Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley spotyka się z... synem Schwarzeneggera?!

365
Podziel się:

"Ma nadzieję, że uda jej się wciągnąć go w prawdziwy romans".

Miley spotyka się z... synem Schwarzeneggera?!
bEDDpkUl

Za miłościami Miley Cyrus trudno nadążyć. Ostatnio spotykała się z australijskim aktorem Liamem Hemsworthem. Mimo częstych kryzysów, w kwietniu pojawiła się informacja, że para znów do siebie wróciła. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że 18-latka wymieniła go na lepszy model. Jak donoszą amerykańskie media, Miley romansuje obecnie z... synem Arnolda Schwarzeneggera!

17-letni Patrick jest najstarszym synem byłego gubernatora Kalifornii i jego żony Marii Shriver, którzy kilka dni temu ogłosili separację. W niedawnym wywiadzie dla Details Magazine chłopak wyznał, że jest Cyrus zauroczony.

Moja uwaga jest teraz skupiona na Miley - ogłosił 17-latek, który zakończył niedawno związek z Tallulah Willis, córką Bruca'a Willisa i Demi Moore.

bEDDpkUn

Taka deklaracja ponoć bardzo zachęciła gwiazdkę Disneya, która uznała, że pokazanie się w towarzystwie Patricka może jej wyjść na dobre.

Miley skończyła już z niegrzecznymi chłopcami, ale kiedy usłyszała, że Patrick się nią interesuje, postanowiła zrobić wyjątek i wkroczyć do akcji - mówi osoba z jej otoczenia w najnowszym numerze National Enquirer. Jeszcze za wcześnie, aby coś przewidywać, ale Miley ma nadzieję, że uda jej się wciągnąć go w prawdziwy romans. Uważa, że jest znacznie bardziej perspektywiczny niż jej poprzedni chłopak, a także bardziej prestiżowy. Poza tym, związek z nim na pewno pomoże jej w umocnieniu wizerunku wyzwolonej kobiety.

Co więcej, młody Schwarzenegger ma względem Cyrus podobne zamiary.

Patrick jest gotowy, aby się do niej zbliżyć - mówi jego znajomy. Chce, aby przy jego boku była piękna i sławna aktorka. Miley nadaje się idealnie.

bEDDpkUt

Jak widać, ambitne nastolatki mają podobne aspiracje i priorytety. Powinni się dogadać... *Jak myślicie, pasują do siebie? *

bEDDpkUO
KOMENTARZE
(365)
gość
10 lat temu
fajny :d
gość
10 lat temu
Za ostatnie zdjęcie należa sie brawa dla tych, co nakładali mu tapete na ryj ;D
gość
10 lat temu
Hm. Fajny jest :)
bEDDpkUP
gość
10 lat temu
faaaaaaaajniutki on :)
gość
10 lat temu
hahahahaha xD
Najnowsze komentarze (365)
gość
7 lat temu
No proszę, minęły 4 lata i nagle jest to prawda! :)
OnvSjP , [url...
10 lat temu
OnvSjP , [url= [link=
tgVT19 wulae...
10 lat temu
tgVT19 <a href="
GTJTI9 , [url...
10 lat temu
GTJTI9 , [url= [link=
jKtk2m lliwv...
10 lat temu
jKtk2m <a href="
Po artukułach...
10 lat temu
Po artukułach Prof Arkadiusza dtyoczących jego dosyć osobistych myśli sprzed lat i informacjach o jednoznaczych prześladowaniach zrobiło się dziwnie pusto na forum. Może niektf3rym nie wypada sie manifestować ze swoją przynależnością agitacyjna do KK. Może sa jedynie onieśmieleni szczerością autora. w każdym razie jest mniej przewijania "scrolem". i wiecej miejsca na wpisy. ;-)Co do Wypowiedzi o Jehowie i raju.. nie wiązał bym tego (Jego z Bogiem "jako takim" inne wypowiedzi z tej księgi każą mniemać że Jest jednak kto inny. ale ja nie o tym.od kilku dni prześladuje mnie dziwne przeświadczenie ..co do Piramidy. fakt żę Muki pierwszy poruszył ten temat sugeruje mi by się wypowiedziećć. ot synchroniczność..Sądze zatem że rzeczywiście owa piramida zawiera pewne wzorce matematyczne że tak powiem ,ale nie zgadzam się ,że mamy do czynienia ze świadomym przekazem. po prostu piramida jest taka jaka "musiała być". prawidła fizyczne można odnaleźć w niemal wszytkich ludzkich "produktach" od choćby samochf3d trabant. ile tu dobra zawarto ! silnik tłokowy. wstępne sprężanie, zapłon iskrowy. cewka zapłonowa ,skrzynia przekładniowa że o żarf3wce i aku nie wspomnę. ale czy twf3rcy trabanta martwili się o wiedzę kogoś za tysiące lat ?czym wiec jest piramida ? jak sprawa jest warta pracy tysiecy ludzi i mnf3stwa materiałf3w przez lata na PUSTYNI !nie ma takiej rzeczy.Ci pracownicy mogli stworzyć wszystko w tym czasie i szybciej wiec praca ta nie miała sensu. chyba ,że tym czymś jest życie. wieczne życie. można poświęcić czas wielu ludzi i swf3j jeśli .. problem czasu nie bedzie potem istniał.to tak jak zainwestować 100 000 000 kwatf3w w wyprodukowanie perpetum mobile. zawsze się bedzie do przodu. Myśle że piramida jest maszyną umożliwiająca nieśmiertelność. co to jest nieśmiertelność. to ciągłość świadomości we własnym ciele. działa to mniej wiecej tak. (moja teoria) był sobie Osobnik k
fgb
10 lat temu
rfgfbfthbnccncxixncix
gość
10 lat temu
Śliczny ten chłopak :d:*****
bEDDpkUH
gość
10 lat temu
Jestem na ostatniej stroniee Haha ; DD
gość
10 lat temu
ładny !
gość ;>
10 lat temu
ujdzie ale nie jest dla niej .............ble
gość
10 lat temu
hahahah jakie ma on długie skarpety!!!!!
gość
10 lat temu
jako hannah montana byylas lepsza
gość
10 lat temu
Ja osobiście uwarzam że on do niej nie pasuje za nic bum ich razem nie połączyła oni jak dla mnie mają zbyt powrzme zamiary oni myślą tylko o sławie i sexie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDpkVA
bEDDpkVB
bEDDpkVC
bEDDpkVD
bEDDpkVE
bEDDpkVj