Trwa ładowanie...
Przejdź na

Który Conan lepszy? (PORÓWNAJ!)

1161
Podziel się

Arnold czy Jason?

Który Conan lepszy? (PORÓWNAJ!)
bDgjMKqd

Studio Warner Bros. od przeszło 7 lat próbowało zrealizować sequel filmu Conan Barbarzyńca, którego w oryginale z 1982 roku zagrał Arnold Schwarzenegger. Ostatecznie główną rolę dostał mało znany Jason Momoa, urodzony na Hawajach aktor i model.

Momoa swoją pierwszą przygodę z show biznesem zaliczył w serialu Słoneczny patrol: Hawaje. Niedawno dostał rolę Khala Drogo w serialu HBO, Gra o tron. Jednak największą sławę z pewnością przyniesie mu zastąpienie Arniego. Mierzący sobie 193 centymetry wzrostu 32-latek spędził 6 tygodni przygotowując się do roli Conana, ćwicząc na siłowni, nabierając masy mięśniowej, ucząc się sztuk walki oraz obchodzenia z mieczem. Efekty jego pracy będziemy mogli ocenić już w piątek.

Który z nich bardziej Was przekonuje?

bDgjMKqf
bDgjMKql
bDgjMKqm
bDgjMKqG
KOMENTARZE
(1161)
gość
9 lat temu
świettny aktor ciacho :)
Krówka
9 lat temu
dobry z niego barbarzyńca:)
gość
9 lat temu
nawet, nawet ;)
bDgjMKqH
gość
9 lat temu
nowy , zdecydowanie! jest ekstra
gość
9 lat temu
KHAL DROGO, o mamo, kocham.
Najnowsze komentarze (1161)
gość
2 lata temu
Momoa jest mega
gość
3 lata temu
Z Jasonem jest o tyle żałosna sprawa, ze bardzo zmienia mu się czaszka od anabolików. Słabo to wygląda. Zapewne też operację ginekomastii miał. Jest to koszmar dla ciała i umysłu.
gość
6 lat temu
zdecydowanie jason a nie austriackaahaamerykanski arni
gość
6 lat temu
I tak najlepszy film Arnolda to PREDATOR
gość
7 lat temu
Najlepszy Conan? ARNOLD i to nie tylko ze względu na prezencję jako taką ale pierwszy Conan to było surowe fantasy wytyczające standardy gatunku .Z takiej sobie powieści fantasy uczyniło klayk gatunku w czym duży udział miał też soundtrack Basila Paledoriusa a w nowym mamy zaledwie beznamiętną odtwórczość i stertę efektów komputerowych .Pomimo technicznej przewagi i większej wierności literaturze przegrywa .
gość
7 lat temu
arnold lepszy bo naturalny. a tamten wyglada jakby walnal sobie botox na twarzy (?)
gość
8 lat temu
Kocham Khala Drogo. Mogłabym uprawiac z nim seks 5 razy dziennie.
gość
8 lat temu
Film obejrzałem . Szczerze? Wolę wersję pierwszą . W drugiej t**p ściele się tysiącami. Generalnie fabuła i tak dalej w I wersji lepsza . Nie tak przeładowana . Arnold bardziej pasuje jako prymityw( nie obrażam) . Ten drugi w oczach bardziej "dziki" . Ale brakuje mu tego czegoś . Wersja I lepsza .
bDgjMKqz
gość
9 lat temu
JASON!!
gość
9 lat temu
Ach czemu tego artykułu nie ma już na pierwszej stronie... muszę szperać żeby sobie powdychać do nowego conana
gość
9 lat temu
Arni rządzi :)
gość
9 lat temu
tylko arnold
gość
9 lat temu
Nowy zdecydowanie!:)
gość
9 lat temu
Jason Momoa! Arnold już powinien przejść na emeryturkę! Młoda krew powinna zagrać Conana, ponieważ jest bardziej męśka i ma coś w sobie z barbarzyńcy. Conan w wykonaniu Arnolda to takie ciepłe kluchy! Ten nowy jest lepszy.
...
Następna strona
bDgjMKrb