się jak kloc i jej ciało jest napuchnięte i zdeformowane. Wystarczy spojrzeć na jej ogromne goryle ramiona. Stała się brzydkim beztalenciem, na którym się zarabia tylko dzięki nazwisku. Mimo tego, że nowe piosenki są naprawdę świetne, jej występy jak i ona sama osiągnęły kompletne dno. Odpowiedni "specjaliści dbający o jej wizerunek" to zwykłe pijawki, które chcą zbić kolejne miliony jej kosztem. Słuchanie w klubie nowych tanecznych piosenek kobiety, która jest otumaniona lekami i bliska załamania nerwowego. To jest potworne...
ivss
11 lat temu
P*****k się z niej zrobił, tak jak z Kryśki. Nie wiem po co się tak ubiera, że wszystko widać... To obrzydza.
gość
11 lat temu
Sama tez moglaby przestac...
gość
11 lat temu
no i super I LOVE BRIT
gość
11 lat temu
lubię ją i fajnie, że poradziła sobie z depresją.. ;))
bEUINhOP
gość
11 lat temu
twarz jej sie zmienia po psychotropach - wyglada jak zuzyta s**a
gość
11 lat temu
ale krówsko
gość
11 lat temu
ale staro wygląda-hm sypie się ...
gość
11 lat temu
sama se głoduj
gość
11 lat temu
o ja cię j***ę
gość
11 lat temu
ale m*****a
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUINhPI
bEUINhPJ
bEUINhPK
bEUINhPL
bEUINhPM
bEUINhPr