Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marczuk WRÓCI do "You Can Dance"?!

1025
Podziel się

Jako... czwarty juror.

Marczuk WRÓCI do "You Can Dance"?!
bDffALDp

Weronika Marczuk właśnie przygotowuje się do procesu przeciwko CBA, w którym zamierza domagać się wysokiego odszkodowania za zrujnowane życie. Oskarżona o płatną protekcję była żona Pazury nie skupia się jednak tylko na rozprawie sądowej. Jeszcze ważniejszy jest PR, w którym pomaga jej bardzo udział w Tańcu z gwiazdami TVN. Ma to być jej biletem powrotnym do show biznesu. Kolejny krok już został zaplanowany - to powrót do jury You Can Dance.

Dla niej ten występ jest bardzo stresujący. Kiedyś to ona oceniała tancerzy jako jurorka w You Can Dance, a dziś sama jest oceniana - mówi Jan Kliment w rozmowie z magazynem Flesz. Widać, że bardzo jej zależy na odzyskaniu sympatii i zaufania widzów. Naprawdę mocno trenuje. Przy tym jest bardzo lubiana przez innych uczestników show, bo nie gwiazdorzy.

Tak, nie wątpimy... Producenci You Can Dance podobno na poważnie rozważają już powiększenie składu sędziowskiego show do czterech osób. Oryginalna formuła zakłada właśnie aż czteroosobowe jury.

bDffALDr

Chcielibyście znowu zobaczyć Weronikę w You Can Dance? Myślicie, że osoba z tak barwną przeszłością powinna być promowana na wzór dla młodych kobiet i celebrytkę?

bDffALDS
KOMENTARZE
(1025)
gość
9 lat temu
Ukraińskie sprzątaczki się rozpisały.Do sprzątania bo stracicie robotę.
gość
9 lat temu
ona w wiezieniu na ukrainie powinna skonczyc z deportacja
gość
9 lat temu
Aż niedobrze mi się robi czytając niektóre komentarze. Ludzie przecież macie cnotliwą telewizję publiczną to sobie ją oglądajcie. Żyjemy w kraju gdzie można już dokonywać wyborów. Czy ktoś na spowiedzi dostał za pokutę 50 godzin oglądania TVN czy innej prywatnej stacji???. Jest przecież jeszcze nobliwa telewizja Trwam i Niepokalanów. Tam się wyżywajcie. Czasy przymusu chyba się juz skończyły... chyba, że ktoś jest takim małym sado- macho co?....
bDffALDT
gość
9 lat temu
TO NIE CZYTAJ, PROSTE!
gość
9 lat temu
Precz z aferzystką.Jej miejsce jest w więzieniu.
Najnowsze komentarze (1025)
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze mam nadzieję że odzyska swoje dawne życie w show biznesie
gość
9 lat temu
tylko nie to ktoś nie ma mózgu....
gość
9 lat temu
fajne jest mam nadzieję że wróci do Y.C.D i wygra TzG
gość
9 lat temu
żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
a ja tam lubię Weronikę i chętnie zobaczę ją znowu w YCD:)
gość
9 lat temu
a co wy wszyscy od niej chcecie a niby dlaczego ma odpaść .......odlecieć powinien do g****k szpak
gość
9 lat temu
Niech taka wielka cerebrytka nie patrzy tylko na czubek własnego nosa, ale zrobi coś pożytecznego i jako celebrytka podejmie akcję uświadamiającą ludzi, żeby nie palili śmieciami w piecach CO, bo z kominów ich domów unosi się smród toksyn i zatrutuwa ludzi i środowisko,nie mozna otworzyć okna i przewietrzyć mieszkania, wywiesić prania na balkonie lub w ogrodzie,bo g***i ludzie ogrzewają się paląc w piecach CO folię, plastik i gumę, a idzie sroga zima. Ceny gazu poszły w górę i ludzie palą śmieciami.Już zaczęło się palenie. Na razie wieczorami z kominów bucha czarny gryzący w oczy dym. I pomyśleć, że to właściciele domków jednorodzinnych, tacy nowobogaccy. Jak masz na konika, to i kup sobie bacik.
gość
9 lat temu
bardzo fajna z niej babeczka,w you can dance oceniała sprawiedliwie nie tak jak ta pindzia Kinia
bDffALDL
gość
9 lat temu
Weronika kocha Ciebie Rzeszów
gość
9 lat temu
Nienawidze Polaków,z tego powodu wyjeżdżam.
gość
9 lat temu
Polska,to durny kraj.Każdy mądry juz wyjechał.Niby w czym przeszkadza Weronika.Pazura z PKP ja zalatwili.Polak jest najgorszym
gość
9 lat temu
Pojedż Polak do Stanów i zóbacz ile tam jest wszystkich nacij
gość
9 lat temu
Chcieli Polacury demokratii..,macie
gość
9 lat temu
ktoś ją wrobił i tyle
...
Następna strona
bDffALEn