Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hołdys: "NIE IDĘ NA WYBORY! Kandydują KRETYNI!"

1083
Podziel się:

"Nasz system wyborczy jest chory. Obraża moją inteligencję."

Hołdys: "NIE IDĘ NA WYBORY! Kandydują KRETYNI!"
bECfBYsB

Kampania wyborcza wchodzi w najgorętszą fazę. Jak na razie jej najgorętszym nazwiskiem jest Adam Darski, który został uznany przez polityków PiS za "zagrożenie dla ładu demokratycznego". Ustawił tym samym poprzeczką naprawdę wysoko, co nie znaczy, że pozostali się zniechęcili.

W dzisiejszym Fakcie głos w sprawie wyborów zabrał Zbigniew Hołdys. Muzykowi w ordynacji wyborczej nie podoba się właściwie wszystko. Ale najbardziej przywożenie kandydatów w teczce. Deklaruje więc, że na wybory nie pójdzie i, jak rozumiemy, innym radzi to samo.

Przed wyborami powstają jakieś chore listy. Układa je dwóch, a może czterech facetów w skali Polski. Oni decyduję spośród kogo mamy wybierać - grzmi w tabloidzie. Już to nie jest wyborem, nie pozwala wielu ludziom startować. Ktoś z Gdańska startuje nagle w Krakowie, bo go wódz tam wysyła. Inny wybitny człowiek ląduje na dalszym miejscu, tylko dlatego, że nie zgadza się z liderem partii lub nie jest z nim w dobrych relacjach. Geniusza można wyciąć, jeśli zagraża liderowi. Co to wszystko ma wspólnego z demokracją? Nie mam zamiaru brać w takim czymś udziału i nie wezmę udziału w żadnych wyborach aż do końca świata, chyba że zostanie zmieniona ordynacja wyborcza na przyzwoitszą.

bECfBYsD

Ta deklaracja nie jest wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego opinię na temat polityków. Przypomnijmy: Jarosława Kaczyńskiego nazwał między innymi "chujem". Przeszkadza mu nawet namawianie wyborców by poszli do urn z "obywatelskiego obowiązku":

To by znaczyło, że na wybory powinienem chodzić każdy także za komuny i PZPR. Niech się zrywają na drzewo z taką interpretacją. Istotą wyborów jest wolny wybór, którego sam dokonuję na zasadzie: "Jak chcę to jem, jak nie chcę to nie jem. A jak chcę jeść, to sam zdecyduję co chcę zjeść". Wybór nie oznacza, że bezwzględnie muszę jeść. To banalnie proste. Nie muszę iść na wybory,ale mogę, jeśli uznam, że to ma sens. Kiedy będzie kandydowało parę tysięcy kretynów na stanowiska parlamentarne, nikt mnie nie zmusi, żebym zagłosował na jednego z nich, tylko dlatego, że go uznam za mniej groźnego kretyna.

Hołdys ma też już odpowiedź dla każdego, kto zarzuci mu antypaństwową postawę:

Niech sobie zarzuca. I niech sprawdzi kto z nas więcej zrobił i robi dla tego państwa.

bECfBYsJ
bECfBYte
KOMENTARZE
(1083)
gość
10 lat temu
Inteligencją ten człowiek dorównuje politykom.
gość
10 lat temu
wszystko tu jest dziwne .....faktycznie ci ludzie nie sa warci brania tyle kasy i siedzenia lub nie w sejmie ,przykre ......ze niektorzy biora tyle forsy .......nic nie wnosza ........absurdalny kraj......mam badania na TSH od endokrynologa, od internisty inne badania i wyobrazcie sobie ze myusze byc kuta 2 razy albo placic za jedne badania ,co za absurd ...chyba w zadnym kraju tak nie ma .........................
gość
10 lat temu
Sam jesteś kretynem baranie! Zdaje się - były jakieś problemy ze zdaniem matury?????
bECfBYtf
gość
10 lat temu
Ma rację...
gość
10 lat temu
no no razem z Lisem za Tuskiem byli niezła kompania
Najnowsze komentarze (1083)
gość
10 lat temu
w sprawie wyborów . Co ten parlament zrobił dla wyborców ( uchwalił bez kłótni medialnych i wymiany zdań przed kamerami ) co polepszyłoby moje życie w TYM kraju ( opieka medyczna , może przestrzeganie prawa ? i.t.p. )
gość
10 lat temu
Kretyni kandydują powiada gruba ś****a. schudnij trochę spaślaku!!
gość
10 lat temu
a co startujesz w wyborach ?
gość
10 lat temu
Popieram !!!!
gość
10 lat temu
Koszmarna postać ten HOŁDYS,który kreuje się na komentatora życia politycznego.Ma parcie na szkło TV - pseudointeligent z podstawowym wykształceniem!!! Przypomina mi siŁ Kariera Nikodemy Dyzmy.Dziwię się bardzo Tomaszowi Lisowi, że udostępnia komuś takiemu łamy "Wprost".
gość
10 lat temu
Tak naprawdę politycy nie myśli o tym ,by było lepiej i by kraj był potęgą Jedyną motywacją jest nabijanie ich prywatnej kabzy Nie ułatwię im tego
gość
10 lat temu
Hołdys ma rację Wreszcie jeden normalny i odważny i szczery
gość luzak
10 lat temu
czekam kiedy będzie kandydował hołdys i wtedy też przestanę.jak taki p*****k- bez matury- może wypowiadać się na jakikolwiek temat !!!!!
bECfBYsX
XTC
10 lat temu
Co za rozpacz, Hołdys nie pójdzie na wybory, nie wiem jak to przeżyje ten biedny naród... Ten walnięty, z manią wielkości Ż***k musi być na piedestale...
gość
10 lat temu
Wielu tych, co zapraszają redaktorzy do telewizji lepiej ich byłoby wysłać do szkół.
gość
10 lat temu
Doskonały człowiek to ten, który musi mieć w 100% rozwiniętą SFERĘ INTELIGENTNĄ, WOLICJONALNĄ i EMOCJONALNĄ. Ułomności nawet jednej z tych sfer prowadzi do xxxxx Radzę poczytać
gość
10 lat temu
Hołdys i inteligencja ha ha ha.Jeśli ma takie zdanie,to dlaczego nie kandyduje, doskonale do tych jak nazywa "kretynów" pasuje.
gość
10 lat temu
Ja też nie idę. Polityka to takie bagno w którym nie mam zamiaru się taplać. Olewam to
gość
10 lat temu
gustowny kapelusz.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfBYtQ
bECfBYtR
bECfBYtS
bECfBYtT
bECfBYtU
bECfBYtz