Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Cher: "Chciałbym mieć penisa"

456
Podziel się:

Chaz Bono planuje opublikować zdjęcia sprzed i po operacji.

Syn Cher: "Chciałbym mieć penisa"
bECYfxQR

Rok temu syn Cher, który urodził się jako Chastity Bono, przeszedł zmianę płci, o której marzył od wielu lat. Chaz nie zakończył jednak jeszcze swojej transformacji w mężczyznę. Stopniowo przygotowuje się do najważniejszej operacji, czyli rekonstrukcji penisa.

Nadal biorę hormony. Nie mam już macicy ani jajników, co mnie bardzo cieszy. Czuję się bardzo komfortowo w ciele mężczyzny, ale bardzo chciałbym mieć penisa - powiedział Chaz.

Mam dwie możliwości rekonstrukcji do wyboru - dodał. W pierwszej metodzie lekarze używają tego, co wyrosło dzięki hormonom. Taki penis jest w pełni funkcjonalny, ale mniejszy niż u przeciętnego mężczyzny. Istnieje też możliwość uzyskania członka normalnych rozmiarów, ale potrzebny jest przeszczep skóry. Taki penis jest jednak mniej czuły i często ma się problemy ze wzwodem. Rozważam na razie wszystkie za i przeciw, by wybrać to, co będzie dla mnie najlepsze.

bECYfxQT

Chaz zamierza opublikować część zdjęć z operacji, a także pozować do sesji zdjęciowej po zakończeniu całego procesu zmiany płci. Zdaniem syna Cher, jego medialna i niemal publiczna przemiana ma pomóc w uświadomieniu problemu osób, które nie identyfikują się ze swoim ciałem.

bECYfxRu
KOMENTARZE
(456)
shsjkshsksksj...
10 lat temu
I bardzo dobrze, ze uświadamia ludzi co to znaczy przez tyle lat żyć w obcym ciele, dobrze, ze mówi o takich rzeczach, bo baaaaaaaardzo wiele ludzi traktuje to jako fanaberie. Utyl pewnie po tych wszystkich szalenstwach hormonalnych, w końcu ciagle coś mu dają. A Cher zachowała się jak prawdziwa matka i daje naprawdę dobry przykład, nadal go kocha mimo to, ze pewnie ciężko było jej się z tym pogodzić, bo to na pewno jest trudne i zależy jej tylko na tym aby był szczęśliwy.
gość
10 lat temu
gratuluje odwagi !!!!! a z tą wagą... jego wybór skoro się dobrze czuje z tym to CZEMU NIE !!!!!! ludzie i wy popatrzecie w lustro czy jesteście tacy dokonali jak krytykujecie innych !!!! tzrymam za niego kciuki ;)))
gość
10 lat temu
Ja tego nie rozumiem,ale ok,skoro on źle się czuł w ciele kobiety,to niech będzie facetem.Życie mamy tylko jedno i niech każdy je sobie przezywa tak jak chce.
bECYfxRv
gość
10 lat temu
dobrze robi
gość
10 lat temu
Na fotce jako kobieta miał 50 kilo mniej
Najnowsze komentarze (456)
fitflop shops
6 lat temu
fitflops shoes fitflop shops
buy fitflops ...
6 lat temu
fitflops australia buy fitflops online
parajumpers
7 lat temu
PUDELEK - Syn Cher: "Chciałbym mieć penisa" [url=
リストバンド
7 lat temu
watch was too simple in the past, these days it's just-about impossible リストバンド
slimming pill...
7 lat temu
Not long ago nothing of invisible band work appropriately. the presents indicate invisible because off the internet. May someone indicate many an efficient just one??? [url= pills[/url]
メッシュTシャツ
7 lat temu
The actual fundamentals of the watch that anyone can profit from commencing today. メッシュTシャツ
canada goose
7 lat temu
It is very helpful. I did not comprehend there was clearly A whole lot of drastically wrong or poor with all the apple ipad tablet. I mean, That i knew it turned out a kind of anyone you do not have any make use of regarding, you must locate a employ for it. . -= backlinks's previous blog site... Get. edu Back links: Ways to get. edu Back links coming from. edu Internet sites =-. canada goose
woolrich onli...
7 lat temu
As a result of ()z by March 22nd. Of course functioned a treat and saved us a lots of reading through in addition to looking. I really didn't understand their own uploads/downloads will be p2p. We manage peerguardian in addition to a couple ip's kept turning up (blocked admittedly). We were holding BSky B in 193. 195. 116. 136 in addition to Transmission Growing media on 193. 114. 117. 134. They're equally gone now consequently happy many thanks. We have no trouble together with Stones about this issue really although a lot of the citizenry actually didn't can locate the resolve ore even learn there was problems. Anyway, i appreciate help There are merely discovered Kservice lurking in the unit immediately after looking to move Atmosphere By High speed from device to a new. In order to confess I had formed event to be able to ring Sky technology support several times along the way (and never have succeeded to do the item yet). They are really great individuals but they are somewhat hopeless. A possibility that they may tell you about Kontiki which is pointed out over the internet where you subscribe to the service -it's that they can how to start exactly how it works or even how hard it is for you to uninistall the item. I used to be advised expunging Atmosphere By means of BB had been as simple as add/remove applications. It's, because Kontiki is functioning apart. Typically the support assistance aren't going to be getting deceitful, IMHO these people simply can't say for sure significantly. My spouse and i suspect typically the probs I possess had switching SBB from a single LAPTOP OR COMPUTER to a different are already a result of often the Kontiki app even now managing in the multilevel. Since I realize how hard Kontiki is to eliminate On the web undecided only need to approach SBB at all I'll merely eliminate this. woolrich online bestellen
bECYfxRn
Panasonicルームエ...
7 lat temu
An Dreadful Unavoidable truth Concerning Your Wonderful japan Dream Panasonicルームエアコン
gość
8 lat temu
r****m
gość
9 lat temu
To skutek uboczny brania hormonów
gość
10 lat temu
może dlatego, że bierze hormony? -_-" i uprzedzając opinie ludzi, który mają z tym problem - nie są to hormony, które zawierają np. tabletki antykoncepcyjne.
gosc
10 lat temu
za rzadow znanej ekipy cofnelismy sie do sredniowiecza z tematem co moze kobieta a co facet
gosc
10 lat temu
taka polska dziolcha to musi z*********c jak wol i jeszcze malo jej placa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYfxSg
bECYfxSh
bECYfxSi
bECYfxSj
bECYfxSk
bECYfxRP