Trwa ładowanie...
Przejdź na

Villas dostała wyższą emeryturę!

528
Podziel się

Donald Tusk przyznał jej specjalną podwyżkę... Najbardziej ucieszyła się... jej "opiekunka".

Villas dostała wyższą emeryturę!
bDJGwWxx

Premier Donald Tusk przyznał jej specjalną podwyżkę. Obecnie schorowana gwiazda otrzymuje 4 tysiące złotych i ma szansę na godną starość. Dokumenty w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego złożył za nią syn, z którym Villas nie utrzymuje kontaktów za to, ze publicznie skrytykował jej opiekunkę.

Violetta zawsze stroniła od urzędów, nikt nie potrafił jej zmusić do tego, by gdzieś pojechała i coś podpisała, nie dbała nawet o tantiemy z ZAiKS-u - mówi w rozmowie z Super Expressem synowa gwiazdy.

Decyzję o udzieleniu świadczenia specjalnego dla artystów podejmuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, opierając się na opinii ministerstwa. W przypadku pani Czesławy Gospodarek (Violetty Villas) wniosek został zaopiniowany pozytywnie przez MKiDN - potwierdza ministerstwo.

bDJGwWxz

Kancelaria uwinęła się szybko i Villas otrzymała już pierwszą wypłatę. Najbardziej ucieszyła się jej kontrowersyjna opiekunka. Przyznaje, że sama na tym skorzysta.

Violetta jest drugą osobą na Dolnym Ślasku, która coś takiego otrzymała - mówi w rozmowie z tabloidem Elżbieta Budzyńska. Do zwykłej emerytury dostała tę dodatkową, specjalną emeryturę. Ja też teraz będę mogła mieć dla pani Violetty więcej czasu, bo wcześniej musiałam dorabiać i jeździć z Lewina do Warszawy.

Villas także wstrąciła swoje trzy grosze: Cieszę się bardzo i dziękuję panu premierowi. Niedawno zostałam prababcią, każę kupić mojej prawnuczce piękny prezent na chrzciny.

Jak myślicie, czy pieniądze wreszcie ich pogodzą?

bDJGwWxF
bDJGwWya
KOMENTARZE
(528)
gość
6 lat temu
Wiecie ktora rządzi? W tym momencie....
gość
6 lat temu
To jest spirt Sport Popieram
gość
9 lat temu
dlaczego tak duzo nienawisci jest w was prawie wszystkim ublizacie
bDJGwWyb
gość
9 lat temu
A Kobuszewski ma tylko 1200, a też gwiazda.
gość
9 lat temu
Dostała podwyżkę na godną starość, a nie na chrzciny dla prawnuczka.
gość
9 lat temu
właśnie na takie wywłoki idą nasze pieniądze, jeżeli Villas jest nienormalna to niech idzie do domu starców lub do szpitala dla nieco ociężałych umysłowo, kto to widział żeby poświęcać tyle miejsca w telewizji, prasie itd... chorej na głowę babie i jej cwanej opiekunce.
gość
9 lat temu
"Święte" słowa.
gość
9 lat temu
jest okropna
gość
9 lat temu
zapomniales dodac 4000 PLUS DODATKOWA RENTA OD PREMIERA
gość
9 lat temu
ZGADZA SIE TO NIESPRAWIEDLIWE111111
gość
9 lat temu
zadne zwierze nie smierdzi!!! albo stracilas wech albo to ty smierdzjsz!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
TUSK! skonczony de...
gość
9 lat temu
doczepiony warkocz
bDJGwWxT
gość
9 lat temu
osobiście lubie i szanuje V.Villas, ale no ku*wa zaraz mnie krew zaleje! Specjalnie podwyższył jej emeryturę?! TO ja do ch*ja zapie*dalam za granicą, zeby pomoc moim dziadkom a tu ku*wa takie cyrki?! No w pale sie nie miesci!!!! Pie*dole te wybory !:/
...
Następna strona
bDJGwWyv