Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pierwowzorem geja był... Tomasz Lis?

200
Podziel się:

Producent ma nadzieję, że "będzie potrafił się z siebie śmiać". Będzie?

Pierwowzorem geja był... Tomasz Lis?
bEDyEjNN

Producent nowego serialu Dwójki wyraża nadzieję, że sparodiowane w _**Wiadomościach z drugiej ręki**_ telewizyjne gwiazdy okażą wystarczający dystans do siebie. Jak przyznaje, pierwowzorem jednej z bohaterek, Anny Rusek, jest prezenterka TVN, Kinga Rusin, postać gwiazdki - skandalistki Anny Owad jest wzorowana na Annie Musze, a jeden z głównych bohaterów, ambitny dziennikarz Marcin Wilk wykazuje wiele cech wspólnych z Tomaszem Lisem.

Problem tylko w tym, że Wilk... jest gejem. I tu właśnie, zdaniem producenta, Lis powinien błysnąć wspomnianym autodystansem.

Mam nadzieję, że polskie gwiazdy będą potrafiły się z siebie śmiać - powiedział w rozmowie z tygodnikiem Na żywo Ryszard Sibilski.

bEDyEjNP

Jak wykazują najświeższe doświadczenia, to tylko połowa problemu. Nie wiadomo jeszcze, co na to obrońcy krzyża, którzy zdają się mieć dużo obiekcji do nowej ramówki TVP 2.

bEDyEjOq
KOMENTARZE
(200)
gość
10 lat temu
lis i dystans??? hahahahaha
gość
10 lat temu
Uwielbiam mecwaldowskiego
gość
10 lat temu
Będzie bojkot, na razie obrońcy krzyża zajmują się Nergalem.
bEDyEjOr
gość
10 lat temu
a co do tego filmu mają obrońcy krzyża??????????????pudel uspokój się!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
"Jak wykazują najświeższe doświadczenia, to tylko połowa problemu. Nie wiadomo jeszcze, co na to obrońcy krzyża, którzy zdają się mieć dużo obiekcji do nowej ramówki TVP 2. " Nie obrońcy krzyża kretynko tylko chrześcijanie (widzę, że intelekt nie pozwala dojrzeć różnicy, proponuję więc znaleźć encyklopedię z DUŻYMI LITERAMI i przeczytać definicję), którzy płacą abonament więc chyba mają coś do powiedzenia.
Najnowsze komentarze (200)
Gość
6 lat temu
Lis to gej
gość
10 lat temu
beznadziejny film
gość
10 lat temu
każdy kryptogej będzie krzyczał głośno "precz z pedalstwem" i każdy kryptogej nie zagra nigdy geja bo uważałby to właśnie za gwóźdź do trumny ( według niego i tylko według niego) uhahahahaha... a na serio : wiecie kiedy zniknie nacisk na ukazywanie w różnych serialach i filmach tego faktu , że geje sa NORMALNĄ częścią społeczeństwa- kiedy my jako społeczeństwo przyjmiemy to w końcu za normę, że oni byli, sa i będa póki ludzkość nie wyginie- wtedy znikna nagle takie postacie w filmach, a nawet jeśli będą no to nikogo to nie będzie już dziwiło. To tak jak na zachodzie jest wymóg aby w każdej produkcji byli przedstawiciele trzech ras ludzkich : białej, czarnej i żółtej, a wiecie czemu??? Bo przez setki lat najbardziej krwiożercza rasa - moja czyli biała próbowała wmówić sobie i innym rasom , że jest lepsza, mądrzejsza i ważniejsza... jak rasizm zniknie , znikną też wymagania w tych filmach. Smutne - ale straszne- w ludziach pomimo XXI wieku wciąż jest tyle nienawiści :( - czasami to dołuje
gość
10 lat temu
Yhm. Wiecie co to jest bifobia? Ignorowanie istnienia biseksualizmu. Oto, czym jest ten artykuł.
gość
10 lat temu
Nie ANNA Rusek, a AGATA Rusek. :P
gość
10 lat temu
Rusin to i*****a, Lis jest ok. G***i artykuł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Niech jadą bronić krzyża w Tatry.
gość
10 lat temu
lis do lasu
bEDyEjOj
gość
10 lat temu
ja w tym serialu w ogóle nie widzę podobieństwa, którego podobno powinnam się dopatrzeć... rusin nigdy nie pracowała w wiadomościach, jej związek z lisem to było normalne małżeństwo, a nie przykrywka dla jego gejostwa, więc gdzie to podobieństwo? chyba w nazwiskach i głowach producentów, którzy chcą w ten sposób przyciągnąć widzów przez tv. serial słaby, mało porywający, nadrabia obsadą.
gość
10 lat temu
Co za durny komentarz!Co ,do tej informacji,mają obrońcy krzyża????
gość
10 lat temu
lisek chytrusek do monisi olejnik.
gość
10 lat temu
Nie ogladalam tego filmu.Jestem zszokowana komentami o gejostwie Lisa.No,ale tu mozna napisac wszystko.
gość
10 lat temu
Co niektorzy zenia sie ,aby to ukryc.......!
gość
10 lat temu
Tez nie place.Telewizyjne darmozjady tak za duzo zarabiaja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDyEjPc
bEDyEjPd
bEDyEjPe
bEDyEjPf
bEDyEjPg
bEDyEjOL