Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski STRACIŁ MIESZKANIE! Już po rozwodzie...

413
Podziel się

Sąd kazał mu płacić na swoje córki 4 tysiące złotych miesięcznie. Dlaczego potrzebował do tej decyzji sądu?

Janowski STRACIŁ MIESZKANIE! Już po rozwodzie...
bDYftKmt

Zakończył się właśnie mało przyjemny rozwód Roberta Janowskiego, który uznał niedawno, że dusi się w związku i potrzebuje wolności (zobacz: Rozwodzi się, bo ma dość?). Ostatecznie rozstał się z żoną bez orzeczenia o winie, ale sąd zarządził, że co miesiąc prowadzący program Co to za melodia musi płacić 4 tysiące złotych na dwójkę swoich dzieci. Dziwne, że on sam tego nie zaproponował... Janowski i jego żona Katarzyna uznali, że to ona zajmie się wychowaniem Anieli i Toli. Gwiazdor ma prawo spędzać z nimi co drugi weekend i co drugie święta oraz miesiąc wakacji.

Robert nie musi się martwić o kontakty z córkami. Może je widywać nawet codziennie. I on, i Kasia od czasu rozstania bardzo dbali o to, by ich dzieci jak najmniej na tym ucierpiały - mówi w rozmowie z Faktem znajoma pary.

Podzielono także majątek małżonków, w wyniku którego wspólne ponadstumetrowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przypadło żonie Janowskiego. Pomimo ugody małżonkowie nie rozstali się w przyjaźni.

bDYftKmv

Może z czasem i ich stosunki się jakoś ułożą. Póki co, Kasia bardzo jeszcze cierpi, a rozwód był dla niej prawdziwą drogą przez mękę - dodaje informator tabloidu.

Z sali sądowej była żona Janowskiego wyszła płacząc i ze spuszczoną głową. Nadal nie wiadomo, jaka była przyczyna nagłej decyzji o rozstaniu.

bDYftKmW
KOMENTARZE
(413)
gość
10 lat temu
Pudlu skasuj fotkę Jagny!!!!! Chyba ze ona jest tą szczęściarą na którą ma płacić 4000 zeta :-D
gość
10 lat temu
To że gość zarabia dużo nie oznacza, że ma nie wiadomo ile wydawać na zachcianki dzieci. Pamiętaj, że część zarobionej kasy trzeba sobie odkładać na gorsze dni.
gość
10 lat temu
a Ty skąd wiesz???!!! Byłaś wycieraczką w ich domu????
bDYftKmX
gość
10 lat temu
Nie chlej tyle, bo południe a ty dwóch słów już nie potrafisz menelko sklecić! wstyd!
gość
10 lat temu
jedne matki wychowują na bandytów, inne na maminsynków a inne na słabe miękkie kluchy WINA MATEK
Najnowsze komentarze (413)
XWym0R , [url...
9 lat temu
XWym0R , [url= [link=
OA3hjK faycu...
9 lat temu
OA3hjK <a href="
oXtmSV , [url...
9 lat temu
oXtmSV , [url= [link=
SI9qpD ydaul...
9 lat temu
SI9qpD <a href="
Witam opisze ...
9 lat temu
Witam opisze moje porygzdy z czakrami w oob , kiedyś spotkałam ciekawego znajomego ktf3ry zdradził sie, że zajmuje sie bioenergią, ja mu opowiedziałam ze w moim filmie chodzi o wybf3r sercem, powiedział w środku mojego wywodu -Aaaa serce, jakby coś stwierdził albo postawił tajemniczą diagnozę ktf3rejś nocy wszedł niefizycznie do mojego pokoju i położył mi rękę na sercu, a mnie opanowało cudowne uczucie jakby nagle z serca w każdym kierunku zaczęło coś płynąc przez wszystkie możliwe rozgałęzienia, jakby tak na codzień płynęły sobie tylko głf3wnym nurtem, a teraz okazało się że są bardzo krzaczasto rozrośnięte. Uczucie było wspaniałe i nie do zapomnienia, dlatego przy okazji jak go spotkam, opowiedziałam mu o tym, ale on najwyraźniej nie był tego świadomy bo się zdziwił. Innego czasu podobał mi się bardzo pewien mf3j kolega i on tez pojawiał się niefizycznie ,przychodził i siadywał na brzegu łf3zka, raz natomiast jak przyszedł stało się coś niesamowitego, każda z czakr jakby wyrosła z ciała na wysokość 50 cm i poklei się otwierała, uczucie było niesamowite i tez niezapomniane, piękne. Najpiękniejszy pocałunek jaki w ogf3le przeżyłam miał miejsce tez nie w realu, było to niesamowite uczucie ,nieziemskie ,coś takiego jakby istniała czakra (na pewno istnieje) pod gf3rna wargą albo nad gf3rnymi przednimi zębami ,ktf3ra zaczęła pulsować ,z niej przez ciało tyłem biegł długi kanał, a uczucie błogości rozlewało się po całym ciele.Jeszcze cały dzień po przebudzeniu czułam jak mi tam pulsuje! Z wydarzeń w realu przypominam sobie,niesamowite spotkanie w muzeum książęcy młyn w Łodzi, była tam taka wystawa dość nudna ale ,klasyka w sztuce wspf3łczesnej -przedmioty fotografowane były podpisane jako cos innego np na zdjęciu stf3ł podpis żelazko. Było wielu nieznajomych ludzi , w tym w grupie rzucił mi się w oczy jeden z mężczyzn ,miał w sobie coś niesamo
gość
10 lat temu
DURNA BABA BEDZIE ZALOWAC NIE JEST TAK JAK PRZEDSTAWIA
gość
10 lat temu
kaska nigdy nie pracowala wiec w glowie jej sie powywracalo z luksusu robert robil wszysko sprzatal szkoda jego
gość
10 lat temu
ja bardzo załuie ze janowski się rozwiud a to ze ma tyle płaćić to niefer
bDYftKmP
gość
10 lat temu
JAKA TO MELODIA wy pacany. Piszecie bzdury jakich mało. Może przed publikacją warto przeczytac artykul jeszcze raz.
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="18788387"][cytat komentarz="18777205"]a Janowski sam sobie wziął mieszkanko ponad 200m. Mieszka na Nowoursynowkiej. A pod jakim numerem?
R.Anson
10 lat temu
Alimenty w wys. 4 tys zł to tyle przeciętnie płaci pracownik korporacji (manager średniego sczebla) w Warszawie, na 1 swoje dziecko. Ciekawe, dlaczego tak dziwnie niska suma została uzgodniona? Na pewno nieoficjalnie płaci dwa razy więcej. Czyżby jakieś dziecko na boku?
gość
10 lat temu
JAKA TO MELODIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Wiecie co ludzie? Przy****da**cie sie do czlowieka niczego nie wiedzac dokladnie. Zajmijcie sie wreszcie swoja du-pa, a nie cudza!
gość
10 lat temu
a kto powiedzial ze zaluje??? Nie musi dawac do rak zonce, moze dodatkowo placic za rozne rzeczy. zonka przebimba na siebie i tyle beda widzialy...
...
Następna strona
bDYftKnr