Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto zastąpi Skrzynecką?

564
Podziel się

Rusin? Kazadi? Liszowska...? "Większe szanse ma Kinga."

Kto zastąpi Skrzynecką?
bDJYsyJN

W korytarzach TVN aż huczy od plotek, a lista nazwisk potencjalnych prowadzących Tańca z gwiazdami systematycznie się wydłuża. Nic dziwnego, trudno w końcu o wdzięczniejszą posadę. Nie powinno być raczej trudno wypaść dobrze w porównaniu ze Skrzynecką.

_**Może to być Kinga Rusin albo Patrycja Kazadi**_ - mówi w rozmowie z Super Expressem pracownik stacji. Obie są wolne, bo jesienią nie ma You Can Dance. Ale większe szanse ma Kinga, bo ma gwiazdorski kontrakt i musi się udzielać poza Dzień Dobry TVN. Pod uwagę brana jest także pogodynka Dorota Gardias.

Warto przypomnieć, że wszystkie wymienione prezeterki, podobnie jak właśnie zwolniona Katarzyna Skrzynecka, mają za sobą udział w Tańcu z gwiazdami. Rusin i Gardias udało się nawet zdobyć Kryształową Kulę.

bDJYsyJP

Jest jeszcze jedna kandydatura, której pojawienie się na giełdzie nazwisk, zaskoczyło wszystkich. Chodzi o kolejną z byłych uczestniczek show, Joannę Liszowską.

O tym, że aktorka przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim otrzymała jakąś poważną propozycję telewizyjną, wspomina także jej menedżerka. Nie chce jednak ujawniać, czy chodzi o Taniec z gwiazdami.

To poważna telewizyjna produkcja - chwali się w rozmowie z tabloidem agentka Liszy. Będzie to coś zaskakującego, ale nie mogę jeszcze tego zdradzić.

bDJYsyKq
KOMENTARZE
(564)
gość
10 lat temu
Rusin pasuje do tej roli
gość
10 lat temu
kATARZYNA CICHOPEK NIECH BĘDZIE BO MY LUBIMY JAK ON APROWADZI !! MY CHCEMY KATARZYNE CICHOPEK !!!
gość
10 lat temu
PATRYCJA KAZADI !
bDJYsyKr
gość
10 lat temu
kasia niech bedzie kasia
gość
10 lat temu
WYDAJE MI SIE ZE RUSIN MOGLA BYC ALBO PANI KASIA
gość
10 lat temu
kinga jest spoko
gość
10 lat temu
RUSIN RUSIN I JESZCZE RAZ RUSIN SUPER
gość
10 lat temu
pani kasia jest super.tvn to beszczelna stacja. jak mozna zwolnic ciezarna kobiete.pod trybunal ich dac. a ztrudnic rusin to pszesada.pszecierz to m******a.
gość
10 lat temu
tylko nie Rusin czy nie ma w Polsce normalnych ludzi, ktorzy w profesjonalny sposob poprowadziliby ten program???? bez rżenia????bez przerywania rozmowcy???>? tak normalnie aby przyjemnie bylo słuchać
gość
10 lat temu
Kazadi najbardziej pasuje :)
gość
10 lat temu
nie porównójcie Rusin do Kazadi....prosze Was.. Rusin jest sztuczna i niespontaniczna...
gość
10 lat temu
Gardias niech mapy pilnuje! Rusin jest sztuczna! a Liszowska nie jeste dziennika rka i nie ma doświadcznie... Patrycja jets mlodziezowa, prawdziwa i da rade! Pasuje do programów na zywo
gość
10 lat temu
nie znacie a oceniaci Patrycje!!! jesescie beznadziejni!!
bDJYsyKj
gość
10 lat temu
Patricia Kazadi na prowadzącą w YCD się sprawdziła tu też da rade :)
...
Następna strona
bDJYsyKL