Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przebudowuje dom według zasad feng shui

194
Podziel się

Mołek postanowiła oddać dziecku sypialnię.

Przebudowuje dom według zasad feng shui
bDXHYEad

Magda Mołek przygotowuje się na narodziny swojego pierwszego dziecka. Prezenterka, która już pokazuje się z widocznym brzuszkiem, zapragnęła niedawno na nowo urządzić swój dom w warszawskim Wilanowie. Nie zależy jej jednak jedynie na przemeblowaniu i odświeżeniu ścian. Wierzy, że będzie jej się lepiej mieszkało, gdy pomieszczenia urządzi według zasad feng shui.

Feng shui to starożytna praktyka planowania rozkładu mebli, pokoi, a nawet całych miast. Mieszkańcom i domownikom ma zapewnić życie zgodne z naturalnym rytmem świata, spokój, komfort i powodzenie życiowe. Broni również dom przed złymi duchami.

Znajomi Magdy zdradzają w Fakcie, że wzięła sobie ona wszystkie te zasady do serca. Wraz z mężem przeniosła ich sypialnię i oddała obecną dziecku. Według zasad feng shui, pokoje potomstwa powinny znajdować się w centrum domu, co zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Mołek pozostało już jedynie wybranie kolorów, na jakie przemaluje pomieszczenia.

bDXHYEaf
bDXHYEaG
KOMENTARZE
(194)
gość
10 lat temu
sylwester to brzydal...SC BS żeby nie było
gość
10 lat temu
nawiedzona
gość
10 lat temu
ale ma zmarrrrrszczki !!!
bDXHYEaH
gość
10 lat temu
tragedia chodzaca
gość
10 lat temu
Podobna do Marysi z Pierwszej Miłości.
Najnowsze komentarze (194)
gosc
4 lata temu
wh0cd106992 Buy Doxycycline Purchase Adalat
gość
9 lat temu
Szanowni Państwo, to jakieś plotki Co do zasady, to wybór pomieszczenia na sypialnie uzależniony jest od: a) daty urodzenia osoby zainteresowanej b) daty budowy budynku c) form na zewnątrz budynku Sypialnia w centrum mieszkania/domu, to abstrakcja. Centrum domu powinno być otwarte, o charakterze Yang.
gość
10 lat temu
wyglada jak stara prostytuta
xx
10 lat temu
jak ja widze to odrazu mi staje
gość
10 lat temu
stara juz pomarszczona
gość
10 lat temu
jak przestawisz szafę to będziesz szczęsliwy w życiu hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
gość
10 lat temu
Oj dobra dajcie jej spokój dziwicie się? w końcu to jej pierwsze dziecko, więc skoro ma kase to może pozwolić sobie na generalny remont domu :)
Justyn Bimber
10 lat temu
a gdzie ona bedzie teraz spała?!
bDXHYEaz
gość
10 lat temu
Ale staro wzglada
gość
10 lat temu
Brzydka buzia, taka zmieniona.
gość
10 lat temu
ale trzeba mieć n*****e we łbie
gość
10 lat temu
PIEKNA INTELIGETNA BABECZKA:)
gość
10 lat temu
MA JUZ WIEK W KTORYM JAK TO BYWA POJAWIAJASIE ZMARSZKI;/ CIEKAWE JAK TY W JEJE WIEKU BEDZIESZ WYGLADAĆ?!
gość
10 lat temu
ona ma uszy zlodziejskie ale checa
...
Następna strona
bDXHYEbb