Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To był prawdziwy worek. Bardzo drapał i niezbyt ładnie pachniał"

637
Podziel się

Górniak kupiła "sukienkę" na Ebayu. "To nie było szyte, tylko upięte na mnie."

"To był prawdziwy worek. Bardzo drapał i niezbyt ładnie pachniał"
bDZVlerV

Na letnim koncercie Radia Zet Edzia Górniak pojawiła się w kreacji sezonu, czyli w worku na ziemniaki. Okazuje się, że nie była to ekstrawagancka sukienka uszyta przez oryginalnego projektanta, ale kupiona na Ebayu jutowa torba na kartofle. W rozmowie z Super Expressem piosenkarka wyjaśniła, że nie inspirowała się słynną kreacją Marilyn Monroe, ale chciała zamanifestować swoje podejście do mody oraz muzyki.

W wypowiedzi dla tabloidu Edzia wyraźnie odnosi się do piosenkarek takich jak Lady Gaga. Krytykuje stawianie na dziwaczne stylizacje, a tym samym odciąganie uwagi od muzyki. Zdaniem Górniak, zbyt wielu muzyków obecnie poświęca za dużo energii na estetykę, a zapomina o jakości śpiewu i wyjątkowości brzmienia:

Worek był niezbyt przyjazny dla skóry, bardzo drapał i niezbyt ładnie pachniał. To był prawdziwy worek, tylko przecięty w kilku miejscach. To nie było szyte, tylko upięte na mnie. Rzeczywiście Marilyn Monroe ubrała podobny worek na ziemniaki, do przewożenia kartofli właściwie. W tym wypadku to nie była dla mnie jednak inspiracja. Właściwie nie inspirowałam się żadnym artystą, który wcześniej odważył się ubrać taki worek.

bDZVlerX

Ja to zrobiłam przekornie dla takich dzisiejszych stereotypów na świecie, które gdzieś się utrwalają, a ja chciałabym je burzyć. Chciałam przywrócić właściwą równowagę, o której wszyscy zapominają - dodała. Kreacja, chociaż ważna dla muzyki, nie może konkurować z samą muzyką. Ja strasznie chciałam postawić na muzykę i przesłanie muzyki, stąd ten pomysł worka kupionego na Ebayu.

Dzisiaj bardzo modne stało się szokowanie w takim znaczeniu chyba niewłaściwym. Bo przecież muzyka powinna być najważniejszym impulsem. Wielu artystom wydaje się, że muzyka jest dodatkiem. Wielu artystów, nie tylko Lady Gaga, są przykładem, że bez oprawy, bez szokowania ich muzyka nie miałaby szansy się obronić.

Jak myślicie, kogo prócz Gagi miała na myśli?

bDZVlesy
KOMENTARZE
(637)
gość
10 lat temu
Siebie? Bez odpowiedniej oprawy łzawych skandali muza jej się nie obroni, bo cienkie utworki nagrywa ostatnio.
gość
7 lat temu
ja bym jej wsadził
gość
10 lat temu
Oczywiście Dodę, chociaż jej muzyka nie jest w stanie się obronić mimo tego
bDZVlesz
gość
10 lat temu
każdy niech siebie ocenia; wtedy bedzie ład i porządek !!!
anka usa
10 lat temu
kupuje tylko ziemniaki Idaho,najsmaczniejsze jak polskie
Najnowsze komentarze (637)
seo
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo [url=
gość
7 lat temu
Mam chyba identyczna ale pewnie za 1/20 jej ceny :p Addias
gość
7 lat temu
Nawet w worku jej ładnie
gość
7 lat temu
ja bym jej wsadził
gość
10 lat temu
tacja
edytka gornia...
10 lat temu
dzien w dzien mam te ziemniaki z mojego ogrudka 9(edytka)9
gość
10 lat temu
Powodzenia Edyto, popieram to co robisz, jesteś mądra i widzisz o co chodzi w dzisiejszym biznesie, dla takich osób jak ty warto wchodzić na YT.
gość
10 lat temu
Jej ładnie we wszystkim co załozy. Gdyby gwiazdy amerykanskiego kina zaczely tak chodzic to wszystkie l***i w Polsce szalaly by za workami po ziemniakach :)
bDZVlesr
Laura ;)
10 lat temu
Beznadzieja jak zawsze Górniak nie ma gustu . Hehehe... ;)
Doda ;*
10 lat temu
Aha... Górniak nie ma w co się ubrać więc musi zakładać jakieś wieśniackie worki.!!!! Ha ha ha ha ha, no bo królowa jest tylko jedna co się ładnie ubiera i ma styl no oczywiście że to ja. Dodaa ;*
wiki19
10 lat temu
haha ! rozpierdalacie mnie tymi chorymi tekstami wy wszyscy jestescie smieciami do niej i jeszcze ja komentujecie r****m takimi ludzmi ktorzy nic nie osiagneli a komentuja taką gwiazde hahaha !!
gość
10 lat temu
świetnie wygląda i śpiewa
gość
10 lat temu
Wygląda bardzo oryginalnie,co wy chcecie ...ma sobie przyklejać Elfie uszy wtedy będzie dobrze? eh...
gość
10 lat temu
EDYTA JEST NIENORMALNA.... SAMA NIE NAGRYWA NIC NOWEGO...A TYM BARDZIEJ FAJNEGO TYLK BUJA SIE PO PROGRAMACH I ROBI SKANDALE...
...
Następna strona
bDZVlesT