Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarobiła ponad ćwierć miliona. W pół roku!

226
Podziel się

8 tysięcy dniówki za sam serial...

Zarobiła ponad ćwierć miliona. W pół roku!
bDJGfLOt

Katarzyna Figura znów jest na fali. Z punktu widzenia finansów podjęła chyba słuszną decyzję pozostania w Polsce, ku rozczarowaniu męża. Wprawdzie mało który związek na odległość wychodzi z takiej próby zwycięsko, ale przynajmniej dzięki zarobionym pieniądzom ewentualna strata nie będzie może tak bolesna.

Na imponujący poziom zarobków aktorki złożyły się głównie serialowe gaże. Wprawdzie Figurze nie udało się wywalczyć dniówki, jaką sobie wymarzyła (zobacz: Nie jest warta tyle, ile sądziła!), ale nawet te "marne" 8 tysięcy dziennie pozwoli jej zarobić 220 tysięcy za jeden sezon serialu Rezydencja. Producent serialu, firma Akson postarała się także, by aktorka pojawiła się w innych jej produkcjach. Na gościnnych rolach w Hotelu 52 i Komisarzu Rexie zarobiła łącznie 35 tysięcy złotych.

Szefostwo długo zabiegało o udział Kaśki w tych produkcjach. Wiedzieli, że negocjacje powinny zakończyć się sukcesem, bo taka gwiazda w serialu pozytywnie działa na odbiór - mówi w rozmowie z Super Expressem pracownik Aksona.

bDJGfLOv

W międzyczasie Figura wystąpiła też w dwóch filmach fabularnych : Yumie i Wyjeździe integracyjnym. Zarobiła na tym 50 tysięcy.

bDJGfLOW
KOMENTARZE
(226)
gość
9 lat temu
to oblesne b****o
gość
9 lat temu
przestancie oglądać badziewiackie seriale to same przestaną istnieć a przedewszystkim rezydencja.
gość
9 lat temu
Rezydencja wielkie nic Dwie podastARZAŁE aktoreczki udające podlotki żenujące.Polska kinomatografia chyli się ku upatkowi co serial to dno artystyczne.
bDJGfLOX
gość
9 lat temu
Czy my niemamy ładniejszch aktorek jak Pani Figura,ona jest be.
gość
9 lat temu
LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z FIGURĄ, TO SĄ CHYBA KPINY, BRAK WYGLĄDU, DZIWNY, RAŻĄCY GŁOS, PODSTARZAŁA KOBIETA, ZA CO TE PIENIĄDZE.
gość
9 lat temu
Za co to pudło dostało tyle pieniędzy ?
gość
9 lat temu
wygląda jak tranwestyta
gość
9 lat temu
mam mieszane uczucia
gość
9 lat temu
Ale się zrobiła obleśna
gość
9 lat temu
BO TO PRAWDZIWA WARTOŚĆ A TA ZAWSZE BĘDZIE.
gość
9 lat temu
Beznadziejna aktorzyna z tej cycatej wiochy.Kiedyś jeszcze można było popatrzeć na jej biust a teraz to Wielka żenada.Pompatyczna,zadufana w sobie stara baba.
gość
9 lat temu
Bardzo fajna aktorka, należy jej się ta kasa
gość
9 lat temu
ojej ja zarabiam czasami nawet 20 tyś noooo ale miesiecznie:)ale rachunki itp...
bDJGfLOP
gość
9 lat temu
no to nie zarobiłaś!!!!!!!!!!!!!!nie p***d.... wiec glupot głąbie!
...
Następna strona
bDJGfLPr