Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mozil: "Nie stałem się sławniejszy po X Factor"

282
Podziel się:

Zaczyna się "sodówka"?

Mozil: "Nie stałem się sławniejszy po X Factor"
bECQvEGJ

Czyżby komuś zaczynała odbijać "sodówka"? Jurny juror _**X Factor**_ postanowił pochwalić się w tygodniku Gwiazdy, że... nie musi wcale lansowac się w telewizji. Czesław Mozil twierdzi, że udział w programie nie wpłynął wcale znacząco na jego popularność. Zapewne pokazuje się tam więc dla celów wyższych.

_**Przez ostatnie 3 lata na moich koncertach zawsze były pełne sale**_ - zapewnia Mozil. Nie odczuwam różnicy po udziale w X Factor. Zawsze było dobrze. W maju wydaję DVD. To będzie dokument, w którym pokażę, że podstaw nie zdobywa się w programach rozrywkowych, a na polskich drogach i koncertach**.**

Ciekawe w takim razie, że zgodził się mimo to wziąć udział w programie, który obiecuje uczestnikom łatwą karierę. Jak wiadomo, obietnice te nie zostaną raczej zrealizowane. Wszystko jest tak obliczone, żebyśmy zdążyli zapomnieć o zwycięzcach do czasu następnej edycji.

bECQvEGL
bECQvEHm
KOMENTARZE
(282)
gość
10 lat temu
Uwielbiam go
gość
10 lat temu
Dajcie spokój Czesiowi. W swojej niszy zawsze był popularny a za sprawą X Factor więcej ludzi i tak nie przyjdzie bo to nie jest muzyka, która się każdemu podoba (nie chodzi mi tu o to że jest lepsza, jest poprostu niszowa)
gość
10 lat temu
prawda, wiedzialam kto to czesław mozil przed x factor, kilku moich znajomych też wiedziało. Teraz wie mama tata babcia kolezanka babci ciocia i znajomi, tyle ze ci, ktorych wolalabym nie znac. fajnie.
bECQvEHn
gość
10 lat temu
on jest super !!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
CENZURA NA FORUM!!!!!!!
Najnowsze komentarze (282)
gość
10 lat temu
mozil do dody by pasowal jak skarpetka do rekawiczki hahaha:D
gość
10 lat temu
Uwielbiam Go...!!!!!
gość
10 lat temu
Jestem dzieckiem z gimnazjum. No i co? Dzięki temu programowi odkryłam wspaniałego człowieka, a jednocześnie pokochałam jego piosenki. Dziękuję, Czesław :)
gość
10 lat temu
on jest cudowny.:)
komuwdrogętem...
10 lat temu
haha, 3 lata? pełne sale? raczej się z tym nie zgodzę. popularność rosła stopniowo, było fajnie, było undergroundowo, teraz jest niefajnie, i coraz bardziej komercyjnie. jedyna osoba której popularność nie rośnie dzięki temu programowi to Kuba. Czesław nam, starym wyjadaczom się PRZEJADA, a jako osoba publiczna już nie jest ten sam. Dziękuję.
gość
10 lat temu
Czesław jest z*******y:*:*:* !!!KOCHAM!!!
gość
10 lat temu
czesław uwielbiam aparat do świerkania!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Bo mamy pamiętać o jurorach a nie o zwycięzcach, złośliwa Bunny :P
bECQvEHf
gość
10 lat temu
czesio się błazni zwłaszcza swoimi wynurzeniami na temat kobiet
gość
10 lat temu
hehehehe coś w tym jest
gość
10 lat temu
A czemu on mówi z takim żydowskim akcentem? A z wyglądu przypomina mi Andrzeja Rosiewicza,
gość
10 lat temu
ja taz mam wtedy urodzinki:D a czesława uwielbiam:*
gość
10 lat temu
heh ja też! Czesław rządzi ;)
gość
10 lat temu
On jest świetny, nikogo nie udaje. I nie potrzebuje rozgłosu, żeby kochać jego muzykę - a jest ona czymś tak szczerym i prawdziwym, że nie da się tego opisać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQvEHY
bECQvEHZ
bECQvEIa
bECQvEIb
bECQvEIc
bECQvEHH