Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zespół Sweet Rebels odpadł z "X Factor"!

1477
Podziel się:

"Zaśpiewałyście fatalnie. To jest amatorka" – grzmiał Kuba. Maja została z jednym zespołem.

Zespół Sweet Rebels odpadł z "X Factor"!
bFdVzcaJ

W kolejnym odcinku X Factor pozostali w programie uczestnicy mieli za zdanie wykonać najsłynniejsze piosenki o miłości. Może to dobrze, bo dzięki temu mieliśmy zapewniony pewien balans do nieco nieprzyjemnych uwag jury, szczególnie Kuby Wojewódzkiego.

Na pierwszy ogień poszła osoba z jego grupy. Kuba jest jedynym jurorem, który nadal pracuje z trójką wykonawców. Mats Meguenni wykonał Careless Whisper George'a Michaela. Maja uznała jednak, że był to gorszy występ niż ten z zeszłego tygodnia. Mam wrażenie, że odrobiliście lekcję w tamtym tygodniu, a teraz poszliście na wagary. Jest przewidywalnie - mówiła. Słów krytyki Małgorzacie Stankiewicz za jej wykonanie The Power of Love Jennifer Rush nie szczędził Kuba: Ostatnio w Polsce głośno jest o siostrze Kate Middleton, Pippie. Prawdziwa pipa to osoba, która wybiera pani te piosenki. Pani bierze na barki monumentalne piosenki. Pani powinna śpiewać piosenki na miarę pani możliwości i pani angielskiego. W zeszłym tygodniu zadzwoniłem do mojej przyjaciółki Eli Zapendowskiej. Ela mi powiedziała: "fałsz na fałszu". Czesław skomentował to jednym zdaniem: Ja nie wiem, kto to jest Zapendowska.

Wojewódzki bezlitosny był również wobec zespołu Sweet Rebels, który zaśpiewał Isn’t She Lovely Stevie'ego Wondera. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu uratował je przed odpadnięciem. Miałem nadzieję, że mnie zaskoczycie. Nie zawiodłem się. Nie zaśpiewałyście źle. Zaśpiewałyście fatalnie. To jest amatorka. Dwie z was śpiewają dobrze, dwie makabrycznie.

bFdVzcaL

Jurorzy nie mieli za to żadnych zastrzeżeń do występu Michała Szpaka, który zaśpiewał You Are So Beautiful Joe Cockera. Wiem, dlaczego nienawidzę twojego mentora – bo ma taką fajną osobowość w grupie – chwaliła go Maja.

Kilka nieprzyjemnych słów od Kuby usłyszał również Gienek Loska, który wykonał When a Man Loves a Woman Michaela Boltona. Dzisiaj Szpak zaśpiewał lepiej niż ty. Jesteś facetem, który wpadł w koleinę emocji. Nie jesteś artystą uniwersalnym. Jesteś artystą jednego nurtu. Następnie zaatakował Czesława Mozila za scenografię, a raczej dwóch tancerzy, którzy tańczyli wokół piosenkarza: Balet mu dajesz?! Daj mu tapetę z palmami! – grzmiał. Mozil wydawał się bardzo wytrącony z równowagi i ledwo był w stanie odeprzeć zarzuty.

Lovefool The Cardigans zaśpiewał zespół Dziewczyny. Ten "wykon" również nie spodobał się Kubie: Nie podobało mi się. Infantylny. Dziewczyny z takimi warunkami fizycznymi i wokalnymi bawią się w coś takiego?. Wtórował mu Czesław, który również nazwał ten występ ich najgorszym. Ada Szulc zaśpiewała Fields of Gold Stinga. Nazachwycać się jej nie mógł Mozil: Jeśli będziesz śpiewać dobre piosenki, będziesz jedną z największych wokalistek w Polsce.

