Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha już nie ukrywa ciąży!

598
Podziel się:

"Nie przejmuje się tym, że przytyje, nie pozwala palić w swoim towarzystwie, zrezygnowała całkiem z kawy."

Mucha już nie ukrywa ciąży!
bEDZJXit

W sobotę pokazała się w sukience, wyraźnie podkreślającej brzuszek i powiększony przez ciażę biust. Wprawdzie Mucha nie zdecydowała się jeszcze porzucić swoich ukochanych szpilek Louboutina, ale, jak twierdzą jej znajomi, bardzo dba o siebie.

Ania bardzo poważnie podeszła do ciąży. Stara się nie przemęczać, bardzo uważa na to, co je - mówi Faktowi osoba z jej otoczenia. Nie mówi o niczym innym tylko o dziecku. Nie przejmuje się w ogóle tym, że przytyje, nie pozwala palić w swoim towarzystwie, zrezygnowała całkiem z kawy.

Mucha stroniła dotąd od towarzystwa kobiet, która mają dzieci, nie ukrywając swoich pogladów, że macierzyństwo fatalnie wpływa na inteligencję. Przypomnijmy jej spostrzeżenia wyrażone niegdyś w sieci:

bEDZJXiv

Gdzie są te urocze, otwarte na świat dziewczyny, z którymi można było przy kawie godzinami rozmawiać? Gdzie wrażenia z ostatniej wystawy, gdzie refleksje na temat filmu obejrzanego w kinie, gdzie podpowiedź po jaką książkę warto sięgnąć, czy historie z ostatniej podróży? Mózg wam się zlasował i jest gęstości kaszki manny. Zobacz: Dziecko zakończyło przyjaźń Muchy i Cichopek!

Teraz szuka towarzystwa koleżanek, która są już matkami i podobno potrafi spędzać wiele godzin słuchając ich opowieści o dzieciach i macierzyństwie.

bEDZJXiW
KOMENTARZE
(598)
gość
10 lat temu
FUUUU! -.-
...
10 lat temu
A co mnie to obchodzi? ...
gość
10 lat temu
ale będzie cliwe to dziecko
bEDZJXiX
gość
10 lat temu
A jej wystylizowany koles.Pracuje gdzies czy tylko sie stroi cały dzien??
gość
10 lat temu
Gratuluję!
Najnowsze komentarze (598)
gość
10 lat temu
FUUUU! -.-
feliceagnes
10 lat temu
zgadzam się
gość
10 lat temu
mucha to debilka neich sie leczy
gość
10 lat temu
mucha to debilka neich sie leczy
gość
10 lat temu
Ona NIE powinna NIGDY matką zostać!!!! po tym co wypisywała i*****a na blogu!!!! p****k t**y i tyle
gość
10 lat temu
pewnie teraz przytyje tak dużo, że będzie wyglądała jak kasia niezgoda, czyli jak przysłowiowy hipopotam, a później to tylo zostną drodzy specjalisci od plastyki, no bynajmniej da zarobić
gość
10 lat temu
ale ona juz staro wyglada.! ; //
gość
10 lat temu
a co wy jej żałujecie ? ukrywa czy nie jaka różnica .Nie macie o czym pisać ? Zacznijcie opisywać swoje życie też jest ciekawe , takie s***e siedzą tam u was i grzebią w cudzym gównie
bEDZJXiP
ANNA BIERNACK...
10 lat temu
POSZUKAJCIE MNIE NA N-K WPISZCIE ANNA BIERNCKA, MIEJSCOWOŚC JASLO !!!!!! SZUKAM BOYAAAAA DO LAT 45 :****
ANNA BIERNACK...
10 lat temu
ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****ANNA BIERNACKA :*****
ANNA BIERNACK...
10 lat temu
JASŁOOOOOOOOOOOOOOOOOO TO OD SZPAKA CZYTA PUDELKA :********** P****Y 4 EVER :*****
gość
10 lat temu
no i tej mózg też się zlasował w końcu hehe
gość
10 lat temu
ona tu stanika nie ma ?;O
gość
10 lat temu
Pytanie tylko z kim jest w ciazy...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZJXjI
bEDZJXjJ
bEDZJXjK
bEDZJXjL
bEDZJXjM
bEDZJXjr