Każą Kuźniarowi uczyć się dowcipów na pamięć!

296
Podziel się

Pomoże?

Każą Kuźniarowi uczyć się dowcipów na pamięć!

Jarosław Kuźniar ma wielkie szanse zapisać się w pamięci widzów jako najbardziej bezbarwny prezenter programów rozrywkowych. Dziennikarz TVN24 najwyraźniej nie może odnaleźć się w formule X Factor, więc producenci postanowili mu w tym pomóc.

Jak donosi Fakt, prezenter ma już za sobą kolejny dywanik u szefów, którzy polecili mu... naśladować Marcina Prokopa i jego sposób prowadzenia programu Mam talent. Ponieważ Kuźniar najwyraźniej nie potrafi się wyluzować, producenci kazali mu wkuć na pamięć kilka dowcipów i zabawnych (?) powiedzonek, po to by błysnął nimi podczas nagrań na żywo.

Myślicie, że to mu trochę pomoże? Czy bycia przebojowym można się w ogóle nauczyć?

KOMENTARZE
(296)
gość
9 lat temu
Od poczatku nie mogę zrozumiec po co gowzięli do prowadzeia takiego programu. niby w którym miejscy ten koles jest zabawny/dowcipny/wyluzowany? Dziennikarzyna tewuenu pod krawatem i to wszystko.
gość
9 lat temu
Szkoda pana Jarka, w tvn24 wypada świetnie- w iksie sobie nie radzi, nie da się tego oglądać. Czesław ratuje program - drętwa Maja i oklepany Kuba zaniżają oglądalność.
gość
9 lat temu
Kuźniar to jest największa porażka tego programu!!! Tak słabego prowadzącego się w życiu nie spodziewałam... Jak Go widzę to mam ochotę przełączyć! Przez Niego wolę oglądać MUST BE THE MUSIC!
gość
9 lat temu
najgorszy porowdzący jakiego widziałam!! dawajcie Prokopa i Hołownie!
gość
9 lat temu
jest spoko, pudel sie czepia kuźniara a jest naprawde profesjonalny
Najnowsze komentarze (296)
gość
9 lat temu
Jarek Kuzniar debiutuje w takim programie ,dajcie mu szanse .Zycze mu wszystkiego najlepszego .
gość
9 lat temu
jest świetny w Wstajesz i wiesz ale nie tutaj. I tak go lubię
gość
9 lat temu
Jarek jest spoko ja go bardzo lubie!Tylko niech sie tak wyluzuje jak w TVN24!Bedzie wtedy superancko!A co do X Factor to jest zarabiaszczy!!!
gość
9 lat temu
POMOŻE MU JAK UMARŁEMU KADZIDŁO .Z KOŁKA NIE ZROBI SIĘ WĘŻA.
gość
9 lat temu
Ten g**b już niczego się nie nauczy. Stary z niego kalafior, w dodatku z tendencją do tycia (cholesterol) i picia (alkoholizm).
gość
9 lat temu
Podobo nie słyszał o Suchockiej!? Chłe, chłe, chłe. Ale i tak dobrze sobie radzi jak na kogoś z Zespołem Downa.
gość
9 lat temu
Kuźniar ma Zespół Downa, wiec uczenie się dowcipów na pamięć to dla niego za wiele. Niech idzie na żywioł - a że w jego wydaniu "pójście na żywioł" daje emocje porównywalne do pisania patykiem po pisaku, to inna sprawa.
gość
9 lat temu
Kuźniar to cham - największy jakiego znam (tak mi się "rymnęło").
gość
9 lat temu
Racja Kuzniar jest fatalnym prowadzacym! Mam talent jest duzo lepszym show!!!!
gość
9 lat temu
Kuźniar jest super w programie Wstajesz i wiesz
gość
9 lat temu
profesjonalny??? taaa, na pewno... gdzie oni go znaleźli, w śmietniku?? mogli zostawić Hołownie i Prokopa, a nie wciskać jakiegoś kretyna który jest cyniczny i irytujący... nie dziwne ze widzowie wolą oglądać "inne" programy
gość
9 lat temu
Dajcie Mu juz spokój. Nie wszystkim musi się podobać, Jego urokiem są ciekawe rozmowy i cięte riposty, a w tym programie nie może tego pokazać, czasu na rozmowę nie ma.
gość
9 lat temu
Zamiast Kuźniary powinien być Prokop w XFactor. Nawet dowcipy mu niepomogą!
gość
9 lat temu
każdy jest jaki jest, po co na siłę robic z Kuźniara kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie.... On jest powściągliwy i to do niego pasuje..... niech ktoś to w końcu zauważy ...
...
Następna strona