Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak jest złodziejem! (Co za jeleń!)

411
Podziel się

Tancerz bez głowy i klasy. Czy to tarapaty finansowe?

Maserak jest złodziejem! (Co za jeleń!)
bDIfoTCd

Nieoczekiwanie Fakt doniósł, że Rafał Maserak spędził 4 godziny na komisariacie, tłumacząc się z kradzieży blokady na koła. Groziło mu 5 lat więzienia, skończyło się na grzywnie 1500 zł. ("Nieoczekiwanie", bo tak porażająca jest głupota bohatera.)

Gazeta publikuje zdjęcie otwartego bagażnika auta Maseraka, w którym widać schowaną blokadę. Biuro prasowe stołecznej policji potwierdza, że Maserak przyznał się do czynu. Co innego jednak utrzymywał w rozmowie z Faktem.

bDIfoTCf

Okazuje się, że tancerz pozbawiony jest zahamowań typowych dla ludzi ucywilizowanych. W redakcji Pudelka toczy się nierozstrzygnięty spór, czy to owoc prymitywnej mentalności czy też dowód na głębokie tarapaty finansowe. Czy taka "menda" (jedynie artykułujemy odbiór społeczny takich zachowań) powinna występować w telewizji? Nie!

A swoją drogą - dużo dalibyśmy, żeby zobaczyć dzisiaj minę byłego męża Foremniak, Waldemara Dzikiego, kiedy o tym usłyszy. Może nie jest tak przystojny i wysportowany jak Rafał, ale Gosiu - nie kradnie blokad z kół!

bDIfoTCG
KOMENTARZE
(411)
maciek2298
4 lata temu
znalazlam w necie ciekawa oferte z dokumetami kolekcjonerskimi clubcard.com.pl , jak ktos nie może zrobic prawo jazdy to wyglada zupelnie normalnie
o9W0is , [url...
9 lat temu
o9W0is , [url= [link=
4BJWLO fhfxq...
9 lat temu
4BJWLO <a href="
bDIfoTCH
p6g5zF , [url...
9 lat temu
p6g5zF , [url= [link=
2G9Wrf zrzme...
9 lat temu
2G9Wrf <a href="
fnKzu9 keadn...
9 lat temu
fnKzu9 <a href="
Uy3774 xdbzq...
9 lat temu
Uy3774 <a href="
XukBWP wqgpi...
9 lat temu
XukBWP <a href="
zastanawia mn...
9 lat temu
zastanawia mnie w incepcja kilka rzczey, ale jedna nie daje mi spać, kiedy prf3buję to przemyśleć, kiedy byli na pierwszym poziomie i spadali furgonetką do rzeki to automatycznie na drugim poziomie przeszli w stan nieważkości, ten stan powinien zadziałać na kolejny poziom, gdyż jakby nie patrzeć to się unosili i nic zero odzwierciedlenia tego na kolejnym poziomie.
gość
9 lat temu
f**k the system
gość
9 lat temu
ty frajerze z*******u j****y takich zeczy niepowinno byc
gość
9 lat temu
"Groziło mu 5 lat więzienia, skończyło się na grzywnie 1500 zł. " - jak to w państwie prawa... Biedny niecelebryta poszedłby siedziec albo dostałby w zawiasach ze dwa lata....
gość
9 lat temu
widac po twarzy ze to prosty chłopak:)
bDIfoTCz
gość
10 lat temu
ale nie rozumiem,co prawdziwa kobitka może w nim widzieć ?
...
Następna strona
bDIfoTDb