Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska nie chciała być "kolejną dziewczyną Wojewódzkiego"!

863
Podziel się:

Gdy zapraszał ją do kina i na premiery teatralne, odmawiała. Dlatego jej nie lubi?

Sablewska nie chciała być "kolejną dziewczyną Wojewódzkiego"!

Konflikt Mai Sablewskiej z Kubą Wojewódzkim nie tylko okazał się nie być wyreżyserowany, ale najprawdopodobniej ma silne podłoże emocjonalne. Początkowo etatowy juror był ponoć zachwycony byłą menedżerką Dody. Poznał ją pod koniec lata ubiegłego roku i podczas rozmów na temat udziału Edyty Górniak w jego talk-show Maja zrobiła na nim ponoć ogromne wrażenie.

Zachwycał się jej zgrabną sylwetką. Imponowało mu też to, że Maja z pasją podchodzi do pracy – mówi magazynowi Show znajoma dziennikarza.

Sablewska polubiła Kubę, ale pozostała obojętna na jego zaloty. Zdaniem bliskiej koleżanki menedżerki ta nie chciała stać się kolejnym eksponatem w jego kolekcji:

Gdy zapraszał ją do kina i na premiery teatralne, odmawiała. Nie chciała, żeby prasa nazywała ją "kolejną dziewczyną Wojewódzkiego".

Rozczarowany Wojewódzki zaczął więc atakować Maje w studio X Factor. Powodem wyśmiewania się z Sablewskiej ma być podobno urażona męska duma, a ponoć także zazdrość o popularność i zainteresowanie mediów jej osobą.

Cóż, przekonamy się, czy wspólne nagranie programu z Dodą i Edytą Górniak dojdzie do skutku... Zobacz: Wojewódzki spotkał się z... Górniak i Dodą!

KOMENTARZE
(863)
gość
11 lat temu
I wydało się. Kiedyś go lubiłam, a teraz stał się po prostu żałosny...
gość
11 lat temu
bzdury. odmawiała, bo niby o czym miałaby z nim rozmawiać, hahaha?
gość
11 lat temu
Widać, że sama Sablewska wymyśliła tę plotkę.
gość
11 lat temu
Kuba to zwykły dziad. Nie lubie go! Myśli, że jest pępkiem świata.
gość
11 lat temu
kuba jest to bardzo inteligentny i,bystry facet i w życiu nie zainteresowałby się głupią mają!Majka to współczesny nikodem dyzma.
Najnowsze komentarze (863)
ヴィトン ミニトート バッ...
7 lat temu
ok. in order, we'll as well as our in advance trying hard epitome of fashion.during the duration of this decision, We really make ahead of time staring documents to do with this schematics, outlook, quotations, but viewpoints caused by likely activities.these people statements contain quite perils and so uncertainties that would lead to accurate brings about diverge materially in athletes that we look at. dangers as well uncertainties might be mentioned your filings along with your SEC, making use of very own most current 10 t.firstly, You have the option of rebuilding your complete garage, yet that can cost you a blast. in lieu, yourself ponder whether getting fairly easy automobile exactly the affected part of the entrance, And in the process, help you a bit of funds. suitably, just that comments significantly better. ヴィトン ミニトート バッグ 人気
gość
11 lat temu
Maja Jest super
gość
11 lat temu
Kuba pokazał swoje prawdziwe oblicze dopiero w X factor
gość
11 lat temu
to dość prawdopodobne
gość
11 lat temu
Kubusiowi nie staje więc uwziął się na Maję hahahha :)
gość
11 lat temu
prawdopodobne
gość
11 lat temu
Akurat i w co jeszcze uwiezycie? takie ploty to se mozecie -jeszcze nigdy nie podaliscie prawdziwych zeczy o Wojewodzkim
gość
11 lat temu
ona woli kobiety
gość
11 lat temu
też tak myślałam, urażona męska ambicja
gość
11 lat temu
WIDAC ZE LECI NA NIA. NIC DZIWNEGO, ATRAKCYJNA KOBITA
gość
11 lat temu
Popatrzcie tylko na tego żyda !!
gość
11 lat temu
maja jest lesbijka i z tego prostego powodu odrzucila zaloty kuby, traktuje go jak kumpla, a pudelki juz robia z tego sensacje
gość
11 lat temu
tacy są faceci, ktoś im nie ulegnie i od razu urażeni i wgl.
gość
11 lat temu
Panie Kubo - prawda jest taka, ona jest przepiękna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie