Trwa ładowanie...
Przejdź na

Który Conan lepszy? (PORÓWNAJ!)

1161
Podziel się

Arnold czy Jason?

Który Conan lepszy? (PORÓWNAJ!)
bDZpFQWJ

Studio Warner Bros. od przeszło 7 lat próbowało zrealizować sequel filmu Conan Barbarzyńca, którego w oryginale z 1982 roku zagrał Arnold Schwarzenegger. Ostatecznie główną rolę dostał mało znany Jason Momoa, urodzony na Hawajach aktor i model.

Momoa swoją pierwszą przygodę z show biznesem zaliczył w serialu Słoneczny patrol: Hawaje. Niedawno dostał rolę Khala Drogo w serialu HBO, Gra o tron. Jednak największą sławę z pewnością przyniesie mu zastąpienie Arniego. Mierzący sobie 193 centymetry wzrostu 32-latek spędził 6 tygodni przygotowując się do roli Conana, ćwicząc na siłowni, nabierając masy mięśniowej, ucząc się sztuk walki oraz obchodzenia z mieczem. Efekty jego pracy będziemy mogli ocenić już w piątek.

Który z nich bardziej Was przekonuje?

bDZpFQWL
bDZpFQWR
bDZpFQWS
bDZpFQXm
KOMENTARZE
(1161)
gość
10 lat temu
świettny aktor ciacho :)
Krówka
10 lat temu
dobry z niego barbarzyńca:)
gość
10 lat temu
nawet, nawet ;)
bDZpFQXn
gość
10 lat temu
nowy , zdecydowanie! jest ekstra
gość
10 lat temu
KHAL DROGO, o mamo, kocham.
Najnowsze komentarze (1161)
gość
2 lata temu
Momoa jest mega
gość
3 lata temu
Z Jasonem jest o tyle żałosna sprawa, ze bardzo zmienia mu się czaszka od anabolików. Słabo to wygląda. Zapewne też operację ginekomastii miał. Jest to koszmar dla ciała i umysłu.
gość
6 lat temu
zdecydowanie jason a nie austriackaahaamerykanski arni
gość
7 lat temu
I tak najlepszy film Arnolda to PREDATOR
gość
7 lat temu
Najlepszy Conan? ARNOLD i to nie tylko ze względu na prezencję jako taką ale pierwszy Conan to było surowe fantasy wytyczające standardy gatunku .Z takiej sobie powieści fantasy uczyniło klayk gatunku w czym duży udział miał też soundtrack Basila Paledoriusa a w nowym mamy zaledwie beznamiętną odtwórczość i stertę efektów komputerowych .Pomimo technicznej przewagi i większej wierności literaturze przegrywa .
gość
8 lat temu
arnold lepszy bo naturalny. a tamten wyglada jakby walnal sobie botox na twarzy (?)
gość
8 lat temu
Kocham Khala Drogo. Mogłabym uprawiac z nim seks 5 razy dziennie.
gość
9 lat temu
Film obejrzałem . Szczerze? Wolę wersję pierwszą . W drugiej t**p ściele się tysiącami. Generalnie fabuła i tak dalej w I wersji lepsza . Nie tak przeładowana . Arnold bardziej pasuje jako prymityw( nie obrażam) . Ten drugi w oczach bardziej "dziki" . Ale brakuje mu tego czegoś . Wersja I lepsza .
bDZpFQXf
gość
10 lat temu
JASON!!
gość
10 lat temu
Ach czemu tego artykułu nie ma już na pierwszej stronie... muszę szperać żeby sobie powdychać do nowego conana
gość
10 lat temu
Arni rządzi :)
gość
10 lat temu
tylko arnold
gość
10 lat temu
Nowy zdecydowanie!:)
gość
10 lat temu
Jason Momoa! Arnold już powinien przejść na emeryturkę! Młoda krew powinna zagrać Conana, ponieważ jest bardziej męśka i ma coś w sobie z barbarzyńcy. Conan w wykonaniu Arnolda to takie ciepłe kluchy! Ten nowy jest lepszy.
...
Następna strona
bDZpFQXH