Niedziela 18.09.2011 00:00

Meller atakuje Nergala: "HITLER TEŻ BYŁ SYMPATYCZNY!"

Adam Darski Nergal Marcin Meller Zbigniew Hołdys Małgorzata Domagalik Kazimierz Sowa Drugie śniadanie mistrzów

Meller atakuje Nergala: "HITLER TEŻ BYŁ SYMPATYCZNY!"
Kwestia słuszności występu Nergala w The Voice of Poland stała się już tematem ogólnonarodowej dyskusji. Wzięli w niej udział hierarchowie Kościoła Katolickiego, politycy ze wszystkich obozów, sejmowa komisja, a także przedstawiciele show biznesu. Zobacz: "Nergal jest ZAGROŻENIEM DLA ŁADU DEMOKRATYCZNEGO!"

 

Wczoraj tematykę tę podjął również Marcin Meller w swoim programie Drugie śniadanie mistrzów w TVN24. Padły tam szokujące słowa, wypowiedziane przez samego prowadzącego. Jak widać, jego katolicka wrażliwość urażona przez obecność Adama Darskiego w show telewizyjnym nie przeszkadza mu w porównaniu niewinnego człowieka o odmiennych poglądach do nazistowskiego zbrodniarza.

W audycji wzięli udział Małgorzata Domagalik, ksiądz Kazimierz Sowa oraz Zbigniew Hołdys. Pierwszy głos zabrał przedstawiciel kościoła:

- Dla Nergala oczywiście ta otoczka jest świetną trampoliną showbiznesową i on to tak traktuje - argumentował ksiądz Sowa. Natomiast nie można tego oderwać od konkretnych zachowań, które miały miejsce. Wczoraj w internecie widziałem zdjęcia, na których w przerwie programu pozuje z dłońmi ustawionymi bynajmniej nie na znak zwycięstwa, tylko jakimś kulturowym symbolem diabła.

Darskiego chciała bronić Domagalik, która zresztą poznała go osobiście przy wywiadu dla miesięcznika Pani.

- Nergal jest wyjątkowo dobrze ułożonym człowiekiem, grzecznym, miłym, całującym ciężarne kobiety w brzuch.

- Hitler też był sympatyczny dla bliskich - rzucił Meller.

Jak słyszę "Hitler", to się w sobie kurczę... - odpowiedziała zdumiona Domagalik.

- Po wyroku sądu powiedział "Heil Satan", co jest ewidentnym odwołaniem się do satanizmu i nazizmu - upierał się Meller. To, że ktoś jest miły w obcowaniu osobistym, to nie ma żadnego znaczenia w związku z tym, co robi publicznie.

Następnie głos zabrał Hołdys, który konsekwentnie bronił Nergala i jego obecności w telewizji publicznej. Nie pierwszy raz. (Przypomnijmy: "RELIGIJNY AMOK NIE ZNA LITOŚCI!")

- Odmawiacie prawa człowiekowi do posiadania poglądów. On ma pogląd. Nie jest twoją rolą oceniać, czy to jest pogląd słuszny, czy nie. Żyjemy w kraju, gdzie posiadanie własnego poglądu, który nie jest po linii, jest niebezpieczne i przyciąga ostracyzm. Bo ty uważasz, że można protestować przeciw ideologii komunistycznej, to okej, a jak przeciwko ideologii kościoła rzymskokatolickiego, to już jest nie fair, bo żyjemy w kraju katolickim - zarzucał Mellerowi. Dzisiaj chcecie pozbawić człowieka możliwości wykonywania zawodu, to znaczy, że jakby on był chirurgiem wybitnym, nie może operować, bo jest przecież satanistą. Co on może robić według was?

 

- Robicie stos - mówiła dalej Domagalik. Nie słucham płyt Adama, nie będę słuchała i nie widzę w nim żadnego zagrożenia dla czegokolwiek w Polsce. Jestem przerażona, że po raz pierwszy w swoim wieku usłyszałam porównanie artysty słabego, dobrego, nieważne jakiego, bardzo fajnego prywatnie człowieka, do Hitlera.

Jak myślicie, czy ktoś zareaguje na to skandaliczne porównanie? Komentatorzy-celebryci mają teraz wprawdzie używanie z Nergalem, ale są chyba jakieś granice. Publiczne porównanie człowieka do Hitlera jest chyba jej przekroczeniem. Takie słowa wydają się znacznie większym skandalem i problemem dla telewizji niż występy byłego narzeczonego Dody w programie rozrywkowym.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (4562)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 4562
Odpowiedz
39 11
zgłoś
gość 18.09.2011 01:42
Przestańcie już o tym Nergalu!
Odpowiedz
26 18
zgłoś
gość 18.09.2011 01:44
Mellera na stos bo promuje gołe baby a nie Darskiego,
a tak na serio to cos mi sie wydaje , ze Meller działa pod publiczkę
Odpowiedz
30 12
zgłoś
gość 18.09.2011 01:44
przeżyliśmy majdana ,Nergala tez przeżyjemy luz
Odpowiedz
24 12
zgłoś
gość 18.09.2011 01:44
nudy znowu Nergal
Odpowiedz
22 17
zgłoś
gość 18.09.2011 01:45
No! wreszcie coś o Nergalu. Dawno nic nie było.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 4562