Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marcin Mroczek zazdrości bratu

535
Podziel się
Marcin Mroczek zazdrości bratu
bDHHxbcR

Super Express donosi, że dobrze poinformowane źródła mówią, jakoby ofertę udziału w Tańcu z gwiazdami złożono obydwóm braciom-aktorom, ale przyjął ją tylko Rafał MroczekMarcin musiał odmówić, bo jego dziewczyna jest zbyt zaborcza i teraz bardzo żałuje tej decyzji. Przyjaciółka Marcina dementuje te plotki:

Chłopcy sami ustalili, który z nich wystąpi. Ja nie miałam z tym nic wspólnego. Jestem zazdrosna, to fakt, ale nie jestem zaborcza. Nie trzymam Marcina na uwięzi. Jeśli tylko by chciał, mógłby zatańczyć w tym programie.

Rafał wtóruje jej i zaprzecza, jakoby działała tu zazdrość:

bDHHxbcT

Brat trzyma za mnie kciuki. Co więcej, ogląda każdy program na żywo. A gdy po występie wracamy do domu, jest moim najsurowszym jurorem. Mówi, co zrobiłem dobrze, i bez skrupułów wytyka mi błędy. Doskonale znam Marcina. Nigdy niczego mi nie zazdrościł, a już na pewno nie zazdrości mi partnerki. Ma przecież swoją ukochaną Agnieszkę.

Reporterzy Super Expressu dowiedzieli się jednak, że Marcin Mroczek trenuje już, aby wziąć udział w innym tanecznym show produkowanym przez Polsat. Chyba jednak pozazdrościł bratu...

bDHHxbdu
KOMENTARZE
(535)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
jest super chcałabym byc na jej miejscu
bDHHxbdv
Namlle
14 lat temu
Marcin pokazał to co mugł reszte zostawił na potem pokażął to co mugł. Bliż niacy to ekstra chłopacy.
gość
14 lat temu
no przystojny z niego koles ale za pewny siebie::
gość
14 lat temu
jesteś ładny
gość
14 lat temu
AGA POPIELEWICZ ,KONTRA ANETA PIOTROWSKA? OBIE SA LADNE.
ktoś
14 lat temu
Poszalałabym z nim nie tylko na parkiecie.jeśli poza nim ma takie ruchy biodrami to...
gość
14 lat temu
http://www.pudelek.pl/
gość
14 lat temu
gość
14 lat temu
Dzień dobry Marcinie i Rafale. Wiele o was wiem wraz z moją siostrą, z którą cały czas oglądałam jak tańczyłeś ty Rafale, a teraz oglądamy jak tańczysz ty Marcinie. Aby cię wesprzeć cały czas czymamy za ciebie kciuki Marcinie.Ponieważ uwarzamy że również powinieneś zdobyć Kryształową Kulę. Jesteście jedynymi osobami za które ja i moja siosrta czymamy kciuki, i co najważniejsze bardzo was lubimy, choć niejesteśmy jedynymi osobami. Dowidzenia.
gość
14 lat temu
Lubię obu braci i myśle że oba są równie przystojni. Mieć chociaż jednego. Pomarzyć!
gość
15 lat temu
bardzo sie czesze ze jest rafał razem z aneta i ze ze soba chodza !! ale niewiem czego ma mu brat zazdroscic a mam jedno pytanko czy wy rozpoznajecie ktory to ktory wysylajcie mi na poczte przyjaciolki1231@op.pl pozdrowienia dla anety piotrowskiej i rafała mroczka od gaby wy tezs mozecie mi pisac na poczte przyjaciolki1231@op.pl
bDHHxbdn
Aleksandra Gr...
15 lat temu
Dzień dobry Marcinie znam cię bardzo dobrze nietylko z serialu M jak Miłość ale i też z gazet. Bardzo cię lubię, ale również i twojego brata, obnaj jesteście bardzo mili, i fajni, i za to was bardzo lubię, moja siostra zresztą też.
...
Następna strona
bDHHxbdP