Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska trafiła na pogotowie w LA!

361
Podziel się

Tola odwołuje fanów z lotniska...

Sablewska trafiła na pogotowie w LA!
bDJOhnFN

Kilka miesięcy temu, kiedy ruszały castingi do _**X Factor**_ pokazywaliśmy Wam zdjęcia fanklubu (!) Mai Sablewskiej, który wywołał sporą wesołość. Nie wiemy, czym "menedżerka gwiazd" zapracowała sobie na takie uwielbienie, jednak faktem jest, że kilkanaście dziewczynek w wieku gimnazjalnym dzielnie jej kibicowało.

Dzisiaj Sablewska i Tola Szlagowska miały wrócić do Polski z kilkutygodniowego pobytu w Los Angeles, gdzie "zaczepiano ją na ulicy". Niestety, w związku z problemami zdrowotnymi Majki obie zmuszone zostały przełożyć lot. Poinformowała o tym Tola na swoim Facebooku, chcąc jednocześnie... odwołać przybycie fanów (!) na lotnisko.

Dzisiaj rano Maja miała silną reakcję alergiczną i skończyło się na tym, że przyjechała karetka i spędziłyśmy parę godzin w szpitalu - napisała. Na szczęście już wszystko ok, ale musiałyśmy przełożyć nasz lot do Warszawy... Zazwyczaj nie czuję potrzeby pisania o tak osobistych wydarzeniach, ale tym razem to zrobiłam, bo wiem że parę osób się wybiera na lotnisko; będę musiała też przełożyć kilka zaplanowanych wywiadów itd ... Jak będę znała dokładną datę i godzinę naszego przylotu, to napiszę.

bDJOhnFP

Jak myślicie, mogą spodziewać się tłumów na Okęciu? Stęskniliście się za Mają i Tolą?

bDJOhnGq
KOMENTARZE
(361)
gość
9 lat temu
tola swietne ma piosenki, nie moge sie doczekac reszty maja- poprostu ja lubie zacaloksztalt
gość
9 lat temu
MKajka jest super :) i do tego strasznie ładna i fajnie że jednak jest w x factor
gość
10 lat temu
Witajcie! Wiem, że może nie na temat i spamuje, ale potrzebuje waszej pomocy! Niedługo się bronię (praca magisterska) i muszę zrobić anonimowe badania, które będą w niej wykorzystane. Odwiedź proszę moją stronę www(kropka)bestofbest(kropka)pl i poświeć zaledwie 2 minutki na wypełnienie anonimowej sondy (zaledwie 3 krótkie pytania). Po wypełnieniu sondy otrzymasz ode mnie niespodziankę. Z góry dziękuję. Krzysztof yyyyy
bDJOhnGr
gość
10 lat temu
MAJU NIE WRACAJ!!! MOJA SILNA REAKCJA ALERGICZNA NA TWOJA OSOBE POWRÓCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
nie jestem dziewczynką w wieku gimnazjalnym i nie pałam uwielbieniem do tej kobiety, ale szanuję ją za jej pracowitość. Ty autorze nigdy tego nie zrozumiesz, bo twój awans społeczny skończył się na pisaniu artykułów na pudelku.
gość
10 lat temu
A te zdjecie z hotelem mi sie podoba, bo dziewczyny zadrwily z tego ciula co to opublikowal zdjecie z hotelem z polski
gość
10 lat temu
omg omg she saw Tole is super I have with her picture: D
gość
10 lat temu
Jakich tłumów na lotnisku? przecież wyraźnie napisała o KILKU OSOBACH.
gość
10 lat temu
co jej sie tam stało
gość
10 lat temu
obrzydliwości
gość
10 lat temu
bleeeeeeeeeee
gość
10 lat temu
maja sraja
gość
10 lat temu
Lubie Maje!!!
bDJOhnGj
gość
10 lat temu
o co chodzi
...
Następna strona
bDJOhnGL