Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Włodarczyka WYBACZYŁA ZDRADY

786
Podziel się

Jedynie ze względu ma syna...

Żona Włodarczyka WYBACZYŁA ZDRADY
bEqVFDBx

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nie uchodził dotąd za ideał męża. Jak niechętnie przyznawali delikatnie jego znajomi, nie przejmował się specjalnie wiernością, bywał też bardzo agresywny i skory do awantur.

Próbkę swojego temperamentu zaprezentował w Hiszpanii, kiedy to, nie będąc zaproszonym na rodzinne wakacje, odszukał żonę i synka w nadmorskim hotelu, zdemolował im pokój, po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych. Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka. Zobacz: Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Po tym incydencie bokser zadeklarował gotowość do zmiany życia i dotychczasowych przyzwyczajeń. Prosił żonę, by dała mu kolejną szansę. Małgorzata Babilońska zdecydowała się zrezygnować ze swoich planów rozwodowych, ale, jak sama przyznaje, nie zrobiła tego dla męża, tylko ze względu na 9-letniego syna.

bEqVFDBz

Sama pochodzę z rozbitej rodziny i wiem, jak to jest - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Dlatego uznałam, że jeśli wciąż jest między nami miłość, musimy o nią walczyć dla naszego syna. Nie chcemy potem żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co było do zrobienia, aby pozostać rodziną**.**

Miejmy nadzieję, że Włodarczyk znajdzie sposób na uratowanie małżeństwa. Lepszy niż takie pozowanie do zdjęć:

bEqVFDBF
bEqVFDCa
KOMENTARZE
(786)
gość
10 lat temu
Okropny ten Włodarczyk.
gość
10 lat temu
Jak go mogła chcieć jakaś inna jeszcze ? .....
gość
10 lat temu
Co sie dzieje..Czy nie ma juz mezow ,ktorzy nie zdradzaja?Gdzie oni zyja?
bEqVFDCb
Paul86
10 lat temu
I bardzo głupio robi! Ja jestem z kolei z rodziny utrzymywanej na siłę. Głupoty nie wolno mylić z miłością.
gość
10 lat temu
też wybaczyłam swojemu...miłość jest ale żal, brak zaufania i ciągłe bicie się z myślami "czy zrobi to kolejny raz..czy dobrze zrobiłam, że wybaczyłam..." zostanie do końca...
Najnowsze komentarze (786)
Gość
7 lat temu
Pozbadz sie starego oblesnego k****arza! Szkoda poswiecac zycie dla syna!!!!! Pogon cwoka
gość
9 lat temu
Trzymaj się Krzysiu !!! A wy wszyscy jesteście żałośni-----debile internetowi.Nie znacie człowieka a takie bzdury o nim piszecie
gość
9 lat temu
Nie wierzę w cudowne nawrócenie Pana Krzysztofa.
gość
9 lat temu
Sam masz galaretę debilu/debilko , tylko nie wiem gdzie.
gość
9 lat temu
Krzysio,trzymaj się
gość
10 lat temu
małgosia zostaw tego palanta w diabły. Przecież on ma galaretę we łbie
gość
10 lat temu
Mądrą kobietą z klasą i ...kasą ! Ależ niektórzy ludzi są naiwni !!!!
gość
10 lat temu
A skąd wiesz,że dla ''dziuni"Jakiejś ? A skąd wiesz jaka jest żona ? Może to on coś poświęca?
bEqVFDBT
gość
10 lat temu
Panie Krzysiu,bo to do Pana.Bardzo się cieszę,że żona Wybaczyła to wszystko co było złe z Pana strony.Kibicowałam i kibicuję Waszemu małżeństwu i życzę jak najlepiej. Lecz ja mam już swoje lata i troszkę życia udało mi się doświadczyć.Bardzo proszę pamiętać,że wybaczyć nie znaczy zapomnieć.Ale ja wierzę,że kryzys macie już Państwo za sobą.
gość
10 lat temu
I bardzo dobrze się stało.Nie warto dla jakiejś ,,dziuni,,pozbawiać dziecka szansy na normalną rodzinę.A Pan Krzysio napewno wyciągnął z tych skoków w bok odpowiednią nauczkę.Natomiast małżonka Krzysztofa okazała się mądrą kobietą z klasą.To mi zaimponowało.Brawo.Życzę tej parze WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE.Nie dali dalszej ,,pożywki,,nieżyczliwym.Brawo!!!
gość
10 lat temu
Bo to kawał samca jest !!! Ta żona nie jest dla niego.Zawsze będzie ją zdradzał.Z całym szacunkiem dla żony obecnej,oczywiście.
gość
10 lat temu
mój znajomy też zdradzał żonę , ciągle ją zdradzał...ożenił się po raz drugi i ...już nie zdradza,bo.....nie ma siły !!! Żona tak mu dogadza,że nie ma potrzeby chodzić na boki.
gość
10 lat temu
Niech sobie wezmie taką żonę,której nie będzie zdradzał.
gość
10 lat temu
ZDRADY SIE NIE WYBACZ! NIGDY! ZDRADZIŁ RAZ- ZDRADZI I DRUGI!
...
Następna strona
bEqVFDCv