Ostatecznie najmniej głosów otrzymali Mats oraz zespół Sweet Rebels, który musiał walczyć o pozostanie w programie już po raz trzeci z rzędu. Jedynie Maja stanęła po ich stronie, choć, jak stwierdziła, "sercem jest z Matsem". Sablewskiej został więc już tylko jeden zespół. Czy Dziewczyny ją uratują?

bFdVzcaR
bFdVzcbm
KOMENTARZE
(1477)
gość
11 lat temu
Ten program to dno. Nie sądziłam, że TVN może tak straszliwie wtopić z tak znanym formatem, który jest właściwie gotową receptą na sukces. To chyba najgorsza edycja X-Factor ze wszystkich dotychczasowych na całym świecie. Ta porażka to przede wszystkim wina skrzywionego, bufonowatego i niekompetentnego jury nastawionego tylko i wyłącznie na autopromocję. Zrobili z tego programu pośmiewisko i naprawdę żal mi tych biednych, dymanych bez mydła uczestników.
gość
11 lat temu
buhaaaaaaaaa
gość
11 lat temu
Must Be the Music i Nawet ta Bitwa na Głosy to były naprawdę programy przz tym całym żenującym X Factorze! Tam pryznajmniej byli ludzie, ktorzy NAPRAWDE potrafili spiewac
bFdVzcbn
gość
11 lat temu
dobrze , że sweet rebels odpadły, były beznadziejne . Mats jest super !!!
gość
11 lat temu
Czesiu zachował klasę. Mógł zemścić się na Kubie za poprzedni tydzień ale postawił na muzykę. A Kuba...no coż najbardziej promuje własne ego i tyle
Najnowsze komentarze (1477)
gość
11 lat temu
Gienek jest super on powinien wygrac :) ma spokojna osobowośc i nie cwaniakuje jak MIchał Szpak Gienek góra i oby tak dalej prosty czlowiek z niego :)ja glosuje na ciebie :)
gość
11 lat temu
Mnie się też podoba to, że Gienek jest artystą jednego nurtu. O to chyba chodzi w sztuce. I gdybym miała kupić płytę, to bym kupiła to, co mi się podobało z nadzieją, że nadal mi się spodoba, a nie że uslyszę coś nowego. Szpak też bardzo dobrze śpiewa, jednak nie robiłabym takich porównań jak KW.
gość
11 lat temu
mnie najbardziej zabolało to że Mats odpadł! kurde! co oni zrobili. a wiecie może da sie nawiązać z nim jakiś kontakt?
gość
11 lat temu
Co ona z nowu na siebie włożyła ?? Solara . . .
gość
11 lat temu
O.......czyżby nie?
gość
11 lat temu
A Wy ciągle jeszcze przed telewizorami???
gość
11 lat temu
Oglądałem kastingi z UK i tam dopiero jury jest nie mile, a w dodatku znajaąąąąąąą się, jak MS
gość
11 lat temu
Kuba boi się o swój tyłek... Krytykował Loskę, bo się obawia o swoich podopiecznych... Najlepsi są Gienek i Szpak, ale ten drugi zaczyna mi się nudzić,,, Zupełnie nie rozumiem zachwytów tą Adą... Ona nie śpiewa aż tak dobrze... I najważniejsze Wojewódzki jest bardzo niesprawiedliwy... Dlaczego odpadł Malcolm?? Bo Kubuś się bał o swoją grupę... Wszyscy wiemy, że William był lepszy w dogrywce i w całym programie od tej grupki wokalnej... One i tak odpadły, a William mógłby zostać, no ale cóż... SHOW MUSI BYĆ... I tej pani Małgosi też tam nie powinno być, bo na prawdę są lepsi... Nie patrzmy na nią jak na miła starszą panią, tylko na to jak śpiewa!!!
bFdVzcbf
gość
11 lat temu
dokladnie.
gość
11 lat temu
Jeszcze nie pozbyliscie się telewizorów???
gość
11 lat temu
Od razu widać że dziewczyny z sweet rebels nie trzymają się razem! te ich wiecznie dziwne miny... nie pociągną długo jako zespół... czasem brzmią dobrze ale tylko czasem, nie mają charyzmy-za grosz! sztuczny klimat, kolejna próba stworzenia girls bandu w kraju : take4, nana, sweet rebels- i znów porażka!
gość
11 lat temu
Kuba musi przestać się tak zachowywać! X factor jest również rywalizacją między jurorami, ale ważniejsi SĄ uczestnicy.
gość
11 lat temu
gienek i tak jest najlepszy
gość
11 lat temu
hłłłłłłłłłłłłłłłe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdVzcbY
bFdVzcbZ
bFdVzcca
bFdVzccb
bFdVzccc
bFdVzcbH