Trwa ładowanie...
Przejdź na

Która z nich zagra polską Ally McBeal?

949
Podziel się

Kożuchowska i Dygant znów rywalizują o rolę.

Która z nich zagra polską Ally McBeal?
bEacbPaZ

Powtarza się sytuacja z castingu do serialu Rodzinka.pl. Wtedy Agnieszka Dygant nie czuła się jeszcze gotowa do powrotu do pracy, więc ławo odpuściła. Tym razem jednak bardzo jej zależy na głównej roli w polskiej wersji amerykańskiego hitu Ally McBeal.

Jak donosi Na żywo scenariusz polskiej adaptacji powstawał specjalnie z myślą o Małgorzacie Kożuchowskiej. To właśnie ona miała zagrać prawniczkę Agatę. Ale producent serialu, stacja TVN miała inną wizję.

Scenariusz nowego serialu trafił do agencji aktorskiej reprezentujacej interesy Kożuchowskiej i do TVN - mówi tabloidowi pracownik stacji. Gdy Małgosia go czytała, w TVN szybko podjęto decyzję o produkcji. Tyle, że kierownictwo stacji w roli głównej widziało nie ją, a Agnieszkę. Obie aktorki dostały scenariusz do przeczytania i obie miały nadzieję, że rolę mają w kieszeni. O tym, że są rywalkami dowiedziały się na wspólnych wakacjach. Gdy obie opalały się na plaży, Małgosia pochwaliła się, że zagra ciekawą rolę. Agnieszka pogratulowała jej i też powiedziała, że i jej trafiła się rola, która będzie dla niej wyzwaniem. Gdy wyjawiła, ze zagra prawniczkę w wielkim mieście, Małgosia zrobiła zdziwioną minę.

bEacbPbb

Kiedy w końcu ustaliły, że chodzi o ten sam serial i tę samą rolę, wytworzyła się niezręczna sytuacja. Prawie jak z filmu... Tym razem jednak Dygant jest zdeterminowana, by zdobyć rolę. Ona, w przeciwieństwie do Kożuchowskiej nie gra obecnie w żadnym serialu. Ma tylko problem ze scenariuszem, który był pisany "pod Kożuchowską".

Agnieszka dokonuje teraz zmian w scenariuszu, modyfikując charakter i zachowania mecenas Przybysz - mówi informator tabloidu. Wyglada to tak, jakby chciała pozbawić adwokatkę wszystkiego, co mogłoby jej przypominać byłą przyjaciółkę, Małgosię.

Czyli już "byłą"... Zabawne.

bEacbPbC
KOMENTARZE
(949)
gość
10 lat temu
show biznes schodzi na psy a tak szczerze to wcale nie wierze że kłuca sie o role je zeli sa przyjaciółkami
gość
10 lat temu
Dygant bardziej by pasowała! ;)
gość
10 lat temu
haha ! dobre kocham grzseia kasiaa ♥
bEacbPbD
gość
10 lat temu
Wyglądem- Dygant!!
gość
10 lat temu
Kożuchowska już tylko gwiazdorzy taki fajny serial skopała całkowicie -szkoda
Najnowsze komentarze (949)
gość
10 lat temu
Dajcie Dygant!!
gość
10 lat temu
no dokładnie! ja też chcę oglądać Dygant!
gość
10 lat temu
ani jedna ani druga niestety sie nie nadają do tej roli ...
Ewa77
10 lat temu
Kożuchowska jest rewelacyjna w Rodzince! dzięki niej ten serial jest jeszcze fajniejszy. Pasowałaby na prawniczkę i to bardzo. Dygant - niania - już mniej
gość
10 lat temu
Dygant lepsza!!!
gość
10 lat temu
obydwie za stare
gość
10 lat temu
z kożuchowską niczego nie obejrzę, szkoda czasu
gość
10 lat temu
NIE!!! Może Tamara Arciuch? Chociaż Ally to młoda kobitka była, 30te urodziny w serialu obchodziła wiec 40latki jakoś mi nie paują, na czele z Kożuchowską... A może Magda Schejbal?
bEacbPbv
gość
10 lat temu
dwa stare pudła dwa stare pudła
gość
10 lat temu
mam nadzieje ze dygant
gość
10 lat temu
Ja mam nadzieję że w rezultacie ani Dygant ani Kożuchowska nie dostaną tej roli! W co trzecim filmie gra jedna z drugą. Jak by nie było innych aktorek!!! Nawet w film nie można się już wczuć. Pazerne na pieniądze!
gość
10 lat temu
zgadzam się całkowicie!!
gość
10 lat temu
Przecież 'Magda M' to była (rzekomo) polska wesja 'Ally McBeal' -.-' Po co drugi raz mielić temat ? Lubię i Kożuchowską i Dygant ale, że Agi jest coś ostatnio mało w telewizji to chętnie zobaczyłabym ją w tej produkcji ;) Chociaż na polską Ally najlepiej by się nadawała MAŁGOSIA SOCHA :D
gość
10 lat temu
zadna do tej roli nie pasuje
...
Następna strona
bEacbPbX