Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki znowu traci widzów!

575
Podziel się

Ale zarobił o milion złotych więcej...

Wojewódzki znowu traci widzów!
bDfVaVpN

TVN chyba będzie musiało przemyśleć swoją strategię eksploatowania Kuby Wojewódzkiego, gdyż dziesiąty sezon jego programu miał mniej widzów niż rok temu. Grupa osób, które śledzą show etatowego jurora systematycznie maleje. Ósma edycja gromadziła przed telewizorami średnio 1,78 miliona widzów, dziewiąta odsłona 1,8 miliona, zaś ostatnia seria programu 1,75 miliona osób. Dla porównania największą oglądalność miał odcinek z uczestnikami X Factor, który osiągnął widownię na poziomie 2,14 miliona.

Talk show Wojewódzkiego nadal zapewnia jednak TVN pozycję lidera na rynku. Na drugim miejscu uplasowało się TVP 2, które w tym czasie emitowało Magazyn Expressu Reporterów zaś trzeci w kolejności okazał się puszczany przez Polsat serial CSI: Kryminalne Zagadki Miami. Reklamy emitowane podczas zakończonej właśnie edycji programu Wojewódzkiego przyniosły stacji w sumie 15,4 milionów złotych. Rok temu Wojewódzki zarobił dla stacji o milion złotych mniej.

Wydaje się, że program Kuby i tak jest już tylko dodatkiem do jego pracy jako jurora. Myślicie, że jego oglądalność będzie nadal maleć?

bDfVaVpP
bDfVaVqq
KOMENTARZE
(575)
gość
9 lat temu
Poradzisz sobie z tym Kubuś! :)
gość
9 lat temu
niech puszczą jego program trochę wcześniej to widzów na pewno przybędzie, ja chodząc w tygodniu do pracy o 22 kładę się spać
gość
9 lat temu
Polacy to luzacy i wiedza,ze bez Kuby nie ma imprezy.......!Piszecie bzdety nie do tej palety......
bDfVaVqr
gość
9 lat temu
Będzie maleć, mam intuicję. Jestem zmęczona jego stronniczością, lizusostwem, propagowaniem gejostwa. Inteligencję to ma co drugi człowiek na glebie, to w tym nie zaskakuje. Ma ciepła posadkę i dla wzbogacania tematów jeździ po najniższych instynktach ludzi trochę słabszych od siebie.
gość
9 lat temu
ja tam go lubie
Najnowsze komentarze (575)
gość
9 lat temu
Kuba jest świetny ,bardzo mądry i utalentowany
gość
9 lat temu
"]niech puszczą jego program trochę wcześniej to widzów na pewno przybędzie, ja chodząc w tygodniu do pracy o 22 kładę się spać [/cytat] DOKLADNIE! [/cytat] koniecznie musisz znaleźc czas na ogladanie Kuby ,w koncu on zyje z ogladalnosci ,nie zaniedbuj sie ,utrzymujesz tego złosliwca[/cytat] ostatni wpis -masz racje- jedni utrzymuja Rydzyka inni Kube a jedni i drudzy niezbyt madrzy[/cytat]
gość
9 lat temu
to równiez moje zdanie
gość
9 lat temu
ekshibicjonista wykolejony powiatowy
gość
9 lat temu
uwielbiam Kube i jego syndrom piotrusia pana
gość
9 lat temu
Chciałbyś mieć takie sweterki.
gość
9 lat temu
Wy się nie martwcie o program Kuby ;) Lepiej się zacznijcie martwić co tu teraz zrobić z MAM TALENT - ponieważ Ja i masa moich znajomych nie zamierzają już tego programu oglądać ze względu na Kozyraka który za nic nie zastąpi nam Kubusia :)
gość
9 lat temu
kuba jest nie do pobicia .!
bDfVaVqj
gość
9 lat temu
będzie maleć ogladalność bo pokazał sie ostatnio jakim jest chamem,bez taktu i kultury-stary lowelas w powyciąganych sweterkach z lumpeksów.
gość
9 lat temu
TVN to parchata telewizja.
gość
9 lat temu
Życzę mu wszystkiego najlepszego. Np. białaczki.
gość
9 lat temu
Najlepszy w tym co robi !
gość
9 lat temu
Kiedyś lubiłam Kubę, ale teraz za chamski jest jak na mój gust i przestałam oglądać programy z nim.
gość
9 lat temu
ile mozna patrzec na takiego glupka nie wim kto z nim podpisuje kontrakt czas jego juz minal
...
Następna strona
bDfVaVqL