Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Istnieje ogromna szansa, że uratowalibyśmy mu życie!"

312
Podziel się

"Jeżeli tylko wezwałby pogotowie... Michael wyglądał, jak pacjent z hospicjum" - zeznaje ratownik, który reanimował Jacksona.

"Istnieje ogromna szansa, że uratowalibyśmy mu życie!"
bDISTIWJ

Trwa pełen emocji proces w sprawie nagłej i nadal nie wyjaśnionej śmierci Michaela Jacksona. Wczoraj w sądzie zeznawali ratownicy pogotowia, którzy jako pierwsi dotarli do domu gwiazdora i widzieli jego ciało. Richard Senneff i Martin Blount przyjechali do posiadłości wezwani przez jednego z ochroniarzy piosenkarza. Obaj zgodnie zeznali, że doktor Murray nie próbował dzwonić na pogotowie i ich zdaniem wyraźnie próbował zatrzeć ślady przestępstwa.

Obaj ratownicy twierdzą, że na ich pytania o stan zdrowia Jacksona Murray odpowiadał wymijająco. Nie przyznał się, że podał mu zastrzyk z propofolu i utrzymywał, że dał mu jedynie słaby środek nasenny.

_**Michael wyglądał, jak pacjent z hospicjum**_ - zeznał Richard Senneff. Obaj byliśmy przekonani, że nie żyje i to od dawna. jednak Murray utrzymywał, że dopiero co stracił przytomność. Kłamał nam w żywe oczy, że Jackson nie miał ostatnio żadnych problemów ze zdrowiem, a jedynie cierpiał na lekkie odwodnienie.

bDISTIWL

Jeśli Murray wezwałby pogotowie natychmiast po znalezieniu Michaela w jego sypialni, istnieje ogromna szansa, że uratowalibyśmy mu życie - dodał ratownik. Podłączyliśmy go do EKG i nie wykazaliśmy żadnej pracy serca. Rozpoczęliśmy reanimację. Chcieliśmy przerwać, gdyż było oczywiste, że nie żyje od dłuższego czasu. Ale Murray kłamał, że Jackson był przytomny na minutę przed naszym przyjazdem. Chciał, abyśmy jak najpóźniej stwierdzili zgon jego pacjenta.

Z każdym nowym faktem dotyczącym śmierci Michaela zastanawiamy się, czy dożywocie dla Murraya to wystarczająca kara za takie traktowanie chorego człowieka. Czy lekarz może zrobić cokolwiek gorszego?

bDISTIXm
KOMENTARZE
(312)
gość
8 lat temu
ten lekarz jest jakiś p o s r a ny zabrał nam króla popu
gość
8 lat temu
MIchael Jackson was cut, amazing men. I love you King Of PoP FOREVER!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Michael był cudowny ! Jego taniec, muzyka, charakter i szacunek do innych ludzi to coś cudownego ! Kocham go i zawszę będę kochac ! <3 Michael forever ! Jaka szkoda że miałeś tak niedoświadczonego i nieodpowiedzialnego lekarza ! Taki człowiek jak ty powinien mieć najlepszego lekarza świata ! Michael I very miss You . ! <33
bDISTIXn
Michaelka♥
9 lat temu
Boże , niech on zginie w tym wiezieniu . Za to co zrobił Michaelowi ! -,-
lilisel
9 lat temu
JAK ON MÓGŁ ZABIĆ KRÓLA POPU GDYBY NIE TEN LEKARZ TO BY ŻYŁ
sel123
9 lat temu
TEN LEKARZ POWINIEN DOSTAĆ 15 ALBO 20 LAT ZA COŚ TAKIEGO LUB DOŻYWOCIE I JA TO MÓWIĘ TO SZCZERZE A KCIAŁAM GO POZNAĆ NA WED KUPIŁAM BILETY NA JEGO OSTATNI KONCERT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :}{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
lilisel
9 lat temu
A jeszcze czoś ten lekarz powinien dostać 10 lat za zabicie króla popu
lilisel
9 lat temu
szkoda michaela przez lekarza on umarł a nie prez niego i to jest szczera prawda kto sie zgadza
gość
9 lat temu
najbardziej z tego wszystkiego jest mi Michaela który zapłacił za to swoim życiem i jego dzieci które straciły tatę..
gość
9 lat temu
Moj zal i bol po smierci Michaela jest tym wiekszy, gdy dowiaduje sie , ze mogl zyc gdyby Murray nie klamal. Cos ty czlowieku zrobil !!! . Zabiles nam idola!!!
gość
9 lat temu
boże :(:(:( czemu pozwalasz na to by tacy ludzie leczyli innych , zabił naszego anioła!
gość
9 lat temu
Ten lekarz jest nienormalny, psychiczny. Nie wiem jak można zrobić człowiekowi coś takiego! Dziwi mnie fakt, że się jeszcze zastanawiają nad wyrokiem. Zdecydowanie dożywocie to dla niego stanowczo za mało!
gość
9 lat temu
tyle byłoo jeszcze przed Michael'em , tyle było jeszcze przed nami Ale ten durny doktorek postanowił nam go odebrać . B****k....zwierze....potwór szkoda na niego słów za dźgać pseudo ''doktorka'' !!
bDISTIXf
gość
9 lat temu
wiecie jak pozbywa się osoby sławne, publiczne? albo przez 'wypadek' drogowy, albo przez podsunięcie mu prawnika, lekarza, kochanki, ochroniarza, prawej ręki, która ma za zadanie go zniszczyć. Jackson bardzo dużo wiedział o show biznesie od kuchni i się z tym nie zgadzał, zdawał sobie sprawę, że media na całym świecie są w posiadaniu najpotężniejszych ludzi świata i to oni dyktują, na czym ma być wychowywane dane społeczeństwo i czym je żywić, czyli bezwartościową papką, komercją i konsumpcjonizmem, co ogłupia i usypia czujność, rozsądek i intelekt. Illuminaci dążą do całkowitej kontroli społeczeństw poprzez ogłupienie a potem zwyczajne nakierowywanie na odpowiednie zachowania, poglądy i reakcje. Dlatego serwuje się wam gó... owinięte w złoty papierek, czyli Rihannę, Lady Gagę, Keshę, Beyonce, Jay Z, Lil Wayne'a, Katy Perry, 20 centa, Kanye Westa i wiele inncyh gwiazdek, w teledyskach których jest cała masa niezauważalnych na pierwszy rzut oka znaków Illuminatów. Świat jest skorumpowany, zniewolony i zakłamany, a was traktuje się jak stado naiwnych, niczego nie świadomych baranów, to sugerował Jackson w jednym z ostatnich wywiadów konferencyjnych i zaraz po tym zginął 'niewyjaśnioną' śmiercią. TuPac wprost śpiewał, że nie da się zniewolić i sprzedać, wydał album Killuminati i wkrótce potem go zastrzelono pod pretekstem porachunków gangów. A prawda jest całkiem inna i z mediów o niej nigdy nie usłyszycie. Nawet Rihanna ostatnio powiedziała, że w muzyce rządzi ona, Beyonce, Lady Gaga, Kesha i Katy Perry. Wam wydaje się to zupełnie niewinne, a ona dobrze wiedziała co mówi i co się za tymi słowami kryje.
...
Następna strona
bDISTIXH