Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zgwałcił mnie mój pierwszy mąż"

487
Podziel się:

"Podczas kręcenia filmu z Warrenem Beatty miałam sześć, siedem stosunków na dzień. Ale ja tylko leżałam."

"Zgwałcił mnie mój pierwszy mąż"

Joan Collins zakończyła właśnie pracę nad swoją autobiografią. Aktorka miała pięciu mężów i niezliczonych kochanków, a także zna sekrety niejednej hollywoodzkiej gwiazdy. Można się było zatem spodziewać, że jej książka wywoła skandal i stanie się bestsellerem. Gwiazda rozpoczęła promocję autobiografii i udzieliła w tym celu obszernego wywiadu amerykańskiej gazecie.

W książce aktorka ze szczegółami opowiada, jak spotkała swojego pierwszego męża. Maxwell Reed był jej idolem. Poznała go poprzez znajomych i szybko umówili się na pierwszą randkę.

Na początku byłam zachwycona. On był wielką gwiazdą kina, która od dawna wielbiłam. Zabrał mnie do najpierw na drinka, a potem do hotelu. W pokoju dał mi colę z rumem, do której wcześniej wrzucił jakiś środek odurzający. Powiedział, że idzie wziąć prysznic i wręczył mi książkę. Stwierdził, że na pewno mnie to zainteresuje. W środku były pornograficzne zdjęcia. Ja głupia, naiwna i niedoświadczona zamiast uciekać zostałam. Potem kilka razy zgwałcił mnie na kanapie.

To jej jednak nie zraziło. Collins i Reed byli małżeństwem przez cztery lata. Joan uważa, że to był najgorszy ze wszystkich jej związków. Gwiazda, która skończyła już 78 lat jest obecnie żoną młodszego o 32-lata Percy'ego Gibsona. Joan twierdzi, że po siedemdziesiątce seks stał się o wiele lepszy:

Oczywiście, że regularnie się kochamy. Jesteśmy przyjaciółmi, kochankami, partnerami. Potrzeba seksu spada, kiedy jest się starszym, ale ilość przechodzi w jakość. Po trzydziestce hormony szaleją najmocniej. Podczas kręcenia filmu z Warrenem Beatty miałam sześć, siedem stosunków na dzień. Ale ja wtedy tylko leżałam. To nie było nic ekscytującego.

KOMENTARZE
(487)
gość
10 lat temu
zalosne.
gość
10 lat temu
łał tylko leżała !!!!!
gość
10 lat temu
Qu mać, jakiej moherce, tyle lat ma moja mama, a niejeden młody za nią się ogląda;)
gość
10 lat temu
Kocham ją!!!
gość
10 lat temu
Hajtnąć się z gwałcicielem, ''świetne'' posunięcie.
Najnowsze komentarze (487)
gość
10 lat temu
stara rura i dupodaja...!;/
gość
10 lat temu
brak słów
gość
10 lat temu
zdziwiona babinka.
gość
10 lat temu
stara pudernica
gość
10 lat temu
widocznie się podobało
gość
10 lat temu
Raczej wzioł to co dała. w gwałty to ja nie wierzę.
Władca Ortogr...
10 lat temu
Bardzo ładnie.
gość
10 lat temu
tylko oczy zdradzają jej wiek
gość
10 lat temu
jej życie składało się tylko z seksu? :P
gość
10 lat temu
tez bym chciala tak wygladac majac tyle lat!
goścć
10 lat temu
A więc tak myślą prostytutki (ye tzw. luksusowe). jest to obrzydliwe jak podsuwają argumeny za istnieniem prostytucji, poniewazż jej zwolennicy twierdzą, ze one tak z wyboru. Tymczsem dla milionów kobiet to potworna krzywda, nie mają wyboru. Ale co takie cizie to obchodzi
gość
10 lat temu
żal...zgwłcił ją-a ona została jego żoną! niech nie pierniczy głupot!
gość
10 lat temu
;p
gość
10 lat temu
moi mili, prawda w oczy kole, seks często balansuje na granicy ocierając się o przemoc.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie