Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz NAŁĘCZ BRONI NERGALA! "To mój krajan"

1545
Podziel się

"Jestem za tym, aby nikomu w Polsce, jeżeli to nie łamie prawa, nie zamykać ust" - mówi prezydencki minister.

Tomasz NAŁĘCZ BRONI NERGALA! "To mój krajan"
bDXUjjfV

Polska scena polityczna zaczyna powoli dzielić się na tych, którzy w Adamie Darskim widzą wcielenie zła i "zagrożenie dla ładu demokratycznego" oraz na tych, którym jego działalność w niczym nie przeszkadza, a nawet deklarują wobec niego sympatię. Przypomnijmy, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości zapędzili się w szczuciu Nergala tak bardzo, że poziom ich kontaktu z rzeczywistością znacząco się obniżył... Zobacz: "Nergal jest ZAGROŻENIEM DLA ŁADU DEMOKRATYCZNEGO!"

Tym razem po stronie Darskiego, który jest nieusuwalnym jurorem w show Dwójki, _**The Voice of Poland**_, stanął kolejny prezydencki minister, Tomasz Nałęcz. Wcześniej jego kolega z Kancelarii Prezydenta, Sławomir Nowak, nazwał lidera Behemotha "swoim ziomalem". Co prawda Nałęcz jest nieco bardziej powściągliwy, jednak również nie widzi w jego obecności w telewizji publicznej nie widzi nic niestosownego.

- Trzeba się wystrzegać w kraju demokratycznym takich potępień, jak chociażby wczorajsza uchwała komisji sejmowej do spraw kultury, która stygmatyzuje pana Darskiego, przypisując mu jakieś cechy zupełnie arbitralnie, nie wiadomo w oparciu o jakie podstawy - mówił Nałęcz w Radiu ZET. Na tym polega demokracja, że obok siebie mogą funkcjonować różni ludzie. Jeśli telewizja uznała pana Darskiego za przydatnego w takim programie, to niby dlaczego nie. Nie chcę wchodzić w tę kontrowersję, jeśli chodzi o dyskusję religijną. Tu dotykamy bardzo delikatnej kwestii - przestrzeni wolności artystycznej. Najbardziej niebezpieczne rzeczy w historii rodziły się wtedy, kiedy większość dopuszczała w przestrzeni publicznej tylko swoje zachowania, wszystkie inne uważała za naganne, niedopuszczalne.

bDXUjjfX

- Czyli pan jest za Nergalem? - dopytywała Monika Olejnik.

- Jestem za tym, aby nikomu w Polsce, jeżeli to nie łamie prawa, nie zamykać ust i nie skazywać na taką publiczną banicję.

Mimo wszystko jednak Nałęcz nie powiedziałby o Darskim "mój ziomal", jak zrobił to Nowak. Jest człowiekiem pokolenie ode mnie młodszym i użył języka współczesnego, ja bym powiedział: mój krajan**.**

Jak widać, front poparcia Nergala zaczyna się powiększać. To na pewno miłe, chociaż póki co, o swoją posadę w TVP nie musi się martwić. Zobacz: Dwójka nie może zwolnić Nergala!

bDXUjjgd
bDXUjjgy
KOMENTARZE
(1545)
gość
10 lat temu
A PIS i Nowak to dzicz!
gość
10 lat temu
Widzisz, nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Nie nazywam TEJ rozmowy merytoryczną dyskusją. Wyraźnie zaznaczyłam, że w tej chwili rozmawiam na poziomie przeciętnego katolika. Moje merytoryczne posty znajdują się wcześniej i pomimo wielu prób nie nawiązałam zadowalającego kontaktu z katolikami, poza bluzgami i ośmieszaniem moich poglądów, tudzież pisaniem wytartych sloganów nie mających nic wspólnego z moimi wypowiedziami. Jak z tobą rozmawiać, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i myśleć logicznie?
gość
10 lat temu
cóż za porusząca historia, a co to za wspamniała organizacja, prosze podać, może jej przekaże 1 % podatku albo i jakąś darowiznę
bDXUjjgz
gość
10 lat temu
P.Nergal ! olewaj to całe bractwo co nazywa się kochającymi katolikami! wygląda na to że święta inkwizycja działa hahahaha ! nic dodać nic ująć ! żal .......ale tak właśnie wygląda katolicyzm w rękach "........." nie ma nic wspólnego z BOGIEM!!!!
gość
10 lat temu
Wyleczyl ja jej wlasnym lekarstwem. Myslala ze sie wylansuje a tu ktos madrzejszy sie odniej znalazl!
Najnowsze komentarze (1545)
This site is ...
9 lat temu
This site is like a classroom, ecepxt I don't hate it. lol
nmwqkj , [url...
9 lat temu
nmwqkj , [url= [link=
I hate my lif...
9 lat temu
I hate my life but at least this makes it bareable.
voadXl , [url...
9 lat temu
voadXl , [url= [link=
hC7hrA tjfwq...
9 lat temu
hC7hrA <a href="
There are no ...
9 lat temu
There are no words to describe how bdoacoius this is.
gość
10 lat temu
Z takim tokiem rozumowania ja mogę sobie głosić na koncercie pedofilskie filozofie, zaproszę tylko swoich zwolenników i razem będziemy wyć "Wszystkie dzieci nasze są" i nie masz prawa się odezwać. Potem zaproszą mnie do publicznej i będziesz udawać, że wszystko jest w porządku, bo to się wydarzyło na prywatnym koncercie i w tv jestem grzeczny. Zrozum, że satanizm, podobnie jak antysemityzm, chory nacjonalizm, socjopatia, pedofilia, rasizm i inne choroby tej planety należy potępiać, bo żyjemy w 21 wieku i staramy się być cywilizowani, trzymając normalnych ludzi z dala od chorych praktyk chorych jednostek czy społeczności. Bez względu na to, czy ludzie je propagujący są w tym szczerzy czy robią to dla kasy, nie wolno pozwolić, by stały się autorytetami w życiu publicznym. Żadnej filozofii na bronieniu nergala nie zbudujesz, odpuść sobie.
gość
10 lat temu
nawet Nałęcz zadowolony, że w publicznej znalazło się miejsce dla satanisty? gdyby Nergal głosił antysemityzm, pewnie nawet nie miałby tam wstępu... PO nigdy by nie pozwoliła, by ktoś pluł w jej gniazdo...
bDXUjjgr
gość
10 lat temu
nie rozumiem jak można było przekręcić tę sprawę wmawiając ludziom, że katolickie organizacje potępiają nergala za jego ateizm a nie za to co wyczynia jako satanista, który bezczelnie i wulgarnie obraża religię milionów Polaków... brawa dla czerwonych mediów i polityków za udaną jak widać, bo nawet pudel się nabrał (chyba że do nich należy), manipulację...
gość
10 lat temu
popieram!
gość
10 lat temu
K****N BRONI KRETYNA
gość
10 lat temu
PRZECZYTAŁAM DZIŚ BARDZO MĄDRĄ WYPOWIEDŹ.CYTUJĘ..."Rola pana Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland. Najlepszy głos" sprowadza się wyłącznie do roli eksperta muzycznego - czytamy w liście do widzów. Pan Darski, jako jeden z nielicznych polskich artystów, robiących karierę za granicą, ma za zadanie oceniać i trenować wokalistów. Swoim zachowaniem, wypowiedziami, postawą nie narusza chrześcijańskiego systemu wartości i norm społecznych oraz nie obraża niczyich uczuć religijnych. Zgodnie z umową zawartą z producentem programu, jego wypowiedzi będą dotyczyły wyłącznie sfery muzycznej, a nie światopoglądowej czy religijnej. "
gość
10 lat temu
czarcie pomioty
gość
10 lat temu
"ja bym powiedział: mój krajan." -z jednego kotla smoły
...
Następna strona
bDXUjjgT